Pozitivní tt během menstruace?

4
13.5.21 19:46

Pozitivní tt během menstruace?

Dobrý den sem tu nová chtela bych se zeptat včera sem si delala tt a bil slabé pozitivní ale dneska sem dostala menstruaci a dneska sem delal pro jistotu take tt a bil taky pozitivní můžu byt těhotná? je to možné mit behem menstruace pozitivní test? Ma stym prosim nekdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20773
13.5.21 19:52

Bohužel zřejmě jen boichemické těhotenství, embryo se neuhnízdilo a odchází s menzes. Běžná věc. Udělej si test až ti menzes skončí. Bude už nejspíš negativní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.5.21 19:58

@Janli děkuji za odpověď nejspíš to tak bude mam za sebou 3 samovolne potraty tak sem ztoho zmatená nikdy se mi nestalo ze bych měla behem menstruace pozitivni test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.21 21:15

Souhlasím s @Janli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
14.5.21 10:30

Tak jestli se můžu ještě zeptat ta menstruace trvala pouze par hodin což mam obvykle dost silnou tetkom to bylo jenom jako špíněni tak sem dneska test zopakovala je tam duch ale velmi slabý uz sem ztoho jelen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
14.5.21 11:34

Počkej pár dní a pak testuj. Klidně můžeš být opravdu těhotná nebo to bylo jen biochemko. Mně biochemický těhotenství vždycky rozhodilo cyklus..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
14.5.21 11:39

Zkusím ten digitalny s ukazatelem tydnu to uz by mi mělo ukazat přesně jestli jsem nebo ne už sem z tych duchu na mamatestu vystresovana u dr.sem objednana az příští tyden tak uvidim jak to teda dopadne jinak dekuji za odpovědi :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
14.5.21 11:52
@selly1 píše:
Zkusím ten digitalny s ukazatelem tydnu to uz by mi mělo ukazat přesně jestli jsem nebo ne už sem z tych duchu na mamatestu vystresovana u dr.sem objednana az příští tyden tak uvidim jak to teda dopadne jinak dekuji za odpovědi :*

Jestli máš na mamatestu s citlivostí 10 jen ducha, tak ti digitální s citlivostí 25 nic neukáže. Opravdu pár dní vydrž, testovat teď nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat