Reklama

Bolest před sexem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mishulee11
Nováček 8 příspěvků 27.12.17 20:27
Pálivá bolest při předehře

Ahoj,
Má takový choulostvý problém, který se týka sexuálního života.
Vždy před sexem ještě při začátku předehry mám takovou zvláštní pálivou bolest tam dole uvnitř. Když se s přítelem líbáme, mazlíme se tak mě začne tam uvnitř palčivě bolet. Nevím, jak bych tu bolest správně popsala. Ne, že by se to nedalo zvládnout, ale pokaždé mě to zaskočí.
Když mě tam začne pálit tak bych chtěla už přejít k samotnému styku, ale ještě stále nejsem vůbec vlhká. Až po další době, kdy bolest ustane po nějaké době, tak teprve potom zvlhnu a už je vše v pořádku. Se samotným sexem potom už žádný problém nemám, ale při předehře mě ta bolest vždy zaskočí, i když vím, že přijde.
Neměli jste někdo někdy podobný problém? :nevim:

Příspěvek upraven 27.12.17 v 22:31

Reklama

Reakce:

Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 27.12.17 20:31

Nejlepší bude zajít na gyndu - ono jakýkoliv nekomfort tam dole většinou značí podráždění/zá­nět/infekci. Doktor udělá stěry a budeš vědět hned. Já jsem jednou dlouho ignorovala něco podobného a pak jsme se museli přeléčit s přítelem oba a bylo po problému.

Mishulee11
Nováček 8 příspěvků 27.12.17 20:33

Tím by to být nemělo. Kvasinkovou infekci jsem měla jenom jednou a ten to problém jsem měla i před tím i teď po vyléčení a to už to je 5 měsíců. Vlastně tuhle bolest mám od začátku sexuálního života.

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 27.12.17 20:41

Je možné, že to bude mít kořeny v nějaké podvědomé úzksoti, jemná forma vaginismu.

Stává se vám to i při masturbaci?

Mishulee11
Nováček 8 příspěvků 27.12.17 20:44

Ne, jen při klasickém styku při předehře. Po chvíli mazlení to začne tak zvláštně pálit a potom co začnu vlhnout už je bolest pryč.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 20:49

@Mishulee11 Stává se mi to taky pokaždé. Před porodem, po porodu. A nikdy moc nezvlhnu, nebýt lubrikačních gelů, tak je sex nemyslitelný. Stejně tak při masturbaci, kterou už provádím výjimečně. Tuhle nepříjemnost mám asi 4 roky po prodělaném zánětu, dřív nic takového nebylo. Kvasinky se mi občas vrací, ale tohle mám stále. Jsem zvědavá, jestli někdo něco poradí.
 A.

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 27.12.17 20:58

@Ou mně přijde, že kdykoliv je nějaký problém, každý to hned dává, že je to vaginismus.

Mishulee11
Nováček 8 příspěvků 27.12.17 21:12

Přece vaginismus je definovaný trochu jinak, když jsou problémy při sexu nebo se pletu? Ale když se, dám příklad, s přítelem teprve líbáme, mazlíme se a ještě nedošlo k dráždění intimních partií a při této předehře začne pálivá bolest a jen co začnu vlhnout (niikdy jsem nepotřebovala lubrikační gel) bolest ustane a sex a jakýkoliv dotyk na intimní partie už je poté bez jakékoliv bolesti..

admin
Extra třída :D 11017 příspěvků 28.12.17 10:21

Dobrý den,

nejlépe poradí odborník. Zkuste svůj dotaz vložit do naší Poradny gynekologa.

Přejeme, ať se problém brzy vyšeří :kytka:
adminka Lucka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >