Reklama

Chronické pálení při močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 23:17
Chronicke paleni pri moceni

Ahoj. Uz asi 4 roky me opakovane trapi zanety mocoveho mechyre a gynekologicke. Uz asi 2 roky me neustale pali pri moceni. Pred 3 lety byla delana cystoskopie bez nalezu. Dale ultrazvuk ledvin a mechyre take vez nalezu. Kdyz se to zhorsi (krev v moci a velke bolesti) dela mi obvodni lekar mikrobiologicke a klasicke vysetreni moci. Vetsinou bez nalezu a jen nasadi antibiotika. Po predcasnem porodu zjistena ureaplasmaticka infekce, leceno nitrozilne antibiotiky. Pred par mesici mi delal na ureaplasma gynekolog ster a byl negativni. Uz jsem z toho paleni zoufala. Nekdy to pali hodne nekdy mene ale bohuzel kazdy den. I sex je bolestivy. Uz nevim jak to mam resit. Pripadam si jak hypochondr kdyz jdu k doktorovi vzdy je rozbor moci v poradku.
Mate s tim nekdo zkusenosti? Jsem z toho zoufala.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 23:24

Mám a upřímně chápu, já dokonce měla i sebevražedné myšlenky, je to utrpení, já teda mám záněty kvůli bakteriím. Horší bolesti jsem nezažila, zjistila jsem, že mi to dělá sex, abstinence výrazně pomůže, jenže partner nadšení nesdílí. Ale něco na tom bude, když třeba nemám sex delší dobu, tak jsem bez problémů a po sexu to zase přijde. Co se týká hygieny, mám jí až přehnanou, takže se mě dost dotklo, když mi jeden doktor řekl, že nemám provádět anální sex, v životě jsem ho nedělala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 23:30
@Anonymní píše:
Mám a upřímně chápu, já dokonce měla i sebevražedné myšlenky, je to utrpení, já teda mám záněty kvůli bakteriím. Horší bolesti jsem nezažila, zjistila jsem, že mi to dělá sex, abstinence výrazně pomůže, jenže partner nadšení nesdílí. Ale něco na tom bude, když třeba nemám sex delší dobu, tak jsem bez problémů a po sexu to zase přijde. Co se týká hygieny, mám jí až přehnanou, takže se mě dost dotklo, když mi jeden doktor řekl, že nemám provádět anální sex, v životě jsem ho nedělala.

Když to máš pi sexu měl by být vyšetřeny a preventivně preleceny i partner a to i několikrát po sobě. Bohužel tyhle záněty velmi často přecházejí do chronickeho stavu. Můžeš zkusit lychorerisnici ta někdy zabira. Ale chce ji užívat dlouhodobe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 23:33
@Anonymní píše:
Když to máš pi sexu měl by být vyšetřeny a preventivně preleceny i partner a to i několikrát po sobě. Bohužel tyhle záněty velmi často přecházejí do chronickeho stavu. Můžeš zkusit lychorerisnici ta někdy zabira. Ale chce ji užívat dlouhodobe.

partner byl na vše negativní, problém je ve mně. vždy mi ta mrcha e coli přeleze ačkoliv mám fakt hygienu přemrštěnou.

luca241
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 28.12.17 00:59

Měla jsem několik let. Pomohl mi wobenzym a blokurima.Ta mi pomáhá i jako prevence pálení po sexu.je účinná hlavně u e coli, ale mně pomohla i bez nálezu.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 28.12.17 05:39

Ano mám a chápu tě mám to totiž stejně a vždy je vše v pořádku ale mě to tak bolí že kolikrát i brečím.. Teď to mám znova ráno klusu k doktorovi :roll: celou noc nespím jak to bolí. K tomu jsem těhotná tak polovinu léků ani nemohu :(

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 28.12.17 05:52

Nasad lichorerisnici. Prirodni atb. Skvele zabira na mocove cesty. Preventivne tetraborico globule, srovnavaji vnitrni ph. Neco s d-manosou. Treba tu blokurimu. Ta toho ma v sobe vysoke mnozstvi. Grepofit je take na mocove cesty, nici bakterie. Vse prirodni. A vydrzet dlouho, treba i preventivne, kdyz to mas tolik let.

Konnny
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 28.12.17 07:36

Měla jsem to snad 5 let v kuse, absolvovala jsem všechna možná vyšetření na uro klinice, i pod narkozou, v moči jen někdy stopy krve, většinou ale nic, bez nálezu. Bylo to utrpení a připadala jsem si už jak blázen. Nakonec to nějak po pár letech přešlo samo. Trvale užívám brusinky s manosou, mám pocit, že při vysazení se mi objevují určité potíže. Moc tě lituju, vím co to je.

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 28.12.17 11:19

Blokurima a zaplatit si testy na všechny pohlavní nemoce.

Ou
Kelišová 5088 příspěvků 28.12.17 11:25

Dělaly se stěry i vašemu partnerovi? Může fugnovat jako bacilonosič.
A ještě si zadjěte na imunologii, jestli tam něco nevymyslí, nějakou specifickou imunostimulaci.

Jinak co můžete dělat sama je posilovat nespecifickou imunitu. Doplńky si vyberte takové, jaké vám přiapadají nejzajímavější, to není to podstatné, respektive v našich podmínkách určitě má smysl užívat 1000 UI D vitamínu denně, b-komplex a zinek s hořčíkem určitě neuškodí a letmým googlením to vypadá, že suplementace lactobacilů v dostatečném množství pomáhá i na urogenitální infekce.

Klíčové je zajistit si dostatek kvalitního spánku, začít se otužovat, hlídat si opravdu dostatek ovoce a zeleniny a luštěniny a celozrnných výrobků ve stravě - celkem by to mělo dát 30g vlániny denně - běžná středoevropská strava zajistí tak 10g a mít dostatek pohybu, pokud možno v přírodě.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >