Vzchop se!

O životě

Syn spinká v postýlce. V tuto dobu bych měla uklízet, ale přes slzy nevidím, tudíž ležím na posteli. Hlavou mi jde jen jedno, jak mi mohl lhát?! To ale přeskakuji.

Mám krásného desetiměsíčního syna. Je mou radostí, je mým vším. Vyměnila jsem večery prokalené na koncertech za večery plné cvičení na uvolnění bříška, ulevování od prodírajících se zoubků a uspávání miminka s lehkou separační úzkostí. Ale ničeho nelituji. Dítě dalo mému životu smysl (tak jako snad každé mamince). Jen nám chybí táta.

O toho biologického jsme přišli, nepracoval, nadával, nezajímal se. O něm ale deníček není. Je o jeho bratranci, se kterým jsem se seznámila přes Facebook. V té době jsem se tuším rozcházela s otcem syna a chtěla poznat někoho nového z jeho rodiny (znám jeho rodiče a sestry, žádná sláva). Začali jsme si psát. Neskutečným způsobem jsme si sedli. Propsali jsme spolu snad týden. Pak jsme si začali i volat. Tříhodinové telefonáty nebyly žádnou výjimkou. Netrvalo dlouho a přijel (já jsem z Uherského Hradiště, on z Kolína). Byl tady 4 dny, smáli jsme se, mluvili o všem, staral se o syna. Za těch pár dnů byl mně víc přítelem a synovi víc otcem, než biologický otec, který s námi žil 8 měsíců.

Než odjížděl, chtěla jsem vědět, jaký vztah že to máme. Odpověď mě nepřekvapila. Nechtěl se vázat. Byla to fakt dálka, navíc on si dělá druhou střední, maturuje až příští rok. Dokážu se na chlapa rychle uvázat, ale tady jsem si to zakázala. A kupodivu se to celkem dařilo. Řekl mi, že mu nebude vadit, když se budu vídat i s jinými muži. A já to dělala. Možná i schválně. Bylo vidět, že ho to štve. Jednou dokonce napsal, že se u něj projevuje žárlivost.

A přišlo mé další randíčko s jiným chlapem. Dopadlo až nad očekávání dobře, ale bratranec bývalého pro mě byl stále prioritní, proto jsem od něj chtěla vyjádření. Dlouho přemýšlel (něco mi říkalo, že když přemýšlí o lásce, není to dobré znamení) a nakonec z něj vypadlo, že se mnou chce být. Byla jsem neskutečně šťastná. Asi dva dny to bylo v pohodě, víc se mi věnoval (tzn. častěji psal). Ale včera večer z něj vypadlo, že mi to řekl jen proto, že se bál, že mě ztratí. Chápete to?! Lhal mi. Jediný kluk, kterému jsem věřila, mě zradil. Za tu krátkou dobu jsem si k němu vypěstovala opravdu velkou citovou vazbu. Noc jsem probrečela, ne proto, že nejsme spolu, ale proto, že mi lhal. Zásah do srdce, který ale dokážu trochu zabrousit a mezi ostatními se ztratí.

Další den ráno byl tvrdý. Ty slzy, kterým se nedokážete ubránit. Vidíte ho všude ve vašem bytě, táhne vás to číst zprávy od něj, ale i když zavřete oči, snažíte se na něj nemyslet, slzy se derou ven. Šla jsem do koupelny, opláchnout se ledovou vodou, podívala jsem se do zrcadla a těma červenýma očima si řekla, že už jsem přežila horší věci. Možná vám to přijde jako prkotina, ale já jsem opět na dně, nezbývá než se odrazit, vzchopit se a jít se vztyčenou hlavou dál. Prostě jsem jen narazila na dalšího lháře. Vypadá to jako můj úděl. Jen mě mrzí, že mám takovou povahu, že si nechám od chlapa ublížit. Chci si říct, že je to vůl, který si mě nezaslouží, a já kvůli němu přeci nebudu brečet. Mám syna, který mě potřebuje, pro něj budu silná matka. A snad se mi z něj povede vychovat chlapa, který je upřímný, má úctu k ženám a je galantní, takových je teď totiž jako šafránu.

Hodnotilo 22 lidí. Score 2.1.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26171 příspěvků 29.05.12 07:32

Podle mě jsi buď těhotná nebo nervově labilní…

Omlouvám se za upřímnost, ale o tu tady snad jde :nevim:

No tak ti chlap zalhal no… když se nad tím zamyslíš a přečteš si po sobě ten deníček tak jistě pochopíš proč. Dalo se to čekat. Na začátku ti dal jasně najevo, že se vázat nechce a tak jsi to měla brát.

Hledej pořádnýho chlapa pro tebe a pro syna… přestaň hledat klučíky na sex pro sebe… držím palce, jistě na tebe někde ten pravý čeká :hug:

 
Nelluška
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 29.05.12 08:06

Ahojky, držím palce, ať najdeš toho pravého.
Nevím, kolik ti je let, ale přijde mi to dost pubertální. Před osmi měsíci ses rozešla s otcem syna, teď je klukovi 10měsíců a mezitím miluješ expřítelova bratrance a ještě si stihla randíčka s jinými muži, kterých teda zřejmě bylo víc. Měla by ses soustředit víc na syna, než na chlapy. Ono to přijde samo. A ne si stěžovat na úděl. :mavam: :mavam: Měla bys mít svou hrdost.

 
Opocno
Kecalka 212 příspěvků 29.05.12 09:31

Ahoj, souhlasim s Nelluskou. Mam 8 mesicniho syna a sama si teda neumim predstavit, ze bych vyrazila nekam na rande, protoze se staram o syna…Nicmene, neboj, ten pravy urcite prijde…

 
Hamalka82
Kecalka 323 příspěvků 29.05.12 09:32

Ahoj,

také mi to přijde všechno takové hrrrr… :roll: .Píšeš,že máš 10 měsíčního synka,bio otec s vámi nežije 2 měsíce.Mezi tím ses seznámila s jeho bratrancem a ještě jsi se vídala s jinýma chlapama??? :nevim: To je docela síla,já bych tohle nestihla ani za 2 roky a to nemluvím o tom,že máš malého prcka.. ;)

Ale co no,každá jsme jiná…Možná,že jsem celý tvůj deníček pochopila špatně.. :think:
Pokud by ti nevadilo odtajnit tvůj věk,byla bych docela ráda… :lol: Samozřejmě přeji jen to nejlepší - hlavně pro synka… :mavam:

 
Vesmilka
Neúnavná pisatelka 17247 příspěvků 29.05.12 10:25

ahoj, ráda bych ti řekla, že to od něho nebylo fér, ale to bych ti jen mazala med kolem pusy. Bohužel je to tak aspoň podle tvého deníčku to tak chápu, že sis o to řekla. V podstatě jsi ho do celé situace vmanipulovala. A co kdyby ti řekl, že to zůstává při starém, že se stále nechce vázat. Přitvrdila bys? Přemýšlela jsi nad tím jak by ses zachovala? Já kdysi zůstala sama s roční dcerou a vůbec si nedovedu představit, že bych po rozchodu s jejím otcem skákala ihned do nového vztahu natož střídala chlapy jako ponožky. To se na mě nezlob, ale nelhal by ti, kdyby jsi ho nedonutila. A mimo to by mě zajímalo, on taky takhle střídal holky během té doby? Nebo to byla čistě tvá iniciativa? A ještě jedna otázka, to máš tolik volného času, podle mne 10 měsíční dítě zabere času až až a to zvlášť když jsi na něj sama.
Zamysli se a zkus to znovu a uvidíš vyjde to. Nemanipuluj s nikým, vždycky se to vymstí. A já ti budu držet palce aby to příště vyšlo. :hug:

Příspěvek upraven 29.05.12 v 10:26

 
MegyS
Stálice 70 příspěvků 29.05.12 10:41

A co jsi od něj čekala? Věděla si , že se nechce vázat a , že dodělává školu. A hlavně nebydlí kousek od vás. Jestli si ho natolik milovala, proč si spala i s jinými? Koukej se sebrat a vykašli se na nějaký nahánění chlapů. Máš doma ten největší dar, který můžeš v životě mít :srdce: . A neboj on se nějakej ten tatínek objeví, ale dej tomu čas a nelov za každou cenu, pak se nediv, že probrečíš noci. :mavam:

 
majkakajka  29.05.12 11:11

Tiež mám pocit, že to písala nejaká šestnástka…

 
marra  29.05.12 11:21

No tak, ja osobne bych ti doporucila,prestat honit chlapi,prvni si urovnej vlastni zivot,uzivej si ditete a ten chlap casem prijde sam.Nevim proc to nektere delate a hned rychle,rychle,ja chci chlapa.Nac?Zkus si uzivat ze jsi sama,venujem se sama sobe.Take mam pocit,ze to vsechno lames moc prez koleno.

 
michaela1808
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 29.05.12 11:53

jako první mě při čtení zajímalo by mě, kde bereš tolik času :mrgreen:
pak moc nechápu tu údajnou velmi silnou vazbu na bratrance a přitom spíš s jinými…a co malý? to ti ho někdo hlídá??? jen mě zajímají fakta…pokud s emám zamyslet nad hlavní myšlenkou deníčku, tak bych řekla, že tohle je teprve začátek a jestli hodláš všechny chlapské lži prožívat s takový emocionálním vypětím, tak potěš koště…

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 29.05.12 12:25

No a tobě na něm záleželo?milovala jsi ho?Protože já si tedy nedokážu představit,že někoho miluji a dokážu si užívat s jinýma chlapama :nevim: A pokud byl pro tebe jen důležitý,což podle tvého deníčku jedině usuzuji,tak bysis měla najít někoho koho budeš milovat,nebudeš ho podvádět a HLAVNĚ on aby miloval tvé dítě :pankac: Na něm ti totiž musí záležet ze všeho nejvíc-a né na takových prkotinách co řešíš v deníčku :cert:

 
socina
Závislačka 4104 příspěvků 29.05.12 12:51

Přišlo mi to jako bych poslouchala neteř když jí bylo 16 (krom toho dítěte) :think: Přijde mi to kapánek dětinské.
Dej si od chlapů pohov a on ten pravej určitě přijde sám

 
radusa
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 29.05.12 13:09

Máš malé dítě, péči zvládáš, finance snad taky -kvůli tomu chlapa honem honem nehledáš,ne? …tak proč tak spěchat za každou cenu ? Problém je v tom, že jsi ten váš „vztah“ /který podle mě ani nebyl/,brala opravdu jako vztah…moc vážně…po pár chvilkách strávených spolu. Takhle přeci neuvažuje a nejedná dospělá žena,navíc s mrňouskem :nevim: Jo, bylo vám spolu příjemně,těch pár dní …jsi citlivá,chceš to nejlepší pro syna, ale tahle cesta asi nebude ta správná? ;) On ,jak píšeš, studuje,tudíž má i jiné starosti,než ti být pořád „k ruce“. Nejspíš nemá skutečně potřebu se hned vázat, nechce třeba úmyslně lhát,aby ti ublížil, jen to prostě všechno vidí jinak.Bydlíte dost daleko od sebe,to taky není zrovna ideální.Navíc tvoje „střídání“ chlapů nebude moc budit důvěru..
Netlač na něj,čas ukáže ,jak to má být. Já vím, chtěla jsi podporu od nás tady ve smyslu :" je to hajzl,kašli na něj…" ale asi nebude problém jenom v něm,co? ;) Más prcka,to je teď nejdůležitější CHLAP ve tvém životě :mavam:

 
Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 29.05.12 13:27

Tak to dopadá, když tlačíš na pilu… On ti řekl, co od vašeho vztahu nevztahu očekává a ty jsi i přesto pokoušela. Tak co měl asi dělat?
Zkus na chvíli přestat nahánět chlapy a začni se soustředit na svého syna a na sebe, pak si ujasníš co chceš a možná přestaneš z prkotiny dělat tragédii.
Chlapů je spousta, tak si kvůli nim nenech zkazit první roky se synem :kytka:

 
Gina108
Generální žvanilka 23852 příspěvků 29.05.12 14:39

Proboha kolik ti je? 15??? 8o Ono je to jedno, já byla takovýhle tele i ve dvaceti :oops: , ale neměla jsem děti. Kvůli synovi bys měla dospět a partnera pro život si hledat až jako dospělá sebevědomá žena, ne jako labilní puberťačka - to od tebe ti, co za něco stojí, leda utečou a zůstanou jen nepoužitelní pitomci. ;)

 
Verda73
Kecalka 340 příspěvků 29.05.12 16:51

Taky nechápu,kolik jsi toho za ty dva měsíce co jsi sama stihla :nevim: Prosím tě,vykašli se na chlapy,věnuj se sobě a synovi a neboj,časem se ten pravý určitě objeví :kytka: také by mě zajímalo kolik ti je,řekneš nám to?tvůj deníček mi přijde nedospělý,promin. :mavam:

 
Káka74
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 29.05.12 17:00

Nic si nedělej z poněkud příkrých reakcí. Jestli jsi byla zamilovaná a chtěla jsi víc, než druhá strana, tak to teď hold bude nějakou dobu bolet. Ale přejde to rychleji než si teď myslíš. Taky bych to neviděla tak, že ten dotyčný je tak špatný, jen to není chlap pro tebe. Jak už tu někdo psal, netlač tolik na pilu. Být sama (resp. bez partnera) je nesmírně těžké, ale zvládnout to je správný předpoklad pro to, aby člověk poznal toho pravého. Je mi jasné, že tohle si člověk musí odžít, nějaké rady tady nepomohou, tak jen foukám bolístku.

 
lenička m
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 29.05.12 17:21

ahoj Ejmy,
je pravda,že když jsem četla deníček, napadlo mě,to co ostatní holky,že jsi bud moc mladá, nebo dlouho bez vztahu,ve kterém by jsi byla štastná…jako kdyby ti chybělo se k někomu přitulit a od něj mít oporu. Mladá podle fotečky až zas tak nejsi, tak asi to s biologickým otcem tvého synka bylo bez emocí a ty jsi pak našla u jeho bratránka....­...Ale, když si ten deníček po sobě přečteš, najdeš tam odpověď na vše, nad čím se trápíš…on byl ten co řekl nechci se vázat, on byl ten co nechtěl vážný vztah a taky na tu dálku by to nedělalo pravděpodobně dobrotu…nehledej lásku v hodinových vztazích.
Vykašli se ted na mužský,stejně si myslím,že by to ted byla jen jakási záplata a zajímej se jen o to jedno malý stvořeníčko, co tě potřebuje. Ten pravej pro tebe teprve přijde, až na to budeš připravená… :mavam:
Držím palečky :palec:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 29.05.12 18:54

taky mam pocit ze to psala nejaka pubertacka protoze toto bych nestihla ani za dva roky mam dva syny jeden bude mit pristi mesic 3roky a druhy ma mesic a 3dny a kdybych prisla o manzela tak se venuji synum a ne tomu randeni atd neboj se jednou prijde ten pravy,ale hlavne se vic venuj prckovi nez tomu randeni

 
Chula
Ukecaná baba ;) 2255 příspěvků 29.05.12 19:24

@Vesmilka přesně, zbytečně bych psala to samé, souhlasím

 
ejmy
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 29.05.12 20:04

**ŽENY :lol: Berte to s nadsázkou, ruply mi nervy a nenapadlo mě nic lepšího než se tady vypsat :lol: Už jsem jaksi nestihla napsat adminovi ať to neschvaluje :D **
Je toho na mě moc, bývalý na nás sere, já musím žít jen z RP, takže stačí málo a sesypu se :nevim: Né, že si pak na mě budete v diskusích ukazovat :P :lol: Měla jsem špatný den a takto to dopadlo, omlouvám se, že jste to musely číst :kytka:

 
Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 29.05.12 21:19

ani nechápu proč si toho bratrance vlastně kontaktovala nebo jak píšeš chtěla poznat někoho z jeho rodiny :nevim:

 
cher  30.05.12 07:44

Počítám, že jsi ještě hodně mladá nebo nevyzrálá. Já čekala nějakou trágu a ono se vlastně nic nestalo :kytka:

 
Maxina
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 30.05.12 11:59

Pokud jsem správně dočetla až do konce, ejmy nežádala radu, jen využila deníček, aby se vypsala a ulevila si v situaci, kdy to na ni prostě padlo.
Netvrdím, že nesouhlasím s některými vašimi reakcemi, ale odsoudit někoho, když nejsme v jeho situaci a v jeho kůži, nezažily jsme přesně to, co on, s těmi lidmi, co on atd., je strašně jednoduché.
Ejmy drž se a přeju, ať se vše v dobré obrátí.

 
Pavča31
Nováček 2 příspěvky 30.05.12 12:47

naprosto souhlasím s Maxinou,,lépe bych to nenapsala ,ono je lehké každého odsoudit a jestli je ejmy mladá ,tak hold přemýšlí možná jinak než třeba ve třiceti.Každý si ten život musí sám prožít a zažít ,nežijeme podle nalajnovanýho scénáře… :)

 
ficus
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 30.05.12 17:28

Je fajn se takhle z toho vypsat a pak už na to nemusíš myslet :hug:

 
ejmy
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 30.05.12 17:47

Jsem ráda, že to chápete. Hrozně mi to pomohlo, hlavně si uvědomit, že vlastně o nic nejde :)

 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 30.05.12 20:09

Ja musim souhlsit s Cmochy

 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 30.05.12 20:10

@ejmy
Za to, ze to pises se proboha neomlouvej. Urcite ti nebylo do smichu, to je jasne.

 
Sendyna
Povídálka 26 příspěvků 31.05.12 01:02

No, nevím co říct. Chápu zamilovanost, ale proboha máš zdravé dítě. Syna , na kterého jiné čekají roky a ty naříkáš nad nějakým chlapem? Koukej se vzchopit a věnovat se malému, ten pravý přijde.
Držím palce, Tobě i malému.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama