10,5 letý syn chodí za rodiči ráno do postele

Anonymní
25.3.20 12:17

10,5 letý syn chodí za rodiči ráno do postele

Náš syn by byl nejraději, kdybych ho každý den uspávala, ležela s ním v posteli a ráno za námi chodí do postele a chce se mazlit. Osobně mi to nevadí, ale někomu by to mohlo přijít v tomto věku divné. Jsem zvědavá, jak dlouho o to bude stát. Máte to také někdo tak? Mám ho nechat nebo to omezovat a říct mu, ať za námi ráno nechodí? Je takový mazlivý, chce se ráno v té posteli objímat, držet za ruku atak. Zkrátka pro budoucí manželku asi ideál :) Je to běžné i u vašich kluků?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2923
25.3.20 12:18

Nás má 6,5 a každou noc ho máme v posteli. Když náhodou ne, tak se taky ráno přijde potulit. Rozhodně mu to nebudu nikdy zakazovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 12:19
@Anonymní píše:
Náš syn by byl nejraději, kdybych ho každý den uspávala, ležela s ním v posteli a ráno za námi chodí do postele a chce se mazlit. Osobně mi to nevadí, ale někomu by to mohlo přijít v tomto věku divné. Jsem zvědavá, jak dlouho o to bude stát. Máte to také někdo tak? Mám ho nechat nebo to omezovat a říct mu, ať za námi ráno nechodí? Je takový mazlivý, chce se ráno v té posteli objímat, držet za ruku atak. Zkrátka pro budoucí manželku asi ideál :) Je to běžné i u vašich kluků?

Naprosto normální, mám stejně starého syna a taky je to tulítko mazlivý. Na veřejnosti už trochu mèně. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5415
25.3.20 12:19

Ja bych ho nechala a uzivej si toho! Za chvili to delat urcite nebude. Prelom je v takovych 12-13 letech.Ted je jeste pomerne maly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2386
25.3.20 12:20

Ne, u našeho kluka to takto rozhodně nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38098
25.3.20 12:22

Brzy devitileteho kazdy vecer musim z nasi postele vykopavat. Odchazi se slibem (vyhruzkou? :think: ), ze stejne prijde. A sliby plni :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11280
25.3.20 12:23

Mam holku- 10 let, kazdy vecer spolu lezime a povidame si. Rano, kdyz jsme doma, chodi za nami do postele. Ona je proste mazel. A ja jsem za to rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24102
25.3.20 12:28
@Anonymní píše:
Náš syn by byl nejraději, kdybych ho každý den uspávala, ležela s ním v posteli a ráno za námi chodí do postele a chce se mazlit. Osobně mi to nevadí, ale někomu by to mohlo přijít v tomto věku divné. Jsem zvědavá, jak dlouho o to bude stát. Máte to také někdo tak? Mám ho nechat nebo to omezovat a říct mu, ať za námi ráno nechodí? Je takový mazlivý, chce se ráno v té posteli objímat, držet za ruku atak. Zkrátka pro budoucí manželku asi ideál :) Je to běžné i u vašich kluků?

Naší kluci 5 a 10 let za námi taky ráno chodí. Je mi upřímně jedno, jestli to někomu přijde divný. Já si to užívám, protože u toho staršího to za pár dnů/týdnů/měsíců může přestat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 12:30

Klukovi bude v dubnu 11 a stále chodí…maminko pomazlit
Do postele mi nad ránem taky vleze a chce zatulit
Venku za ruku mě vezme, jen když nas nikdo nevidí
Stále si to užívám, brzy to skončí si myslím

• Nahlásit
  • Citovat
38098
25.3.20 12:34

Zis, tak sem myslela, ze ho to uz zacne poustet, koukam, ze jeste 2,3 roky ne. :D
Je to roztomily.
Nejmladsi skoro nechodi. Ale on nikdy nechtel ani uspavat. Vsechno sam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13908
25.3.20 12:34

Ne, mám tři kluky a ráno teda do postele nelezou.
Asi by mi to v 10 letech fakt přišlo divný.
Pohlazení atd běžně, obejmutí behěm dne, ale postel je naše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38098
25.3.20 12:37
@jizvíková píše:
Pohlazení atd běžně, obejmutí behěm dne, ale postel je naše

Jak jste ji uhajili? Ostnantym dratem?
Jinak teda respekt :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6285
25.3.20 12:41

Neboj, nastane puberta a uz to nezkusi nikdy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5333
25.3.20 12:44

Obě děti přestaly chodit za námi sami od sebe. Tatínka míváme přes týden pryč a jsem s dětmi sama. Občas se stane, že chtějí jít se mnou spát. Když je mám hodně slabou chvilku, tak jim ustoupím. Spí stejně sami. Já spím v pokojíčku, protože bych se s nimi nevyspala. Ale snažím se nemít slabé chvilky - nechci přijít o vodní postel. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 12:44
@jizvíková píše:
Pohlazení atd běžně, obejmutí behěm dne, ale postel je naše

On přijde, když už jsme vzhůru a jen ležíme. Občas teda chodil už kolem páté ráno, to mi vadilo, protože jsem pak často už nemohla usnout. Včera mi řekl, jestli by se nemohl v té posteli střídat s manželem, jeden den on a druhý syn. Prý se ve své cítí tak osamělý.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama