Mateřská láska

Rodičovství

Bude jen o tobě. Chci si deníček uložit, abych si jej mohla posléze přečíst, zavzpomínat a pousmát se. Snad se bude dobře číst.

Nikdy jsem na děti moc nebyla, mám to tak i doteď, ale ty? Ty jsi prostě úžasná! Nikdy bych nevěřila, že mateřská láska může být tak silná, a že můžu někoho tak zbožňovat:).

Je ti dnes 11 měsíců a už umíš tolik věcí. Umíš říkat máma a táta, dělat paci paci, ukázat, jak jsi veliká, jak se máš, najít méďu béďu a ukázat, kde má hračka očička, občas se umíš vylůlat do nočníku, umíš dávat pusu (když se ti chce), dělat tany tany, poznat haf haf, když jsi unavená. Umíš udělat tuli tuli, a spoustu dalších jiných věcí. Co umíš chodit, je těžké tě uhlídat, ráda chodíš po schodech, saháš na kytičky, a utíkáš, co ti nohy stačí :). Zrovna včera jsi spadla a máš odřený nos, vypadáš srandovně, ale však takových pádů ještě bude.

Tatínek občas žárlí, chodíš nejčastěji jen za mnou, tulíš se ke mně, žužláš mi triko. Ale občas umíš zlobit a vztekat se, zvlášť, když ti něco zakážu nebo ti seberu hračku. Nedávno jsem tě okřikla a ty ses urazila, odešla z pokoje s brekem a já tě našla plačící se zabořenou hlavou do psího pelechu, byla jsi prostě sladká, musela jsem se usmát, jednou se tomu zasměješ taky :).

Tatínek na tebe nemá moc čas, ale víme, že tě miluje stejně jako já, pořád pracuje, abychom se měli dobře, zajistil nám vlastní bydlení, nové auto a vše, co teď máme a co potřebujeme. Občas si teda s tebou neví rady a tak hned volá mě :D
Nejradši ze všech (kromě mě) máš babičku z taťkové strany, stačí, abys ji viděla a jsi celá bez sebe a máš úsměv od ucha k uchu, i děda za tebou jezdí pravidelně. Děda z mé strany za tebou taky jezdí a když potřebujeme, tak se vším pomůže, i tvůj pokojíček vymaloval, než ses narodila. Zato babička neví o co přichází, když za námi nejezdí, ale to je její problém, máš přece nás.

Za měsíc oslavíš jeden rok a asi dostaneš vše, co si mamka pro tebe vymyslela, moc se těším.
Kdo by si před pár lety pomyslel, že si vezmu tvého tatínka a budeme mít tebe. A to už ti tatínek chce pořídit sourozence, uvidíme a necháme se překvapit :).

Miluješ našeho psa, vůbec se nebojím tě s ní nechávat samotnou, jste skoro nerozloučitelné. Jsi prostě zdravé a snad i šťastné dítě. Těším se na léto, až budeme jezdit na koupaliště, na hřiště a nebudeme vůbec doma, i když cestovat s tebou je teda zážitek :).

Jsi prostě dokonalá, miluju, když si prohlížíš knížečku a vykládáš si tou svojí řečí. Miluju, když vstaneš a hned se usměješ. Ráda mě zlobíš, když vytahuješ kabel od televize a čekáš, až vystartuju. To se zasměješ a buď mi kabel hned dáváš nebo se ho snažíš zastrčit zpátky, i ty provokatérko.

Ano, už umíš i na povel „dej“ natáhnout ruku a věc někomu dát, třeba kytičku :) Ale pejska provokuješ ráda s piškotem, natáhneš ruku, že mu piškot dáš a když si jej pejsek chce vzít, ruku stáhneš zpátky a se smíchem utíkáš pryč. Máš ráda schovku a honěnou, to je srandy kopec :).

No prostě co dodat, jsi pro nás užásná, víc dokonalá už být nemůžeš, a nějaké ty tvoje dny? Hravě to vynahrazuješ svým úsměvem.

Možná krátký deníček, ale už nevím, co bych dodala, je toho tolik. Mít dítě je starost, ale i radost a opravdu to za to stojí :).

Hodnotilo 17 lidí. Score 3.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
maca36  12.05.13 07:29

Tolik lásky je v tom deníčku :srdce:, moc příjemné čtení.
Holky přeju vám hodně zdravíčka a maličké k blížícím se narozeninám vše nej.

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 12.05.13 09:32

Krásný, jednou si to ráda přečteš a budete mít vzpomínku na malou provokaterku :lol: moc mě deníček dojal taky z nej cítím plno lásky :hug:

 
irenakovarova
Kecalka 460 příspěvků 20 inzerátů 12.05.13 18:47

A zase brecim jak zelva! Nadherny denicek plny lasky!!!

 
Nany1983
Povídálka 34 příspěvků 77 inzerátů 12.05.13 19:26

Tak tohle ale úplně doslova prožívám s mojí dcerou..je prostě úžasná:), moc hezky napsané!!

 
mamkyjáryk
Závislačka 3521 příspěvků 12.05.13 20:36

Tohle presne zazivam s mym 13ti mesicnim synkem. Preji vám same stesti a zdravi. :hug:

 
Eteas
Echt Kelišová 8159 příspěvků 12.05.13 21:38

Píšeš mi z duše i ze srdce, stejně to mám se svou téměř roční dcerkou… ta zase to, co nesmí brát do ruky, tak bere, ale hned se s tím jde pochlubit a většinou mi to i dá… těším se na její první narozeniny :srdce:

 
Bubuju
Nováček 3 příspěvky 13.05.13 16:16

Je to krásně psané…určitě si časem počteš. Také něco takového píši dceři (už jí budou brzo 2 roky). Jen píši o tom, co kdy dělala poprvé. Letos jsem však koupila obyčejné diáře a občas napíši přímo do něj a ten jí pak dám. Usporné řešení jsem zvolila, protože se jí v únoru narodil bratříček a tak se musí spořit čas jak jen to jde. Držím palce, pokračuj - máš to krásné

 
Alfhugo
Kecalka 301 příspěvků 16.05.13 12:01

Krásné :srdce:

 
babanci
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 21.01.16 20:23

Mateřská láska je podle mě nejsilnější. Je to láska až za hrob, jak, bohužel, vím z vlastní zkušenosti. Svou dceru miluji, i když je 4 roky na druhém břehu. Dala bych svůj život za její. Kéž by to šlo.

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Dětí jako smetí

Tak jde čas

Tak rychle to uběhlo


Reklama