Reklama

14tt otok vnitřniho kotníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy27
Kelišová 6241 příspěvků 06.12.17 12:15
14tt otok vnitřniho kotnihu

Minuli patek byl utz zil..kvůli otoku nohy..po delším stání mi otyka vnitřní strana kotníku..bolí mě chodila na obou nohách únavou, paty, klentba, až kulham na obě dvě..nabrala 10kg bohužel za 3 měsíce..mohla by tu být i jiná příčina než cévní, užívám jinak clexan jako prevenci :think: kvůli rodinné anamnéze a zvýšeným ď dimerum.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.12.17 12:21

@Andy27 může to být i tou váhou.. testy na případnou trombózu Ti dělali? vypozorovala jsi, kdy se to stává? jako vidím, že při delším stání, otázkou je, co si pod tim představit.

Andy27
Kelišová 6241 příspěvků 06.12.17 12:30
@martina.se píše:
@Andy27 může to být i tou váhou.. testy na případnou trombózu Ti dělali? vypozorovala jsi, kdy se to stává? jako vidím, že při delším stání, otázkou je, co si pod tim představit.

Včera ráno..mi na to braly na hematologii krev jako prevenci mám clexan..protože to má teta a babička, říkala že když tam něco bude že zavolá..zatím nic od včera..no mě stačí když stojím nebo chodím hodinu a únavou mě začnou bolet chodidla, ale dost pátý nárt, klentba..

Andy27
Kelišová 6241 příspěvků 06.12.17 12:36

Když dýl chodím stačí hodina v kuse být na nohou a je to námaha..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >