12 let záněty

Anonymní
25.2.20 09:04

12 let zanety

Dobrý den, už nevím, kam nebo na koho se obrátit, tak z posledních sil zkouším tuto diskuzi.
Od svého prvního pohlavního styku trpím pravidelně gynekologickými problémy - již to trvá 12 let a pokaždé, když mám pohlavní styk (ať už s ochranou, bez ochrany, s antikoncepcí, bez antikoncepce, po sprše, bez sprchy, pouze orální sex..), tak mám z 95% vždy po sexu nějaký zánět - většinou kvasinkový. Partnera stálého nemám, protože vzhledem k problémům jsem sex přestala téměř provozovat. Vystřídala jsem již více doktorů, vyzkoušela různé léčitele, různé diety, různé prášky, různé doporučení, různé prevence avšak nic nezabírá. Nikdo mi nedokáže říct, proč se mi to neustále vrací. Tyto problémy se mi někdy vyskytují i 3× do měsíce. Hygienu dodržuji správně. S doktory to řeším aktivně a už opravdu nevím.

Neexistuje nejaka “babska” rada, jak se toho zbavit? Je mi 28 let a chtela bych si konecne uzivat sexualniho zivota, aniz bych vedela, ze hned potom budu trpet..

Moc vam dekuji za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.2.20 09:14

Rekla bych, ze bud psychosomatika, zkus se na fb zapojit do skupiny psychosomatika a etikoterapie v praxi, poradi ti…anebo spatne jidlo, moc cukru, spatne spodni pradlo, intimky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 09:37

Moje máma taky na gyn záněty roky trpěla, spolu s tím trpěla i paradontózou a s vleklým zánětem jednoho zubu. Prý záněty přestaly, jakmile jí zubař zuby vytrhal a dostala umělou náhradu a od té doby v klidu.
Nevím, jak moc to fakt může být spojené, ona věří kde čemu a naučila jsem se ji v těchhle věcech brát dost s rezervou. Ale já sama mám zkušenost ve spojení stresu a zánětů močových cest. Velkou část střední jsem jela jedny antibiotika za druhýma a po maturitě jako když utne. Na výšce už se to nevrátilo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama