17tt a tvrdnutí břicha

Anonymní
29.3.21 22:22

17tt a tvrdnutí břicha

Zdravím dámy, jsem 16+6 a začalo mi pár dní zpět tvrdnout břicho… párkrát do dne to zpozoruji, na dotek je pak citlivé.. naposledy jsem byla na prohlídce někdy ve 12 týdnu a jdu až na konci 18 týdne.. mám strach aby bylo všechno v pořádku, jsem plašan. Máte někdo zkušenost a co pomohlo? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
721
29.3.21 22:25
@Anonymní píše:
Zdravím dámy, jsem 16+6 a začalo mi pár dní zpět tvrdnout břicho… párkrát do dne to zpozoruji, na dotek je pak citlivé.. naposledy jsem byla na prohlídce někdy ve 12 týdnu a jdu až na konci 18 týdne.. mám strach aby bylo všechno v pořádku, jsem plašan. Máte někdo zkušenost a co pomohlo? :kytka:

Diskuzi na tema tvrdnuti bricha je tu plno 🙂
Ano, je to normalni. Pokud netvrdne 20× za den, tak je to v norme.
Poridte si magnezko, to muzete i bez doporuceni a predpisu lekare. Nicemu neublizi a ve vetsine pripadu pomaha 🙂
Jinak samozrejme netahat nic tezkyho, nenamahat bricho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
735
29.3.21 22:41

Taky mi tvrdlo brisko tak od 11tt, v jednu chvili po par metrech chuze, bylo to neprijemne, ale s magnezkem to vymizelo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
29.3.21 23:05

Jsem 22tt a zatím mi netvrdne.. Piju magnesko a Myslim si že to je taková prevence doporučila mi to gyndarka 😊 :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
29.3.21 23:05

Kamarádce pomohl lepší pitný režim a magnesium(začala pít Magnesium vodu a na doporučení lékaře nějakou dávku magnesia i v tabletách-ale přesnou vyšší nevím)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
30.3.21 00:23

Denne magnezium, nic nezvedat, nedelat cviky na bricho a panevni dno. Zminit se doktorce. Nemelo by to byt v pravidelnych intervalech. Zpomalit tempo, jestli mas hodne prace nebo stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat