Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Je tu spoustu diskusí, proč to nedáš do nějake existující? 🤦 Ano je tam čárka výsledek viz. Příbalový leták. Na ostatních diskusích najdeš i další informace a zkušenosti 🤷 🤷 🤷
@Misasisi Jsem po MS. Teda, 3 dny před ms špinění, no. Dělám si ovu testy, abych věděla, kdy je ovulace, a dnes l, tj 7DC mám čárku na ovu testu silnější, než kontrolní. Ale já kam cyklus normálně 31 dni. Takže jsem ze srandy zkusila tohle, a koukala jsem jak blázen. I chlap to hned viděl, ale nepřijde mi, ze by to mělo barvu.
Pokud by to bylo těhotenství z předchozího cyklu, tak by čárka už byla mnohem mnohem zřetelnější… Podle mě vadný test. Zkus ráno znovu.
Ahoj holky, taky bych se ráda zeptala na váš názor. Muzu to brát jako ducha nebo ne?
@Barbora065 raději bych udělala jiný. Ta čárka je nějaká divná, je jen napůl. Držím pěsti ![]()
@Paige1996 děkuji, ta fotka má i dost špatnou kvalitu je tam celá ale jenom takhle pulka je víc tmavá a zbytek hodně světlí ![]()
Holky, má některá zkušenosti s takovou čárkou na mamatestu?