Test v den MS, kdy jsem otěhotněla?

Anonymní
17.5.21 10:46

Test v den MS, kdy jsem otěhotněla?

Dobrý den, dneska jsem zkusila test 28DC(den MS).Čarka byla už hezky vidět, chci se zeptat kdo to měl podobně a kdy jsem asi počala? Tento cyklus jsem si nehlidala ovulaci :srdce: vím, že to bude pouze orientační ale konečně se nám po dlouhém snažení zadařilo, tak bych ráda věděla kdy to mohlo být. Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17520
17.5.21 10:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, dneska jsem zkusila test 28DC(den MS).Čarka byla už hezky vidět, chci se zeptat kdo to měl podobně a kdy jsem asi počala? Tento cyklus jsem si nehlidala ovulaci :srdce: vím, že to bude pouze orientační ale konečně se nám po dlouhém snažení zadařilo, tak bych ráda věděla kdy to mohlo být. Děkuji moc

Gratuluju :kytka: Pokud máš pravidelný cyklus, tak jsi otěhotněla někdy kolem 14 DC, čili kolem 3.května (plus mínus pár dní) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
17.5.21 10:53

Děláš si srandu, že jo… :lol: :lol:. Nebo si fakt myslíš, že podle síly čárky na začátku těhotenství se dá odhadnout den oplodnění? Vždyť datum sexu a skutečnýho splynutí vajíčka se spermií se může lišit až o 5dní… Pokud jsi neměla jeden sex v měsíci, tak to prostě nikdy nezjistíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
17.5.21 10:54
@Anonymní píše:
Dobrý den, dneska jsem zkusila test 28DC(den MS).Čarka byla už hezky vidět, chci se zeptat kdo to měl podobně a kdy jsem asi počala? Tento cyklus jsem si nehlidala ovulaci :srdce: vím, že to bude pouze orientační ale konečně se nám po dlouhém snažení zadařilo, tak bych ráda věděla kdy to mohlo být. Děkuji moc

A není to jedno, hlavně že tam je. Kdy jsi přesně otehotnela ti neřekne ani doktor. Plus minus 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 11:06

@unuděná děkuji za odpověď. Osobně bych řekla že to mohlo být kolem 5.5 😊

• Citovat
  • Nahlásit
17520
17.5.21 11:26
@Anonymní píše:
@unuděná děkuji za odpověď. Osobně bych řekla že to mohlo být kolem 5.5 😊

Tak ony mají holky pravdu, že je to informace velmi nejistá a vlastně ti k ničemu není (pokud teda nejsou v loterii dva tatínci) :mrgreen: Ale chápu, že tě to zajímá. Můžete slavit „početiny“ :mrgreen: :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 11:28

Kolem 3.5., taky mám cyklus 28 dni a dnes jsem 29DC :mrgreen:
Včerejší test

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 11:30
@Anonymní píše:
Kolem 3.5., taky mám cyklus 28 dni a dnes jsem 29DC :mrgreen:
Včerejší test

Jeee tak to gratuluji to mame hodně podobné, cyklus mám pravidelný 28 dní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 11:32
@Anonymní píše:
Jeee tak to gratuluji to mame hodně podobné, cyklus mám pravidelný 28 dní.

Taky gratuluji, květen je asi vážně měsíc lásky :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
20773
17.5.21 11:32
@unuděná píše:
Tak ony mají holky pravdu, že je to informace velmi nejistá a vlastně ti k ničemu není (pokud teda nejsou v loterii dva tatínci) :mrgreen: Ale chápu, že tě to zajímá. Můžete slavit „početiny“ :mrgreen: :mrgreen: :pankac:

Hele my jo… :mrgreen: a je to celkem sranda. Jedno dítě máme z IVF a druhý jsme počali na svatební ráno, navíc na její svátek. Je to hezký si ten den zavzpomínat… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17520
17.5.21 11:34

@Janli Souhlas, i my přesně víme, kdy jsme počali. Jednou to totiž byl jediný sex v horizontu 14 dní (po šílený párty s kamarády :mrgreen: ) a podruhé si pulec počkal 5 dní na ovulaci (manžel odjel na služební cestu) - takže jo, chápu jí :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 13:26

Prosím o radu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to dnes s ultrazvukem PM jsem měla přibližně 3.11.20 následně jsem měla pohlavní styk v listopadu a pak až 3. 12 20
Následně 14.12 jsem si udělala těhotensky test a byl pozitivní
Následně 16 12. 20 jsem šla na gynekologii a tam mi těhotenství potvrdil a napsal 5+6tt 2,2mm
Poté jsem šla znovu 31.12.20 a byla jsem v 7+1tt
Termín porodu mám 14.8.21 a už se mi neměnil
Chci se zeptat kdy jsem mohla otěhotnět děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat