Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ne, máš negativní testy, měla jsi pilulku po a stalo se to v únoru
. Ale jestli se tak bojíš, tak zajdi k doktorovi nebo na odběr krve. Nebo radši nesouloz a budeš mít po starostech ![]()
@Umík četla jsem hodně článků, stalo se to mnoha ženám, tak nereálné to není. ![]()
@Anonymní píše:
@Umík četla jsem hodně článků, stalo se to mnoha ženám, tak nereálné to není.
Ne, ne určitě nejsi těhotná.
@Anonymní píše:
@Umík četla jsem hodně článků, stalo se to mnoha ženám, tak nereálné to není.
Tak bez na gyndu no, co chceš slyšet. ![]()
@Anonymní píše:
Spíš mě zajímá, jestli je tu někdo, komu se to stalo
Nikoho takovyho neznam. V únoru jsem otehotnela a od té doby nemám menstruaci a měla jsme hned pozitivní test.
@Anonymní píše:
@Umík četla jsem hodně článků, stalo se to mnoha ženám, tak nereálné to není.
No nesmíš věřit všemu, co se píše na netu. Nikoho takového neznám.
@Anonymní píše:
Spíš mě zajímá, jestli je tu někdo, komu se to stalo
Jo, představ si, že známá menstruovala celých devět měsíců a zjistila, že je těhotná až když začala rodit. Jenže ona si jaksi nedělala těhotenský testy, ty by byly pozitivní, ani nebrala pilulku „po“.
Víš co? Zajdi na gynekologii, řekni tam, co si myslíš, dostaneš žádanku na psychiatrii a doporučení ať nesouložíš.
@Janli 🤨 proč bych neměla souložit? Čtu si hodně diskuzí, tohle se tam píše hodně, tak mě zajímalo, jestli je tu někdo další, komu se to stalo. Nemusíš hned útočit. Jestli máš problém s mým dotazem, tak to jednoduše nečti a nereaguj na to😉
@Anonymní píše:
@Janli 🤨 proč bych neměla souložit? Čtu si hodně diskuzí, tohle se tam píše hodně, tak mě zajímalo, jestli je tu někdo další, komu se to stalo. Nemusíš hned útočit. Jestli máš problém s mým dotazem, tak to jednoduše nečti a nereaguj na to😉
Podívej, pokud po jednom styku šílíš tři měsíce, nevěříš testům ani menzes, tak nejsi na sex dost zralá. Tohle není tvoje první diskuze na tohle téma tady, takže se tím zaobíráš neustále a vytvořila sis z toho neurózu.
Dobrý den, v únoru se do mě přítel udělal, vzala jsem si pilulku po, měla jsem 4 negativní testy a od té doby dvakrát menstruaci, je i přes to možné, že bych byla těhotná? Mám nafouklý podbříšek a bolesti hlavy.