Může se jednat o nidaci?

66
19.5.21 13:33

Může se jednat o nidaci?

Ahoj holky :-)
Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho u vás trvalo nidační spineni? Já jsem 8DPO a už třetí den slabounce spinim, vždy jen ráno - sotva okem viditelné narůžovělé spineni. V břichu mě navíc pořad tak jakoby pne, jakoby měla přijít MS. Nevím, zda to přisuzovat nidaci nebo jen nějaké poruše mého těla :-) MS mám dostat až 28.5., takže MS jsem tam nějak vyloučila :-) Co myslíte? Popřípadě, za jak dlouho po nidaci by mohl test ukázat //? :-) Děkuji za odpovědi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
206
19.5.21 13:49

@Amalka244 Ahoj s tím špiněním ti bohužel neporadím, to mě ještě nepotkalo, ale ráda si tu počkám s tebou na odpovědi :) Jelikož jsem také 8DPO, také mám takové pnutí a zvláštní pocit v břiše, dnes a včera zimnice a extrémní žížeň :mrgreen: tak snad to nebude PMS :) ale také bych se ráda dozvěděla, kdy by po nidaci mohl být pozitivný test :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21660
19.5.21 13:49

Nepozoruj se a testuj po vynechání menzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9886
19.5.21 13:52

Jsem těhotná po třetí. Nikdy jsem nidaci ani žádný příznaky neměla. Až nepřišla menstruace tak jsem si udělala test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
19.5.21 16:45

Může to být nidace, já měla taky takové několikadenní špinění, začalo to asi pět dní po ovulaci, pozitivní test jsem měla za dalších pět dní (pidi duch - 11 dpo večer).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
19.5.21 16:46

Takže pokud jsi těhotná, za 3 dny nejdřív by mohlo být něco vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
19.5.21 17:06

@Anett.taa Děkuji moc, dobra, tak já zkusim testik příští týden a uvidíme :-) jsem rada, ze to měl někdo podobně :D I když chápu, ze to zatím nic neznamená :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
19.5.21 17:08

@Montys14 Ahojky :-) Ty jo, super, ze očekáváš a doufám ve stejnou příběh :D Budeme se kontaktovat? :-) Jak dlouho se snažíte o mimco? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
19.5.21 19:15

@Amalka244 Určitě budu ráda, když si budeme dávat vědět, s mou polovičkou to řešit nemůžu :D, tak budu ráda, když to budu mít s kým řešit, nejraději bych se testovala hned ať vím :mrgreen: to čekání je prosně hrozné, snažíme se teprve 3měsíce, ale vysadila jsem antikoncepci po 12letech a naposledy mi gynekolog řekl, že mám tak zmenšené vajíčka, že je skoro nevidí, tak mě vyděsil, tak nevím, kdy se podaří :nevim: a Vy se snažíte jak dlouho? MS také čekám tak 24-28.5 no :? tak snad už nepřijde :mrgreen: a měříš si i BT?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
19.5.21 22:17

@Montys14 Já jsem po revizi, čekali jsme první miminko (zadařilo se hned první měsíc), ale bohužel v 10. týdnu - v červenci, jsme o nej přišli.. od té doby se snažíme, ale nějak se nedaří :-/ BT jsem zkoušela měřit, ovu testy, všechno jsem valila :D Ale poslední dva měsíce tomu nějak nechávám volný průběh a snažím se neřešit, v červenci máme svatbu, tak se spí zaobírat tím a věřím, ze je to dobre :) Ale co si budeme povídat, sice ovu se snažím nesledoval, ale cítím ji, takže jsem nedockava pořad, ačkoliv jsem slíbila příteli, ze už to přestanu úplně řešit :) Ale testovala bych nejradši hned! :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
20.5.21 07:09

@Amalka244
tak to mě moc mrzí :( ale já věřím tomu, že vše má svůj důvod, a že teď se to podaří a miminko bude zdravé a pěkně poroste :andel: jinak to máme podobné my máme mít svatbu v září :D tak jsme si řekli, že pomalu začneme na mimi pracovat než se to podaří, přítel ať to neřeším a neměřím se atd. Ale mě to nedá, když poznám ovulaci, ještě si měřím i BT :D a vše naznačuje tomu, že by jsme se měli trefit, tak teď už jen jestli je na to tělo připraveno :oops: také teď budu řešit hodně svatbu, tak si říkám, že na to nebudu tolik myslet a bude to. Jenže menzes daleko, a čimdal víc si myslím, že mám PMS, než nějaké těhotenské příznaky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
20.5.21 13:22

@Montys14 Jéé, tak to je super, že taky jste ve fázi plánování svatby! :-) Já jsem to mimčo po té revizi hrozně řešila, každá MS přinesla hrozný zklamání. Dokonce jsem v lednu a v únoru brala clostilbegyt a duphaston, který mi napsala paní doktorka hned po první návštěvě, kdy jsem jí sdělila, že se snažíme od revize už asi půl roku o mimčo a nějak se nedaří. A musím říct, že jestli jsem s tím nebyla ještě úplně srovnaná, tak ty prášky mi zapříčinily to, že jsem byla fakt hoooodně na zabití! :-/ Bylo mi po nich hodně špatně (jak psychicky, tak fyzicky). Každopádně jsem dva měsíce vydržela a pak je přestala brát s tím, že začnu řešit jiné věci - přítel mě požádal o ruku, takže to bylo jasné :-) Navíc začínáme stavět, takže těch starostí teď bude hodně.. A pořád si říkám, že vlastně „chci“ být na svatbu netěhotná :D.. Ale co si budem povídat… Stejně to doufání tam je! :-)
A jak Ti je? Pořád cítíš tlak v podbřišku? Nebo nějaké nové příznaky? :-) A kdy máš v plánu testovat? Až v termínu MS? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
20.5.21 14:42

@Amalka244 No to si umím představit, já jsem v začátcích a také mě vždy příchod MS zklame, ale snažím se vždy být v pohodě, že prostě tělo na to nebylo ještě připravené :andel: každopádně když to čtu, tak pokud by se nedařilo, tak ty léky co ti dr. Předepsala asi raději nebrat :lol: i když někomu to určitě pomůže. Já se snažím pročistit zdravě Gynexem, tak uvidím teprve jsem jej brala měsíc :) no tak to máš toho na starosti dost, to na plánování mimi zapomeneš a pak zjistíš, že jsi těhu :D ale taky si říkám, chci být na svatebních fotkách hezká, Mimi přijde pak, ale kdyby přišlo dřív, stejně bych byla raději :srdce: takže to máme podobně :D a co ty a příznaky stále špiníš, nebo něco nového? A jak máš vlastně dlouhý cyklus? Já aktuálně nějakých 32-35 dní, takže čekání mám ještě dlouhé :? Dnes 9DPO, teplota se zatím drží nahoře a v neděli bych chtěla tedy zkusit test a pokud nic, tak popřípadě pak zas až tak za 5dnu, tím že mám teď delší cyklus, tak to asi hned tak na testech vidět nepůjde, pokud se zadařilo. Každopádně od toho 5-6DPO mám akorát takové stále divné tlaky v břiše, střídá se pravá a levá strana, někdy trošku bolí i žaludek, to nevím proč, zimnice a ta žízeň už taková není tak nevím :nevim: a po každém jídle je mi trošku na zvracení, ale ještě jsem nezvrálacela. Včera jsem si trošku chtěla zacvičit a jak jsem se začala hýbat, tak to jsem myslela, že se pozvracim hned :mrgreen: Ale já i před antikoncepci jsem mívala PMS hodně těžké, bývalo mi hodně zlé, takže vlastně vůbec nevím příznaky čeho to jsou 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
20.5.21 15:00

@Montys14 Já to mám dost podobně jako Ty, podbrisek střídavě oblačno, taky na obou stranách. Střídá se to :) Od zaludku mi bylo špatně včera, ale dnes úplně cajk :-) Takže jsem jen mohla něco sníst :) A jinak jsem měla v plánu testovat v pondělí, ale možná zkusim taky v neděli :D Já mám cyklus většinou 25-28 dni, takže mě už se to docela blíží :-) A co se tyče těch prášku, tak si myslím, ze to na mě mělo takový vliv hlavně proto, ze jsem s tou ztrátou miminka ještě nebyla úplně srovnání, hormony jsem měla v tu dobu jak na houpačce a do toho ta palba hormonu v podobě prášků.. Myslím, ze to určitě muže pomoci, ale nesníš byt tak rozebráná :) možná za jiných okolnosti, by mi pomohly.. Ale stejně bych už nejraději jen přirozenou cestou :-) jinak už nespinim, bylo to jen ty tři dny a najednou to úplně ustalo :) Tak uvidiiiiime, jestli budeme v neděli moudřejší :) My jedeme s přítelem na víkend pryč a prijedeme až v neděli, tak je fajn, ze mě to nebude lákat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
20.5.21 18:22

@Amalka244 no právě to je vše jak před MS tak nevím, ty podle mě t8m špiněním máš větší pravděpodobnost, že to mohlo být třeba uhnízdění, nebo tak :) to máš fajn, že jedete pryč a nebude tě to lákat, to je nejlepší :mrgreen: a navíc pokud máš cykly 28dni, tak to je paráda, to budeš dříve vědět, jak jsi na tom, a věřím že tam ty dvě // budou :dance: no tak to máš pravdu s těma lékama no, je to děs běs, tělo dostane zabrat :? Tak uvidíme jak se nám to bude vyvíjet a v neděli si určos dáme hlášení o testech, i když si myslím, že to bude u mě ještě brzy :mrgreen: mě akorát začínají zase silnější bolesti v pravém podbřišku, co víc si přát, už mám strach, aby tam nebyla nějaká cysta, nebo něco :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat