Špinění přes antikoncepci

Anonymní
18.1.21 20:36

Špinění přes antikoncepci

Ahooj holky,
Potřebuji poradit, je mi 24 a antikoncepci beru od svých 16, pres Vánoce a Silvestra jsem to mela dostat, jelikož jsem to mít nechtela, tak jsem nezačala brát placebo tablety ale pokračovala jsem v novem blistru. Ted mam 5 dny do menstruace a začala jsem spinit, uz spinim asi 4 den. :( beru antikoncepci uz dlouho a nikdy jsem takový problém nemela. Přes léto nevyzazuji prášky vůbec a nikdy jsem neměla takový problém. Je mi to nepříjemné, uz ted nosím intimnky a pak zase 5 dni normální menstruace. Přítel me straší, ze bych mohla být v tom. Nevím, zda si udělat test když spinim. Nebo zda ro muze znamenat nejaky problém?
Prosím nechte si blbe komentáře, nikdy se mi to nestalo. Věřím že se tu najde nějaká holčina, která měla podobny problém. Vždy jsem mentruaci dostala včas, bez nějakých obtíží.
Děkuji za Vaše odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
82
18.1.21 20:54
@Anonymní píše:
Ahooj holky,
Potřebuji poradit, je mi 24 a antikoncepci beru od svých 16, pres Vánoce a Silvestra jsem to mela dostat, jelikož jsem to mít nechtela, tak jsem nezačala brát placebo tablety ale pokračovala jsem v novem blistru. Ted mam 5 dny do menstruace a začala jsem spinit, uz spinim asi 4 den. :( beru antikoncepci uz dlouho a nikdy jsem takový problém nemela. Přes léto nevyzazuji prášky vůbec a nikdy jsem neměla takový problém. Je mi to nepříjemné, uz ted nosím intimnky a pak zase 5 dni normální menstruace. Přítel me straší, ze bych mohla být v tom. Nevím, zda si udělat test když spinim. Nebo zda ro muze znamenat nejaky problém?
Prosím nechte si blbe komentáře, nikdy se mi to nestalo. Věřím že se tu najde nějaká holčina, která měla podobny problém. Vždy jsem mentruaci dostala včas, bez nějakých obtíží.
Děkuji za Vaše odpovědi

Ahoj taky jsem to tak měla jednu dobu, když jsem ještě brala HA. vždy pravidelné a pak na jednou to co popisuješ ty, měla jsem to tak jen jeden měsíc a pak se to dalo do normálu tak bych to asi moc nehrotila. šance těhotenství přes HA je opravdu malá pokud ji nezapomínáš brát. Test si klidně udělat můžeš. Já osobně si nemyslím, že by jsi byla těhotná, ale není to 100% :nevim: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
18.1.21 20:54

To je celkem bezny… Ja pokud prodluzuju, tak kolikrat ani dalsi mesic MS nedostanu.. a nebo naopak pak spinim kdykoliv uprostred plata..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
18.1.21 21:23

Tak předně, při braní Ha nemáš “klasickou menstruaci”, ale pouze krvácení z vynechání tabletek.
Jinak si myslím, že to co popisuješ, je celkem běžné. Také se mi to stalo, když jsem kdysi ha ještě brala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat