Pms nebo těhotenství?

Anonymní
22.5.21 01:29

Pms/těhotenství nazor

Dobrý den, omlouvam se diskuzi je tu nejspíš na tohle téma hodně. Minuly pátek jsme s přítelem měli styk. Nečekali jsme ze ho budeme mít. Měli jsme ochranu, kondom. Sklouzl mu kondom, ne cely jenom kousicek a před ejakulaci vyndal. Ano malá šance ale i tak strach. Dítě ještě neplánujem. Ms jsem minuly měsíc měla 3 dny zpoždění. A nejspíš se mi změnil cyklus místo 29 dni na 32 dni. Jestli jo tak ms mam za 1 den. Jestli ne mam 2 dny zpoždění. Nafouklé brisko, trochu bolavé prsa, výtok trochu nažloutlý nezapacha nesvedi. To brisko a prsa mívám jako PMS. Je tam teda šance otěhotnět?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
919
22.5.21 06:00

Nazloutly vytok je znamka pocinajico menstruace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
22.5.21 06:13

Já nevím na co se ptáš? Sama říkáš ze břicho a prsa mívaš jako pms. A při souloži je vždy šance na otěhotnění. To ti nikdo neřekne zda je to to první nebo to druhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
22.5.21 06:24

Po týdnu příznaky fakt mít nebudeš.. Příště si Vem prášek po, když se tak bojíš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 08:05
@Len123l píše:
Nazloutly vytok je znamka pocinajico menstruace

Ja ho teda mela v pocatku tehotenstvi :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
919
22.5.21 08:07
@Anonymní píše:
Ja ho teda mela v pocatku tehotenstvi :lol:

Tal kazdy to nejak ma. Ale ve vetsine pripadech je to mensteuace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 23:17

Dobrý večer. Jdu ne úplně se stejným dotazem ale nechci zakládat diskuzi na téma ona/ možná tehohotenstvi proto že je toho spousty a i vím že nemáte kristalovou kouli sama nevím co si mám myslet…

O dítě se nesnažime ani momentálně nechceme, ale nijak se nechranime dáváme si pozor..
Mám ještě zhruba 4 dny do ms takže jsem si ani test nedělala.
Už nějaký den mám šílený? PMS?
Mám pocit na zvracení nebo spíš těžko od žaludku, mám strany hlad až je mi z toho zle a jsem nafoukla jak melou ráno skoro vůbec a odpoledne trošku víc a večer vypadám jak ve 4 měsíci :roll:
Nachlazena nebo nemocná nejsem ani nic co bych si měla vsugerovat

• Citovat
  • Nahlásit
211
16.7.21 06:09

Příznaky těhotenství jsou různé, já tohle na začátku neměla, první se mi zvětšila prsa a pak vynechala ms..až později mi bylo divně a tak..ale každá to má jinak, počkej a pak udělej test, když nepřijde ms :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.21 13:17

@Petrussee děkuji za reakci. Já vím že je to u každého jinak jen to nějak ve mě hlodá a nějak mě to nedá spát :mrgreen:.
Uvidíme za pár dní a doufám že ta potvora přijde

• Citovat
  • Nahlásit
211
16.7.21 13:37

Chápu, držím palce ať to dopadne, jak si přeješ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu