Reklama

Je normální nepravidelné krvácení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sunny.Sany
Nováček 4 příspěvky 27.12.17 14:04
Nepravidelné krvácení

Zdravím, už dlouho mám pravidelnou ms, cyklus dlouhý 31 dní. Poslední ms byla od 6.12. a jako obvykle trvala týden, do 12.12. Další krvácení se ale objevilo už včera (26.12.), bylo slabé, dnes zesílilo. Skok v délce cyklu z 31 na 20 dní mi připadá opravdu hodně, máte s tím někdo zkušenost? Je to normální nebo se mám znepokojovat? HA neberu ani jsem nikdy nebrala, těhotná nejsem (poslední pohlavní styk proběhl s bývalým přítelem v dubnu).
Děkuju za vaše zkušenosti a názory :)

Reklama

Reakce:

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 27.12.17 14:31

Mne se stalo něco podobného, mám delší cykly většinou 40-43 dní a jeden cyklus byl 33 dní a další už zase, normálně,, 40 dní

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >