Silné pohyby při jízdě autem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faris
Stálice 55 příspěvků 06.12.17 10:55
Silne pohyby pri jizde autem

Ahoj holky, jak mam asi v brise nadseneho cestovatele. Vsimla jsem si toho cca pred mesicem. Jamile vlezu do jakehokoliv dopravniho prostredku, zacne se tam mlet a kutalet. A to fakt vyrazne vic, nez kdykoliv jindy. Cim to? Myslite, ze se mu to libi nebo ne?:)) je to takova blbost, ale napadlo me se zeptat, jestli to mate nektera stejne. Jsem 36tt. ;)

Reklama

Reakce:

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 06.12.17 11:05

Třeba se mu líbí vibrace při jizde :lol:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.12.17 11:16

@Faris
Líbí - nelíbí :nevim:. Ale určitě zapomeň na to, že ti v budoucnu bude v autě spát :mrgreen:. Já měla zas rockového nadšence, když jsme byli na návštěvách - no, dodnes je hoodně společenský a když se řekne jdem na návštěvu, tak je oblečený do 5ti min ( to se jindy nestává) ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 06.12.17 11:47
@Faris píše:
Ahoj holky, jak mam asi v brise nadseneho cestovatele. Vsimla jsem si toho cca pred mesicem. Jamile vlezu do jakehokoliv dopravniho prostredku, zacne se tam mlet a kutalet. A to fakt vyrazne vic, nez kdykoliv jindy. Cim to? Myslite, ze se mu to libi nebo ne?:)) je to takova blbost, ale napadlo me se zeptat, jestli to mate nektera stejne. Jsem 36tt. ;)

buď ráda, že o mrněti víš.. prostě mu to buď vadí, nebo je spokojené.. náš sebou vždycky mlel, pustila jsem hudbu a byl klid..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama