Reklama

13denní menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezanick20
Nováček 4 příspěvky 01.01.18 09:29
13-denní menstruace

Dobrý den.
Je mi 14 let, menstruaci mám od nějakých 12-13 let. Menstruaci jsem neměla 2-3 měsíce. Teď mám menstruaci už 13 den a nevypadá, že by končila. Nevim jestli je to normální? :nevim: prosím jestli s tímto mate někdo zkušenosti? :(

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 01.01.18 09:32

Zkus pit rebrickovy caj a vit c. Oboje tlumi krvaceni. Asi jak si ji nemela dlouho, tak se sliznice dele cisti.

hapolda
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 01.01.18 09:37

V tomhle veku celkem normalni. Muze trvat klidne dva roky nez bude pravidelna. Jednou se me to taky stalo a musela jsem na gyndu kde jsem dostala tabletky na zastaveni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >