103 cm a 13,4 kg

11133
1.6.15 16:31

103cm a 13,4kg

Tak vzdycky po oficialnim vazenim a mereni zacnu trochu silet… Mate nekdo taky tak hubene dite? :D :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38140
1.6.15 16:37

@Ali-Ali nas ma teda o par cm min, ale v rozmezi 13-13,5kg se taky mota furt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
1.6.15 16:37

Asi je důležité, kolik mu je? Jinak můj váží asi 15kg a měří asi 104 a je mu 4.5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3376
1.6.15 16:38

129cm,22kg…ale nejspíš je celiak, čekáme na výsledky biopsie, krev dopadla neslavně :roll: Tím tě nechci strašit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3376
1.6.15 16:53

@Ali-Ali Nevím jak máš dítě staré ale to naše mělo ve třech letech 12,4 ale nevím výšku, takže údaj k ničemu. Tenkrát ale vypadala ještě normálně :nevim: A mé druhé dítě má v pěti 17kg a 110cm a je akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.6.15 16:57

@AnastazieB @Ainy
je mu 2 a 2/4. on ma na svuj vek „jen“ podprumernou vahu(zadny extrem), ale jak je vysoky, tak ten pomer vyska-vaha mu vychazi desne…
a on teda fakt neji, nektere deti ji, a le hodne spali. co spaluje on, fakt netusim.
na celiakii mu delali testy uz pred pulrokem, vysly v pohode, tak tam snad problem neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15408
1.6.15 16:58
@Ainy píše:
129cm,22kg…ale nejspíš je celiak, čekáme na výsledky biopsie, krev dopadla neslavně :roll: Tím tě nechci strašit :lol:

128cm a 22 kg má náš syn a je zdravý jak řípa. Krev dopadla kupodivu naprosto ukázkově…zírala jsem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.6.15 17:01
@Ali-Ali píše:
@AnastazieB @Ainy
je mu 2 a 3/4. on ma na svuj vek „jen“ podprumernou vahu(zadny extrem), ale jak je vysoky, tak ten pomer vyska-vaha mu vychazi desne…
a on teda fakt neji, nektere deti ji, a le hodne spali. co spaluje on, fakt netusim.
na celiakii mu delali testy uz pred pulrokem, vysly v pohode, tak tam snad problem neni.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
1.6.15 17:01

@Ali-Ali tak můj syn měl ve dvou letech tak 10-11 kg odhaduju… Ale neměl 103 cm, to ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3376
1.6.15 17:03

@Ali-Ali Když moc nejí, tak to bude tím. Dávej kaloričtější věci, dobrá je třeba ovesná kaše s máslem na snídani a tak…Pokud se ti to nebude zdát tak s odstupem můžete testy zopakovat, pro klid duše. V tomhle věku nemusí být moc průkazné. Ale to určitě nebude váš případ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.6.15 17:03
@AnastazieB píše:
@Ali-Ali tak můj syn měl ve dvou letech tak 10-11 kg odhaduju… Ale neměl 103 cm, to ne.

ja jsem to blbe napsala, melo to byt 2 a 3/4, proste v srpnu mu budou 3 :D jo jako na vek ta vaha neni zadna tragedie, ale k te vysce uz to je horsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.6.15 17:06
@Ainy píše:
@Ali-Ali Když moc nejí, tak to bude tím. Dávej kaloričtější věci, dobrá je třeba ovesná kaše s máslem na snídani a tak…Pokud se ti to nebude zdát tak s odstupem můžete testy zopakovat, pro klid duše. V tomhle věku nemusí být moc průkazné. Ale to určitě nebude váš případ.

on neji skoro vubec nic. bily jogurt, bilou ryzi, testoviny bez niceho :roll: obcas mu davam zdrave susenky, ale on si stejne veme tak 2 a konci.
no, doktorka mu dala 2 mesice na pribrani a pak jde zas na testy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
1.6.15 17:10

@Ali-Ali ten náš taky moc nejí, nejradši má rohlíky, knedlíky a těstoviny. Občas překvapí (třeba mu chutná špenátová polívka, to ani mě ne). A jí ovoce a zeleninu syrovou. No a sladkosti, tím by se mohl živit :D. Takže zas tak špatné to není, někdy nejí pár dní skoro nic, pak se zas cpe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3376
1.6.15 17:20

@Ali-Ali Ještě mě napadly takové ty nutridrinky pokud jde o to přibrání, ale to leze do peněz. My jsme zkoušeli i Fantomalt ale z toho měla průjem…Nám taky moc nejedla, ale stravu měla pestrou i tak. Jinak váhový propad byl vidět až v pěti, v sedmi krev hraniční, v osmi pozitivní. Já myslím, že to u ní propuklo až později., ale čert ví :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5468
1.6.15 17:23
@Ali-Ali píše:
Tak vzdycky po oficialnim vazenim a mereni zacnu trochu silet… Mate nekdo taky tak hubene dite? :D :roll:

Ano, téměř totožné míry a budou jí teď v červnu čtyři :-D :-D
Je zdravá, jí všechno, jen málo, prostě je to kapesní dítě. Syn je taky drobek, ale ujede 30km na kole, ujde 15km, vydrží hodně, jí od všeho trochu, taky úplně zdravý.
Po kom to mají, netuším, jediná drobná v naši rodině široko daleko je švagrová, a ta má zase děti extrémně vysoké :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama