14tt otok vnitřniho kotníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 06.12.17 12:15
14tt otok vnitřniho kotnihu

Minuli patek byl utz zil..kvůli otoku nohy..po delším stání mi otyka vnitřní strana kotníku..bolí mě chodila na obou nohách únavou, paty, klentba, až kulham na obě dvě..nabrala 10kg bohužel za 3 měsíce..mohla by tu být i jiná příčina než cévní, užívám jinak clexan jako prevenci :think: kvůli rodinné anamnéze a zvýšeným ď dimerum.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.12.17 12:21

@Andy27 může to být i tou váhou.. testy na případnou trombózu Ti dělali? vypozorovala jsi, kdy se to stává? jako vidím, že při delším stání, otázkou je, co si pod tim představit.

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 06.12.17 12:30
@martina.se píše:
@Andy27 může to být i tou váhou.. testy na případnou trombózu Ti dělali? vypozorovala jsi, kdy se to stává? jako vidím, že při delším stání, otázkou je, co si pod tim představit.

Včera ráno..mi na to braly na hematologii krev jako prevenci mám clexan..protože to má teta a babička, říkala že když tam něco bude že zavolá..zatím nic od včera..no mě stačí když stojím nebo chodím hodinu a únavou mě začnou bolet chodidla, ale dost pátý nárt, klentba..

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 06.12.17 12:36

Když dýl chodím stačí hodina v kuse být na nohou a je to námaha..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >