13 let s antikoncepcí

Anonymní
19.1.21 17:22

13 let s antikoncepci

Dobry den, beru antikoncepci uz 13 let pravidelne. Je antikoncepce po tolika letech uzivani ucinnejsi? Zapomnela jsem si vzit 3 prasky po 7 denni pauze… S partnerem jsem mela sex az pri brani plata noveho. ejakuloval mimo me. Tak trosku silim. Diky :zed:

Příspěvek upraven 19.01.21 v 17:30

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1542
19.1.21 17:27

Ne, není účinnější, jak tě to napadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24889
19.1.21 17:28

Může a nemusí. Teoreticky by si měla být chráněná, prakticky jsou věci mezi nebem a zemí a můžeš být klidně těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24945
19.1.21 17:28

Účinná je pořád stejně, ať ji bereš jeden měsíc nebo deset let. V prvním týdnu 3 prášky je dost. Copak píšou v příbalovém letáku, že se dělá v takových případech? Přeruška není spolehlivá, ale bylo by to hodně náhod najednou. Příště postupuj podle návodu, takže se chraň navíc. A hlavně nezapomínej!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24945
19.1.21 17:31

Trochu nerozumím tomu, kdy byl sex..v tom " cyklu", kdy jsi vlastně začala brát prášky o 3 dny později? Nebo až v dalším, s už normálním užíváním? S tou HA a těhotenstvím je to horší, obvykle pokud se stane průšvih, tak se to zjistí později. Zkusila bych test. A příště dávala pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 17:34

@andelka83 sex az v dalsim cyklu. Prasky jsem zacala brat ve ctvrtek. Sex jsem mela v sobotu. Toto se mi opravdu stalo poprve. Nevim, jak jsem mohla byt tak nezodpovedna… Doufam, ze se mi tahle chyba nevymsti. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
19.1.21 17:37

Ahoj vím, že to sem nepatří, ale potřebuji poradit, m a m pozitivní OVU test, ale TT je negativní, menzes měla přijít dnes, ale nic, můžu být těhotná, máte někdo podobnou zkušenost, 25 jdu k doktorce, která to buď v vrátí nebo potvrdí. Někde jsem četla, že OVU test dokáže odhalit rané těhotenství, ale nemusí to být jisté. Dekuji všem za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat