Víte něco o těhotenství

17.5.21 21:05

Víte něco o těhotenství

Dobrý den potřebovala bych poradit brala jsem antikoncepci 2 roky poté jsem ji vysadila na měsíc a po MS jsem ji začala brát a po 3 dnech co jsem ji brala jsem měla pohlavní vztyk myslíte že bych mohla být těhotná? Je to 5 dní zpět včera jsem zvracela a druhý den jsem spala a začala jsem více jíst. Neporadili by jste mi prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21503
17.5.21 21:11

No těhotná byt můžeš, pokud ji neberes měsíc, to mohla ovulace klidně naskocit, ale neměla bys žádné příznaky po 5 dnech, to by se to tak teprv hnizdilo. Spis sis to vsugerovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.21 21:12

Pohlavní vztyk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
17.5.21 21:13

Vztyk :lol:
Na tomto webu otěhotni pres anti každá druha, takze možný je vsechno. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.21 21:15
@Oli.Lyon píše:
Vztyk :lol:
Na tomto webu otěhotni pres anti každá druha, takze možný je vsechno. :pankac:

Tak musel být nejdřív vztyk, aby pak mohl být styk, to dá rozum :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1273
17.5.21 21:19
@orsulikova.zuzana píše:
Pohlavní vztyk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To mě taky rozsekalo : :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17200
17.5.21 21:20
@Nnaattkkaa píše:
Dobrý den potřebovala bych poradit brala jsem antikoncepci 2 roky poté jsem ji vysadila na měsíc a po MS jsem ji začala brát a po 3 dnech co jsem ji brala jsem měla pohlavní vztyk myslíte že bych mohla být těhotná? Je to 5 dní zpět včera jsem zvracela a druhý den jsem spala a začala jsem více jíst. Neporadili by jste mi prosím?

Vztyk? Neznám, ale ze styku být těhotná můžeš, ale určitě by si to nepoznala tak brzy. Navíc ha nejsou lentilky, tak se ji nauč užívat jak máš!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
17.5.21 21:20

Jestli jsi měla sex před pěti dny, tak ještě nic nezjistíš. Udělej si tak za deset dní těhotenský test. A příznaky tak brzo nejsou. Asi jsi nervózní, tak je ti špatně ze stresu.

Mimochodem pohlavní vztyk měl jen tvůj partner, spolu jste měli styk. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1717
17.5.21 21:24

Na co máte prášky když je pak neberete… 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️To mi jako hlava fakt nebere, pak máte každá druhá příznaky těhotenství 😁tak buď se chráním nebo chci miminko ne 🤕… Fakt nějaké ženy by měli dostat podrobný návody aby jim to docvaklo😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9078
17.5.21 21:44

Jestli jsi začala brát prášky až po MS tak chráněná nejsi. Na příznaky je, ale brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat