1. utz po IVF

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.5.22 11:18

1. utz po IVF

Dobrý den, jsem tu nová a diskusi, která by přímo charakterizovala můj případ, jsem tu nenašla.
Jen bych nastínila, že jsem po prvním ivf, jednalo se o čerstvý ET.
V pondělí 9.5. jsem byla na prvním utz, dle punkce jsem byla 6+5tt.
Nicméně paní lékařka viděla na utz pouze gestační váček, který byl zhruba o týden menší. Dodala přitom, že tam ale nějaké lehké náznaky echa jsou. Nakonec řekla, že musíme týden počkat. Na klinice mi rovnou nabrali i hcg a mám ho v normě.
Přestože mě na klinice uklidňovali, že je to zatím v pořádku, není stále vyhráno. Stále nad tím přemýšlím, a proto by mě zajímalo, jak jste to měli/y vy? Zda se plod se srdíčkem ukázal později? Ještě jednou dodávám, že jsem po ivf, takže ovulace byla přesně daná.
Předem děkuji za vaše zkušenosti:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4847
11.5.22 11:26

Měla jsem to podobně a bohužel to bylo zamlklé těhotenství. Tobě samozřejmě přeji lepší konec :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
11.5.22 11:50

Jako těžko říct… ty rozjezdy umí být hodně pomalé…
U nás po IVF v 5+3 utz odpovídal vzorně 5+3, v 7+3… stále 5+3, konec.
Příště 5+3 odpovída 4+6, v 7+3… 7+6 a dále dítko napřed.
potřetí v 6+0 dr. říkal, že chce vidět aspoň gestační váček, ale nebylo tam nic, konec.
U tebe nezbývá než čekat. Jako jo, srdíčko by tam být mělo, ale ten začátek je dost nejistý, ještě vydrž. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1584
11.5.22 11:51
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem tu nová a diskusi, která by přímo charakterizovala můj případ, jsem tu nenašla.
Jen bych nastínila, že jsem po prvním ivf, jednalo se o čerstvý ET.
V pondělí 9.5. jsem byla na prvním utz, dle punkce jsem byla 6+5tt.
Nicméně paní lékařka viděla na utz pouze gestační váček, který byl zhruba o týden menší. Dodala přitom, že tam ale nějaké lehké náznaky echa jsou. Nakonec řekla, že musíme týden počkat. Na klinice mi rovnou nabrali i hcg a mám ho v normě.
Přestože mě na klinice uklidňovali, že je to zatím v pořádku, není stále vyhráno. Stále nad tím přemýšlím, a proto by mě zajímalo, jak jste to měli/y vy? Zda se plod se srdíčkem ukázal později? Ještě jednou dodávám, že jsem po ivf, takže ovulace byla přesně daná.
Předem děkuji za vaše zkušenosti:)

Já byla v prvním těhu taky po ET na utz myslím v 6+0 a žádný náznak srdíčka. Objednali mě na další utz asi za 12 dní (myslím, že 7+5tt) a srdíčko bylo a bilo!!!
Ty jsi 6+5, ale tím, že mě objednali až za těch 12 dnů, tak myslím, že v pohodě. Náznaky už tam jsou, to je dobré znamení. Držím palce a dej vědět :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8682
11.5.22 11:53

Otehotnela jsem přirozeně, ale v 7 TT jsem srdíčko ještě neměla, o týden později už bylo, ale tlouklo tak, že vynechávalo, nepravidelně. Dr říkal že se uvidí za tejden, a už tlouklo pravidelně, vše v pořádku a mám roční dceru. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
11.5.22 12:06

Děkuji za vaše odpovědi, určitě dám příští týden vědět, jak to dopadlo:)
Sama si držím strašně palce, považuji za malý zázrak, že hned první ET bylo úspěšné. Bylo by úžasné, kdyby to dopadlo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1584
11.5.22 12:09

@AuraAnna nám taky dopadl hned 1.et, a pak hned 1.ket z toho samého IVF :)
Ale první ivf se nepovedlo, tam nepřežila kultivaci žádná embrya. Tak snad se povede i u vás! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
12.5.22 17:39

Ahoj děvčata, snad nevadi ze se přidám, zitra mě čeká první ultrazvuk po ket podle menstruace jsem 6+4 Jedna se o můj 5.transfer z toho 2×biochemicke 1× přestalo bušit srdíčko ve třetím měsíci a1× jsem měla dva gestacni váčky ale prázdné. Ze zítřka jsem vyklepana jak nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
12.5.22 19:29

@89Kačka Držím moc palce, já byla na utz v 6+5 teď v pondělí, nic moc zatím vidět nebylo, pouze náznaky, v pondělí jdu znovu. To už by mělo být něco vidět určitě :roll:
Ať ti to zítra dobře dopadne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
13.5.22 07:21

@AuraAnna je to hrozne čekání ale stejně nám nic jiného nezbyde než věřit ze je to to prave. Más nějaké těhotenské příznaky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
13.5.22 08:52

@89Kačka Ano, bolí mě prsa, návaly horka, občas závratě, únava, ale zatím nezvracím:) A klasické pobolívání břicha jako na ms. Ale nevím, do jaké míry to může způsobovat amelgen, který si musím zavádět kvůli ivf. Má hodně příznaků jako vedlejší účinek, alespoň jsem se to tak dočetla:)
A jak dopadla kontrola? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
13.5.22 08:58

@AuraAnna tak to máme stejný, taky ho beru k tomu prednison a v poledne si picham fraxiparin. Kontrolu mám až v 10.45 a je mi teda šíleně takhle nervni jsem ještě nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
13.5.22 09:05

Ať ti to dobře dopadne! Už se musíš dočkat :srdce: Dej pak vědět :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
13.5.22 09:09

@89Kačka Můžu se ještě jenom zeptat, který týden - v tvém těhotenství, kdy přestalo tlouct srdíčko - bylo srdíčko poprvé vidět? Jak říkám, také se teď nervuji, zda v 6+5, když nic nebylo, je ještě šance. Hodně lidí okolo mi tvrdí, že je ještě brzy, ale nevím no…
Každopádně držím moc palce!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
13.5.22 09:16

@AuraAnna ten první ultrazvuk srdíčko krasne tlouklo a na další kontrole už ne, doktor říkal ze to muselo odumrit par dnů po kontrole protože to nerostlo. Já vůbec nevím v jakem týdnu začíná být srdíčko ale když ti řekl ať pockas do pondělí tak si myslím ze šance je ale úplně chápu tvé obavy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat