Zářijová miminka

Těhotenství

Ahojte těhulky, ale nejen ty, které mají termín porodu v září, tak jako já. Už jsem samozřejmě zaregistrovala, že jsou zde i deníčky podzimních miminek, což platí i pro můj termín, jenže jsou už jaksi rozběhlé.

Sem tam do nějakého něco připíšu, nějak se přifařím se svojí troškou do mlýna chichi, jenže bych si to přála trošku jinak. Zjistila jsem, že maminy z deníčků jsou nejen v kontaktu zřejmě už delší dobu, ale dokonce se i setkávají, zkrátka dávají si srazíky.

A tak mě napadlo, že by bylo opravdu moc fajn, kdyby se tady našly těhulinky, které tak jako já zatím „nikam nepatří“ a rády by se podělily o svoje zážitky, radosti i starosti z posledního „běhu“ do finále. A kdyby ty maminy byly ještě k tomu dokonce PLZEŇAČKY, tak to by už vůbec nemělo chybu, to bysme mohly probrat i ty naše porodnice. Nebydlím tady dlouho a otázka „kde porodím“ se mi vtírá na mysl čím dál víc.

Jinak můj termín porodu je 22.9 a 24.9 a čekám už v pořadí třetí děťátko. Je pravda, že nějaké zkušenosti už mám, ale vždycky se najde něco nového, o čem si těhulka ráda poklábosí. Ono mezi „netěhotnýma“ to občas moc nejde a já si někdy připadám jak „sám voják v poli“.

Teď například byly ty děsný vedra a když já si postěžuju, že je mi horko, tak jsem taky dostala odpověď, že to je každýmu, no jo, jenže každej neni v půlce devátýho měsíce těhotenství, že ?

A jak jsem tak celej den krásně opocená, tak i když se snažím běhat do sprchy jak to jde, vykvetla mi nějaká svědivka, taková drobná červená vyrážka, jen někde, třeba na nártech a v podpaží, brr, je to nepříjemný a já myslím, že jsou to asi potničky. Tak jestli někdo víte, nebo to snad máte taky, tak dejte vědět a hned bude líp, když to proberem.

Na dnešek slibovali ochlazení, no nevim jak jinde, ale tady v Plzni je stejně teplo a u nás v paneláku je to roztopený na měsíc dopředu.

Ještě jsem chtěla napsat, že jsem teda asi hrozná, ale ještě nemám vypranou a nachystanou výbavičku a ani tu tašku do porodnice jsem ještě nezačala balit. Tak nějak si myslím, že když TO přijde, tak bude moře času si ten kufřík zabalit. I když, ta mamina co porodila na tom nádraží za asistence policie, ta si to možná taky myslela jako já :-))))

Tak já budu pro dnešek končit, budu moc ráda, když najdu nějaké „spolubojovnice“ a nejen plzeňačky a vydáme se společně k zasloužené odměně, té nejsladší, jakou si vůbec dokážeme představit.

Mějte se krásně !

malina, začátek 35 tt

Váš příspěvek
Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 15.08.04 18:15

Ahoj Malino,
pojď k nám do podzimátek :-)!
Sice už je to rozjetý deníček, jak říkáš, ale všechny budem jen rády, když se k nám přidá další a navíc ještě tak zkušená mamina :-).
Já mám TP 24-26.9.04., takže jsme jen o pár dní od sebe.
Jsem z Ostravy a právě (dole v diskuzi) dáváme dokupy srazík těhulek a mamin Ostravaček. Jsem mile překvapená množstvím reakcí :-).
Tak jestli budeš chtít, jsi očekávána :).

Ahoj. Lucie + Slimáček (34+2)

konkinka
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 15.08.04 21:44

Ahoj malino,

LUcka ma pravdu pod k nam do podzimatek, my budeme radi a uvidis, ze medzi nas velmi lahko a rychlo zapadnes.

Miska a Robko 36+4

meta
Kecalka 229 příspěvků 16.08.04 10:46

Malinko přidávám se k holkám, jestli máš strach, že se nedostaneš mezi naše komentáře protože už se známe a pod. nemáš se čeho bát stejně diskutujem jen na všeobecná témata a ještě s přibývajícíma těhulkama na MD nás ubývá a tak uvítáme každou novou pisatelku!!!!

Tak se těšíme v podzimátkách

Verča + Sam 31 tt

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 16.08.04 16:54

Ahojky malino:)

Dneska jsem se teprve dostala k tomu tvému dotázku v diskuzním foru ohledně Mulačovy porodnice:) Mrkni prosím do pošty tady na emiminu, posílala jsem ti vzkazík s odkazy, kde jsem psala o porodu v Mulačovce a poslala jsem ti i odkaz na vysvědčení této porodnice:)

Přeju krásné a zdravé miminko a až to budete mít za sebou, dej vědět k nám do Jarňátek, budu moc ráda:)

A kdyby tě náhodou rodila sestřička Eva, tak jí moc pozdravuj od maminky Davídka narozeného v květnu, co u nich na hekárně tvrdla 3 dny, ona si jistě vzpomene, byla zlatíčko a já na ní nikdy nezapomenu, byla fakt skvělá (ale to tam jsou všichni:)

Diny od Jarních miminek (také od Plzně)

Verunkatehulka
Povídálka 37 příspěvků 29.08.04 12:53

Ahoj, zkousim, jestli je tento denicek jeste aktivni.........?
Jsem sice z Brna, ale taky se nechytam v podzimnim ocekavani.
Byla jsem nejakou dobu mimo pripojeni a pozdeji uz jsem vypadla z kontextu diskuzi mamin kamaradek.

Tak to zkousim tady..

Zatim,

Verca + Barca 38tt

Vložit nový komentář