Je normální nepravidelné krvácení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sunny.Sany
Nováček 4 příspěvky 27.12.17 14:04
Nepravidelné krvácení

Zdravím, už dlouho mám pravidelnou ms, cyklus dlouhý 31 dní. Poslední ms byla od 6.12. a jako obvykle trvala týden, do 12.12. Další krvácení se ale objevilo už včera (26.12.), bylo slabé, dnes zesílilo. Skok v délce cyklu z 31 na 20 dní mi připadá opravdu hodně, máte s tím někdo zkušenost? Je to normální nebo se mám znepokojovat? HA neberu ani jsem nikdy nebrala, těhotná nejsem (poslední pohlavní styk proběhl s bývalým přítelem v dubnu).
Děkuju za vaše zkušenosti a názory :)

Reakce:
Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 27.12.17 14:31

Mne se stalo něco podobného, mám delší cykly většinou 40-43 dní a jeden cyklus byl 33 dní a další už zase, normálně,, 40 dní

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >