2 měsíce bez ms a negativní test

14
22.5.21 08:29

2 mesice bez ms a negativ test

Ahoj chtela jsem se zeptat už cca 2 měsíce jsem bez ms poslední začala 13.03.2021 a končila 17.03.2021 jelikož ziju v cizině a byla ta Koronavirová krize tak mi dali nejbližší termín na Gyndě až na 14.06.2021 zkoušela jsem si dělat těhotenský test cca 5× poslední tedy dnes a stále negativní. Nevíte co to muže být? Co se týká těla tak me jen občas bolej prsa křeče v podbrisku mám stejne jak před ms, a co je na tom nejlepší tak tam dole jsem úplně sucha :oops: … upřímně termín je celkem daleko a už mam i trochu strach jestli semnou není něco špatně a jestli to nemůže být něco vážného :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17148
22.5.21 09:14

@mirinka245 Ahoj, ach jo taky jsem to tak mela, ale jsem v prechodu, taky jsem to tak mela.Test negativní, a Ms nikde.Pak jsem nasadila Drmek v tabketach a 3.mesice jsem ju mela, a ted opet nic.Boli podbrisek. No snad, ri da vyvolavacku, a ms rozjede, nebo nasadi Antikoncepci, aby se MS rozjela jak ma. Dejte pak vedet. Drzim palečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 09:28

Ahoj,
Nebyla jsi na očkování proti Covid? Já jsem po něm měla velké zpoždění. Dost jsem si o tom zjišťovala a některým ženám MS vynechala úplně.

• Citovat
  • Nahlásit
404
22.5.21 09:45

@mirinka245 Spíš mě napadá jestli nemáš cystu, já na to trpím taky. Někdy mám menstruaci tak nějak pravidelnou a někdy jsem ji měla po 2 měsících

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
22.5.21 16:29
@Anonymní píše:
Ahoj,
Nebyla jsi na očkování proti Covid? Já jsem po něm měla velké zpoždění. Dost jsem si o tom zjišťovala a některým ženám MS vynechala úplně.

Nebyla pravé ze ze se mi tohle stalo i poprvé vždy bylo vše pravidelně a vypořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
22.5.21 16:32
@Simonkaa01 píše:
@mirinka245 Spíš mě napadá jestli nemáš cystu, já na to trpím taky. Někdy mám menstruaci tak nějak pravidelnou a někdy jsem ji měla po 2 měsících

Cystu? Nevíš jaké můžou být rizika? Jinak omlouvám se holky za blbe otázky ale opravdu se mi to sláto poprvé vždy bylo vše tak jak má je mi 20 a vím o tomhle hodně málo :oops: :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
22.5.21 18:19

Nezhubla jsi? ztráta MS a vaginální suchost může být způsobená úbytkem ženských hormonů při ztrátě tukové tkáně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
22.5.21 19:26

Pokud je test stále negativní, těhotná nejspíš nejsi. Spíš to vypadá na nějakou hormonální nerovnováhu. Ale přijde mi to teda divný, že ti dali až tak pozdní termín na gyndu. Co se týče zdravotnictví, zlaté Česko :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
22.5.21 20:28
@mrsrestarick píše:
Nezhubla jsi? ztráta MS a vaginální suchost může být způsobená úbytkem ženských hormonů při ztrátě tukové tkáně.

Nezhubla … je to strašně nepříjemný když se s vašim tělem děje něco co vlastně nevíte už se nemůžu dočkat až konečně budu vědět co se semnou děje :( :,( :,( :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
22.5.21 20:32
@MiaPa píše:
Pokud je test stále negativní, těhotná nejspíš nejsi. Spíš to vypadá na nějakou hormonální nerovnováhu. Ale přijde mi to teda divný, že ti dali až tak pozdní termín na gyndu. Co se týče zdravotnictví, zlaté Česko :zed:

Co se týká hormonu vždy jsem je měla naštěstí podle krevních testu vporadku no snad to nebude nic vážného :roll: :roll: To je pravda zlaté Česko tam by jsem byla už dávno po vyšetření a věděla co se semnou děje 😌 😌 at už to mám za sebou nemůžu vydřet to čekání me ubyji 😞 😞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 10:21

Osobně znám ženský, který měly negativní test až třeba do 3.měsíce. Ale je hrozný, že tě vezmou až v červnu. Nemůžeš si dojít někam na pohotovost? Kde by ti udělali ultrazvuk a když bys těhotná nebyla, píchli ti vyvolávačku?

• Citovat
  • Nahlásit
14
28.5.21 17:37
@Anonymní píše:
Osobně znám ženský, který měly negativní test až třeba do 3.měsíce. Ale je hrozný, že tě vezmou až v červnu. Nemůžeš si dojít někam na pohotovost? Kde by ti udělali ultrazvuk a když bys těhotná nebyla, píchli ti vyvolávačku?

Tady tak … zrušily mi objednání kvůli kovidu :roll: :roll: …. a já už kupuju letenky a jedu do česka na vyšetření fakt tak naštvaná sem nebyla dlouho :pocitac: :pocitac: :pocitac: jinak 3 dny jsem špinila pak jsem měla 2 dny pauzu protože nic ja pak jsem a zase začala špinit a to já už myslela ze se mi konečně spusti ms ale je to spis takové to ze když mám vložku nic tam není ale při utrpení jde vydet ale strašně málo spis jak kdyby to nic nebylo nevím co si o tom mám už myslet asi jsem vadná :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat