Už budeš mít rok

Rodičovství

Je to už skoro rok a tolik se toho odehrálo, tolik jsi toho dokázal. Můj milý synu, jsi tím nejcennějším, co mám, píši Ti tento deníček k Tvým prvním narozeninám, které zanedlouho společně oslavíme. Tolik lásky, kterou mne zahrnuješ každý den... srdce mi plesá, když vidím, jak jsi šťastný a spokojený. Naproti tomu i krvácí, když vidím, že Tě něco souží a trápí nebo jsi nemocný.

Je to už téměř rok, co ses narodil, a není dne, kdy bych si na to naše první „setkání“ nevzpomněla. Byla to láska na první pohled. Tatínek byl tak pyšný, viděla jsem to v jeho lesklých očích, když si tě mohl poprvé pochovat a hned se Tebou chlubil, jak jsi nádherný kluk. Chvíle, na kterou nikdy nezapomenu.

Začátek byl těžký, maminku v nemocnici hodně potrápili, ale společně jsme to zvládli, jsme totiž skvělí parťáci, že? Byl jsi moc hodné miminko, pořád jsme spolu odpočívali, budili se jen na nakojení, přebalení a vše se točilo jen kolem Tebe. Měla jsem o Tebe pořád takový strach, vždyť jsi byl tak malinký, i když jsem ho mít nemusela, ale to má asi každá novopečená maminka. Tatínek byl v té době pro mámu jedním velkým porozuměním a „tahounem“ v jejích šestinedělních poblázněných plačtivých hormonech. Proto a i pro jiné věci jej mamka nesmírně miluje, ale však jinak než Tebe.

Nyní spinkáš spokojeně v pelíšku, za chvíli budeš mít rok a já jsem tak moc pyšná na to, jakou cestu jsi od narození ušel. Z toho nehýbajícího se uzlíčku ses dokázal postupně postavit na vlastní nohy a už říkáš to krásné „mama“, když mě voláš v noci k sobě, abych Tě pohladila a zahnala noční běsy. Z uzlíčku, ve kterém jsi spokojeně chrupkal většinu dne, se stal raubíř, co v ní chvíli nevydrží jen tak ležet a odpočívat, lomcuješ se šprušlemi, vztekáš se a žádáš si neustálou pozornost.

Jsi můj andílek s ďáblíkem v těle. Zvědavý kluk, co ihned když poklidím, začneš „uklízet“ po svém a děláš generálku všude, kde Ti to skříňky a šuplíky dovolí, vždyť je to přece príma dobrodružství :) No co naděláme, oči máme na šťopkách, aby sis na své dobrodružné výpravě bytem něco neudělal, jsi zvídavý, a to je dobře, moc Tě s tátou milujeme a těšíme se společně z Tvých dalších pokroků, až nás překvapíš prvními samostatnými krůčky a co nám osud přivane do cesty společně s Tebou. Vše má svůj čas a já si jej chci vychutnat plnými doušky, protože ona se ta chvíle už nikdy nevrátí. :)

Tak si říkám, jaké štěstí nás potkalo… co z peněz, co z majetku, pošramocených rodinných vztahů, denního chleba nás hádek nás dospělých. Důležité je, že máme Tebe a sebe, Ty jsi důkaz naší lásky s tatínkem. Takže Ti můj milý synku popřeji hlavně to zdraví (to budeme v listopadu na kontrole moc potřebovat skrze Tvé ledvinky) a ať Tě tatínek ( :D ) moc nezlobí, i když vím, že ten Tě nezlobí, tak jen aby ;) Posílám Ti do Tvého snu moře pusinek! A těším se, až se vzbudíš za chvíli a budeš křičet to své mama, a já Tě z té „klícky“ vysvobodím a můžeš zase začít „uklízet“.

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
tonj  16.09.12 09:32

Hezký!!! Přeju hodně moc štěstí na kontrole s ledvinami! Taky chodíme, tak doufám, že to u vás i nás dobře dopadne. Ahoj!!!

 
iijonka
Kelišová 7096 příspěvků 16.09.12 09:33

Sweet krasneee i slzicka ukapla :hug:

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 16.09.12 09:33
:kytka:
 
Run
Generální žvanilka 20185 příspěvků 16.09.12 15:29

Sweet já zavidím každému, kdo dokáže napsat něco co je hezký a co má hlavu a patu.. :mrgreen: Krásný! Je fakt hrozný, jak to utíká! Držím palce na tu kontrolu, ale malej je statečnej, to už víme, tak to zvládnete a určitě to dopadne dobře :hug:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 16.09.12 20:14

Hodně štěstí na kontrolu s ledvinami

 
obycejnaholka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 16.09.12 20:26

Krásné!!!Mojí berušce bude zachvilku taky rok a nenapsala bych to lépe!!Vystihuješ přesně moje pocity!!

 
sweetpretty
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 16.09.12 22:02

Děkuji za krásné komentáře a přání štěstíčka na kontrolu budeme ho potřebovat :hug:

tonj i vám mnoho štěstíčka ať jsou jen dobré zprávy!

iijonko, gabriela82 :hug:

 
ondrášekabarunka
Kecalka 144 příspěvků 19.09.12 13:02

To je tak krásnej deníček :hug:

 
Mishell
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 05.10.12 14:43

Nádhera, vehnalo mi to i slzy do očí, cítím to stejně, našemu Honzíkovi taky bude už rok :srdce: :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama