Jsem 18dpo a MS nikde

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
makula1
Povídálka 16 příspěvků 01.02.19 07:23
18dpo a MS nikde

Ahoj holky. Potřebuji radu. Jsem 18dpo (dělala jsme ovulační testy) a pořád jsme to ještě nedostala. Před porodem jsem měla LF 12 dnů, po porodu se mi změnila na 10 dní.
Těhotenský test jsem si naposledy dělala v úterý (15 DPO) byl negativní.
Prosím o jakoukoliv radu. Děkuji. A přeji hezký den. ????

Reakce:
makula1
Povídálka 16 příspěvků 01.02.19 07:28

Ještě přikládám fotku ovulačního testu :wink:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 01.02.19 07:37
@makula1 píše:
Ještě přikládám fotku ovulačního testu :wink:

Ten ale není pozitivní.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 01.02.19 07:41

Takhle ho mám den předtím než je zcela pozitivní a ovulace může nastat i 48h po pozit testu taktže můžeš být míň DPO..zkusila bych ještě těhu test ;)

makula1
Povídálka 16 příspěvků 01.02.19 07:43

@Oplatečka on takhle nevypadá ale opravdu pozitivní byl. Pak už zase slabnul. Navíc tento není ještě zaschly a po zaschnutí ještě trochu ztmavl. Plus jsem k testu měla i ovu hlen a bolesti.

makula1
Povídálka 16 příspěvků 01.02.19 07:44

@Oplatečka jooo. Chytám se na to. :zed: akorát pořád nejsem nějak schopná se k tomu dokopat. :think:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 01.02.19 07:45
@makula1 píše:
@Oplatečka jooo. Chytám se na to. :zed: akorát pořád nejsem nějak schopná se k tomu dokopat. :think:

Tak držím pěsti, dej vědět výsledek ;)

makula1
Povídálka 16 příspěvků 01.02.19 08:20

@Oplatečka děkuji. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >