Je možné otěhotnět s antikoncepcí?

Anonymní
29.3.21 18:15

Těhotenství s antikoncepcí

Ahoj, zkusím to vysvětlit nějak jednoduše. Mně i partnerovi je 17 let. Jsme spolu chvíli, ale stalo se co se stát nemělo. On byl panic a když byl u nás poprvé, byla zrovna vhodná příležitost, takže jsme měli sex už první měsíc vztahu. Nejsme na to nijak pyšní, ale bylo to silnější jak my. On má hodně preejakulátu a neměli jsme u sebe zrovna kondom, tak jsme to risknuli. Sex trval tak minutu, on se pak dodělal mimo pochvu, takže to určitě stihl, ale pořád je tam i preejakulát. On měl poslední ejakulaci před 3 dny a od té doby byl močit minimálně 8×. Teď k věci.
Beru už druhý rok antikoncepci minisiston. Nejsem si vědoma, že bych ten měsíc (leden) nějaký prášek vynechala, maximálně jsem ho vzala do 4 hodin později, než pravidelně. Poslední pilulku jsem si ale místo 8 ráno brala až odpoledne, ale do 12 hodin by to být mělo. Únorovou menstruaci jsem dostala ale o něco silnější než obvykle. Je možné že je to jenom úprava cyklu? V únoru jsme měli další sex s tím, že kondom už byl, ale před použitím ho přítel nasadil opačně, pak ho otočil, nasadil správně a trochu otřel, takže by tam ten preejakulát zůstat tolik neměl. Ten den měl ejakulaci ráno, ale do našeho sexu byl asi 4× močit a bylo to asi 8hodin, takže to sperma jako takové by tam od minule zůstat nemělo. Já tuto (březnovou) menstruaci ale dostala slabší než normálně, (ale jinak se v bolestech a pak jednom dnu s krvavými cucky nelišila) i když jsem prášky brala stejně jako v lednu. Ptám se tedy na více věcí.

Je možné, že bych na sobě nepoznala těhotenství i potom, co bych byla teď v 11. nebo 7. týdnu? Citlivější čich si nejsem jistá jestli mám, prsa mě nebolí, ale ty mě nebolí ani normálně při menstruaci, takže nevím, jestli bych to poznala. Břicho mě nebolí, nafouknutá nejsem, hlava mě někdy bolí a špatně mi bývá, ale to není nijak drastický a asi skoro jako normálně, takže to přisuzuju spíš stresu, protože být těhu, tak to bývá asi každý den.

Může to, že vezmu poslední tabletku později, ale ještě do oněch 12hodin ovlivnit menstruaci, nebo další ochranu?

Stalo se někomu, že by otěhotněl podobným způsobem, jak by se to mohlo stát mně a nepoznal to na sobě?

A když ke mně přítel zítra přijede a přiveze mi mamatest, můžu ho udělat i odpoledne, nebo to i v tom potenciálním 7. nebo 11. týdnu bude pořád neprůkazný a lepší udělat ráno?

Omlouvám se, že je to tak dlouhý, ale mám vážně strach a neumím v tom moc chodit, takže mě zajímá jak to měli ostatní, už zkušenější ženy. S přítelem jsme se domluvili, že sex necháme teď napokoji, dokud spolu nebudeme dýl a nebudeme schopni přijmout všechna rizika. Díky všem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7538
29.3.21 18:24

Beres HA, menstruaci máš, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
29.3.21 18:58

Zbytečné se nad tím trápit..to že si vezmeš tabletku antikoncepce o pár hodin později nevadí.. důležitý je že sis ji vzala vůbec.. menstruaci máš a na sílu může mít vliv i HA. Těhotenství je velmi nepravděpodobný a vůbec bych se tím nestresovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5640
29.3.21 19:08

Těhotná nebudeš, ale v 7. nebo v 11. Týdnu jetest pozitivní v jakoukoliv hodinu ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat