11. tt a neukojitelná žízeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 15:08
11tt a neukojitelná žízeň

Ahoj, máte či jste měly v těhotenství také tak velkou žízeň? Začalo mě to brát, až tento týden. Dříve mi bylo špatně, nyní to ustoupilo a pořád jen piji. V noci mě probudí žízeň a úplně slepená ústa. Dám si třeba půl sklenice a stejně mám do deseti minut žízeň. Je to normální?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 47077 příspěvků 24.09.14 15:10
@Anonymní píše:
Ahoj, máte či jste měly v těhotenství také tak velkou žízeň? Začalo mě to brát, až tento týden. Dříve mi bylo špatně, nyní to ustoupilo a pořád jen piji. V noci mě probudí žízeň a úplně slepená ústa. Dám si třeba půl sklenice a stejně mám do deseti minut žízeň. Je to normální?

A kolik vypijes denne tekutin?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 15:11

@blumen řekla bych tak kolem 4 litrů. Pořád mám sucho v puse.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 24.09.14 15:15

Nemáš ucpaný nos a nedýcháš pusou? V těhotenství bývají sliznice nateklé i v nose.
Jinak velká žízeň může být příznak cukrovky, nevím, jestli tak funguje i gestační diabetes :think:

ka2ka
Extra třída :D 14244 příspěvků 24.09.14 15:16
@Anonymní píše:

já teda taky pila docela hodně i když nevím kolik, ale je fakt že takovou žízeň jsem nikdy nezažila :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 15:17

@Bibi239 s ucpaným nosem mám problémy odjakživa. Kolikrát se i zadýchávám, ale je divný, že to mám tak týden.

blumen
Hvězda diskuse 47077 příspěvků 24.09.14 15:20
@Anonymní píše:
@blumen řekla bych tak kolem 4 litrů. Pořád mám sucho v puse.

Tak to je dost. Zminila bych se o tom doktorce. Ja zacala pit vice, ale tak 3 litry maximalne a ne v noci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 15:21

@blumen budí mě to nad ránem :-(

Titty
Echt Kelišová 8238 příspěvků 24.09.14 15:26

Já to měla jako jeden z projevů těhotenské cukrovky (dokud jsem nezačala dodržovat dietu), ale až tak od půlky těhotenství. Určitě by stálo za to zkonzultovat s doktorem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 15:30
Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 24.09.14 15:37

Já piju jak šílená od cca 8tt…teď jsem ve 26tt a pořád piju jak blázen…normálně jsem byla zvyklá vypít denně tak 1litr a víc nic…během těhu se to zvedlo a je to tak…těhu cukrovku nemám…Mudr.moje vypité litry schvaluje :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 15:39

@Ladybird146 :potlesk: když se déle nenapiješ, bolí tě hlava?

opinka
Kelišová 5286 příspěvků 24.09.14 15:40

Řekni to gynekologovi, pošle tě na oGTT - test na cukrovku. Obvykle se sice dělá až kolem 25. tt, ale ve výjimečných případech (potíže, rodinná anamnéza, velká nadváha…) ho dělají i v I. trimestru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 15:41

@opinka tak to já ale nemám, nejsem tlustá, ani ji nemá nikdo v rodině. No, každopádně, když mi to nepřejde, tak mu to řeknu.

blumen
Hvězda diskuse 47077 příspěvků 24.09.14 15:45
@Anonymní píše:
@opinka tak to já ale nemám, nejsem tlustá, ani ji nemá nikdo v rodině. No, každopádně, když mi to nepřejde, tak mu to řeknu.

Jak vis ze ji nemas? Objevuje se nekdy v tehotenstvi a pak zase vymizi.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >