1 videochůvička pro 2 děti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
142
25.4.22 09:59

1 videochůvička pro 2 děti

Ahoj,
za chvíli se nám narodí druhé dítě s věkovým rozestupem 20 měsíců od syna. Potřebujeme proto pořídit videochuvicku ideálně s možností 2 kamer. Ať vidíme obě děti najednou.

Ložnici i budoucí pokojíček máme v patře. Pravděpodobně budou ze začátku spát obě děti s námi. Až kdyby syna miminko řušilo, půjde do svého pokoje hned vedle.

Jak máte řešeno vy? Můžete prosím nějakou značku doporučit?

Pokud to nepůjde jinak, koupíme 2 samostatné. Ale jeden spotřebič se mi zdá šikovnější.

A pokud nemáte tip na 2 kamerovou, Můžete mi alespoň doporučit jinou videochuvičku s dobrým dosahem?
Naše původní šla pryč, protože vypadávala i v přízemí, o zahradě ani nemluvě.

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28193
25.4.22 10:40

Dělají se videochůvičky se dvěma kamerami, třeba MOTOROLA VM35:
https://www.drmax.cz/…ska-chuvicka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
25.4.22 10:53

Máme babymoov yoo travel. Dosah má, řekla bych, celkem slušný. Měli jsme ve druhém patře v bytě a byli u sousedů přes silnici na zahradě za domem a bylo to v pohodě. Zkušenosti s dvěma kamerovými jednotkami nemáme, ale dokoupit lze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16162
25.4.22 10:58

Myslím, že to má truelife, ale naopak tuhle značku vůbec nedoporučuji. Dosah nic moc, baterka občas na heslo, asi po roce sme museli koupit náhradní kabel, protože se nám oba zlomily a pretrhly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
25.4.22 11:23
@JancaS84 píše:
Myslím, že to má truelife, ale naopak tuhle značku vůbec nedoporučuji. Dosah nic moc, baterka občas na heslo, asi po roce sme museli koupit náhradní kabel, protože se nám oba zlomily a pretrhly.

Potvrzuji, Truelife za mě také určitě ne. Stalo se nám přesně to samé… Nejdřív (cca po půl až třičtvrtě roce) začala blbnout baterka v rodičovské jednotce a po roce odešly oba kabely (a supermoderní mini USB se shání fakt dobře… 8o ). Jen dosah je celkem ok, v domě bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
25.4.22 12:26

@Yxc28 přesně tuhle značku jsme teď dávali pryč. Ani po 2 reklamacich nefungovala, jak měla. Signál vypadaval i v obýváku, který máme přímo pod ložnicí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16162
25.4.22 12:42
@Yxc28 píše:
Potvrzuji, Truelife za mě také určitě ne. Stalo se nám přesně to samé… Nejdřív (cca po půl až třičtvrtě roce) začala blbnout baterka v rodičovské jednotce a po roce odešly oba kabely (a supermoderní mini USB se shání fakt dobře… 8o ). Jen dosah je celkem ok, v domě bez problémů.

Jj nekoupili sme originál, ale i tak ten kabel stal skoro 300. Chuvu musím kolikrát otevřít a baterkou pohrkat aby jela a někdy se vypne sama asi jen tam pro zabavu aby sme byli asi ve střehu. Strašnej krám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
25.4.22 12:52
@JancaS84 píše:
Jj nekoupili sme originál, ale i tak ten kabel stal skoro 300. Chuvu musím kolikrát otevřít a baterkou pohrkat aby jela a někdy se vypne sama asi jen tam pro zabavu aby sme byli asi ve střehu. Strašnej krám.

S námi si taky hraje, teď jsme měli období, kdy fungovala jen připojená do zásuvky, momentálně zase baterka funguje většinou i bez… No každopádně nikdy víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
26.4.22 12:50
@unuděná píše:
Dělají se videochůvičky se dvěma kamerami, třeba MOTOROLA VM35:
https://www.drmax.cz/…ska-chuvicka :)

Tu jsem našla, ale nepodařilo se mi objevit recenze. Maš s ní zkušenosti? přeci jen je to hodně peněz, tak nechci zkoušet naslepo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
26.4.22 12:52
@e Marry píše:
Tu jsem našla, ale nepodařilo se mi objevit recenze. Maš s ní zkušenosti? přeci jen je to hodně peněz, tak nechci zkoušet naslepo.

Nemám, nemám, bohužel. Když byly naše děti miminka, tak byly videochůvičky teprve v plenkách :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.22 20:06

Nevím jestli se dá běžně k chůvičce připojit druhá kamera, ale určitě se dají dokoupit. Ale třeba truelife má kameru s kterou se dá otáčet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
13.5.22 21:39

Kdybyste v budoucnu někdo řešil, tak pro inspiraci:

Nakonec jsem koupila otočnou wifikameru Topo C200, která přenáší i zvuk. Přes telefon s ní mohu otáčet, takže uvidím obě děti. Jo a nemusím řešit dosah, pojede buď přes WiFi, nebo, pokud budeme dál, přes data.

A stojí zlomek ceny. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat