Je normální nepravidelné krvácení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sunny.Sany
Nováček 4 příspěvky 27.12.17 14:04
Nepravidelné krvácení

Zdravím, už dlouho mám pravidelnou ms, cyklus dlouhý 31 dní. Poslední ms byla od 6.12. a jako obvykle trvala týden, do 12.12. Další krvácení se ale objevilo už včera (26.12.), bylo slabé, dnes zesílilo. Skok v délce cyklu z 31 na 20 dní mi připadá opravdu hodně, máte s tím někdo zkušenost? Je to normální nebo se mám znepokojovat? HA neberu ani jsem nikdy nebrala, těhotná nejsem (poslední pohlavní styk proběhl s bývalým přítelem v dubnu).
Děkuju za vaše zkušenosti a názory :)

Reklama

Reakce:

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 27.12.17 14:31

Mne se stalo něco podobného, mám delší cykly většinou 40-43 dní a jeden cyklus byl 33 dní a další už zase, normálně,, 40 dní

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama