Laparoskopie srůsty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 09:45
Laparoskopie srusty

Ahoj sli byste na tento zakrok kdyby jste meli dlouhodobe bolesti nezname priciny ale doktor to nedoporucil protoze rekl ze vam nic neni? rekl mi ze srusty se pry tvori po operacich a tu ja nemam, ale mela jsem velky zanet. Bojim se ze to bude zbytecny, bolestivy zasah do tela.

Reakce:
Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 30.12.17 09:49

Nesla bych na to. Hlavne tou operaci - i kdyz laparoskopicky - vznikaji zase dalsi srusty..

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 30.12.17 09:51

Šla jsem a našla se endometrioza a začala se řešit.

Ribanka
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 1 inzerát 30.12.17 09:54

Já na ni byla, i když mi jeden doktor říkal, že pokud mne nic nebolí, tak ať na to nechodím, druhý doktor říkal, ať jdu. Pri laparko zjištěny srůsty a odstraneny, i když jsem se nikdy na nic gynekolog. nelecila a neměla předtím žádnou operaci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 09:56
@Kolarkaa píše:
Nesla bych na to. Hlavne tou operaci - i kdyz laparoskopicky - vznikaji zase dalsi srusty..

Jenze ja uz ty bolesti nemuzu vydrzet a uz jsem podstoupila snad vsechny vysetreni ajsem v poradku pry

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 30.12.17 10:03
@Anonymní píše:
Jenze ja uz ty bolesti nemuzu vydrzet a uz jsem podstoupila snad vsechny vysetreni ajsem v poradku pry

Boli te bricho? Me bolelo jednu dobu porad. Myslela jsem si, ze snad slepak.. xy vysetreni a nikde nic.. pry psychosomaticke.. no nejake dobe to preslo samo.. mozna bych v tvem pripade zkusila cinskou medicinu..

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 30.12.17 10:05
@Anonymní píše:
Jenze ja uz ty bolesti nemuzu vydrzet a uz jsem podstoupila snad vsechny vysetreni ajsem v poradku pry

Bolesti může dělat i endo. Brali ti krev na markery ca 125?

ivunak
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 30.12.17 13:34

Pokud bych měla nesnesitelné bolesti, tak bych šla. Srusty mohou být třeba i po zánětu. Určitě bych si ale při zákroku nechala dát hyalobarrier gel právě proti srůstům.

Sunsetka
Povídálka 15 příspěvků 29.01.18 21:34

@ivunak Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné o ten gel požádat až v nemocnici nebo je potřeba si ho sama předem zakoupit a aplikovat pak sama.. Pročetla jsem už několik diskuzí na téma laparoskopie a Váš příspěvek je úplně první, ve kterém se setkávám s doporučením tohoto gelu, takže děkuji za skvělý typ :-)

ivunak
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 30.01.18 10:40
@Sunsetka píše:
@ivunak Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné o ten gel požádat až v nemocnici nebo je potřeba si ho sama předem zakoupit a aplikovat pak sama.. Pročetla jsem už několik diskuzí na téma laparoskopie a Váš příspěvek je úplně první, ve kterém se setkávám s doporučením tohoto gelu, takže děkuji za skvělý typ :-)

Mně tento gel doporučil operatér. Musí se aplikovat v průběhu operace do ran i v břiše, takže je nutné, aby chirurg, který bude operovat věděl, že ho má použít a nezapomněl na něj. Já jsem měla možnost si ho koupit v nemocniční lékárně a dát si ho do lednice v nemocnici s mým jménem nebo by mně dali jejich a já bych před propuštěním po operaci koupila nový a dala jim ho. Záleží tedy na domluvě s nemocnicí. Je dost drahý, ale peněz za něj nelituji.

Sunsetka
Povídálka 15 příspěvků 30.01.18 22:47

@ivunak Děkuji, už jsem se včera dívala na netu, je opravdu drahý, ale pokud skutečně funguje, investice se vyplatí. Poptám se lékaře jestli ho také nabízejí nebo si ho mám sama koupit předem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >