Bolest před sexem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mishulee11
Nováček 8 příspěvků 27.12.17 20:27
Pálivá bolest při předehře

Ahoj,
Má takový choulostvý problém, který se týka sexuálního života.
Vždy před sexem ještě při začátku předehry mám takovou zvláštní pálivou bolest tam dole uvnitř. Když se s přítelem líbáme, mazlíme se tak mě začne tam uvnitř palčivě bolet. Nevím, jak bych tu bolest správně popsala. Ne, že by se to nedalo zvládnout, ale pokaždé mě to zaskočí.
Když mě tam začne pálit tak bych chtěla už přejít k samotnému styku, ale ještě stále nejsem vůbec vlhká. Až po další době, kdy bolest ustane po nějaké době, tak teprve potom zvlhnu a už je vše v pořádku. Se samotným sexem potom už žádný problém nemám, ale při předehře mě ta bolest vždy zaskočí, i když vím, že přijde.
Neměli jste někdo někdy podobný problém? :nevim:

Příspěvek upraven 27.12.17 v 22:31

Reakce:
Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 27.12.17 20:31

Nejlepší bude zajít na gyndu - ono jakýkoliv nekomfort tam dole většinou značí podráždění/zá­nět/infekci. Doktor udělá stěry a budeš vědět hned. Já jsem jednou dlouho ignorovala něco podobného a pak jsme se museli přeléčit s přítelem oba a bylo po problému.

Mishulee11
Nováček 8 příspěvků 27.12.17 20:33

Tím by to být nemělo. Kvasinkovou infekci jsem měla jenom jednou a ten to problém jsem měla i před tím i teď po vyléčení a to už to je 5 měsíců. Vlastně tuhle bolest mám od začátku sexuálního života.

Ou
Kelišová 5448 příspěvků 27.12.17 20:41

Je možné, že to bude mít kořeny v nějaké podvědomé úzksoti, jemná forma vaginismu.

Stává se vám to i při masturbaci?

Mishulee11
Nováček 8 příspěvků 27.12.17 20:44

Ne, jen při klasickém styku při předehře. Po chvíli mazlení to začne tak zvláštně pálit a potom co začnu vlhnout už je bolest pryč.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 20:49

@Mishulee11 Stává se mi to taky pokaždé. Před porodem, po porodu. A nikdy moc nezvlhnu, nebýt lubrikačních gelů, tak je sex nemyslitelný. Stejně tak při masturbaci, kterou už provádím výjimečně. Tuhle nepříjemnost mám asi 4 roky po prodělaném zánětu, dřív nic takového nebylo. Kvasinky se mi občas vrací, ale tohle mám stále. Jsem zvědavá, jestli někdo něco poradí.
 A.

zacatecnice2
Kecalka 195 příspěvků 27.12.17 20:58

@Ou mně přijde, že kdykoliv je nějaký problém, každý to hned dává, že je to vaginismus.

Mishulee11
Nováček 8 příspěvků 27.12.17 21:12

Přece vaginismus je definovaný trochu jinak, když jsou problémy při sexu nebo se pletu? Ale když se, dám příklad, s přítelem teprve líbáme, mazlíme se a ještě nedošlo k dráždění intimních partií a při této předehře začne pálivá bolest a jen co začnu vlhnout (niikdy jsem nepotřebovala lubrikační gel) bolest ustane a sex a jakýkoliv dotyk na intimní partie už je poté bez jakékoliv bolesti..

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11313 příspěvků 28.12.17 10:21

Dobrý den,

nejlépe poradí odborník. Zkuste svůj dotaz vložit do naší Poradny gynekologa.

Přejeme, ať se problém brzy vyšeří :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >