Duch po MS

16.5.21 23:17

Duch po MS

Ahoj holky, potřebuji poradit, MS mi přišla 6.5.21. Byla dost krátká a slabá než obvykle. Pořád me píchá a pobolivá podbřišek, prsa mám citlivá a objevili se modré a fialové žilky, i v oblasti trisel a stehen mám viditelnejsi žíly., ráno a občas během dne se mi zvedne žaludek nebo zamota hlava když například rychleji vstanu. Zkoušela jsem si dnes udělat test a vyšel mi jen nepatrný duch. Myslíte že by bylo možné být v tom? Že bych otěhotněla ještě před MS. :nevim: :roll:

Příspěvek upraven 16.05.21 v 23:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
767
16.5.21 23:19

Asi myslíš 6.5. Nebo?
No je to možný pokud máš tyhle příznaky prakticky po ms :nevim: hodně žen má lehčí ms ikdyž jsou těhotné, tak asi počkej ještě 2-3 dny a testuj znovu :nevim: jinak k lékaři no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.21 23:25

@Banane18 ano překlep 6.5. :lol: dneska je to extrémní teď nemůžu usnout jelikož mě začalo strašně píchat v podbřišku a dostává jsem nával horka. No uvidíme ještě počkám udělám test a pak se kdyztak objednám k dr. Moc bych si přála aby to uz vyšlo. Po dvou potratech. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
16.5.21 23:27

@Evička34815 to chápu :( budu držet palce :kytka: nezapomeň dát vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 23:29

Upřímně rano bych zavolala k dr a poradila se, u me to bylo mimodelozni. Tim te nechci vůbec strašit, kdyby jsi se nezmínila o tom píchání v podbřišku ani bych nic nepsala, ale pokud mas bolesti doporučuji konzultaci at to vyhodnotí lekar.

• Citovat
  • Nahlásit
16.5.21 23:29

@Banane18 určitě dám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.21 23:34
@Anonymní píše:
Upřímně rano bych zavolala k dr a poradila se, u me to bylo mimodelozni. Tim te nechci vůbec strašit, kdyby jsi se nezmínila o tom píchání v podbřišku ani bych nic nepsala, ale pokud mas bolesti doporučuji konzultaci at to vyhodnotí lekar.

Měla jsem to i předtím jsem jsem byla tehu. Při prvním jsem dokonce mrla i slabé křeče :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 23:41

@Evička34815 jasne, sama se znas nejlíp a každé tělo je jine, jen ja ostré bolesti ktere nedovolí spát pri zdravém těhotenství neznam, proto kdyz jsi psala ze budes čekat, jsem raději napsala svou zkušenost, kdy jsem po MS mela slabe pozitivní test a občasné, nepříjemné bolesti.
Drzim palce at vse vyjde, nic nebolí a carka na testu sílí :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
4214
16.5.21 23:47

Že se ti zamotá hlava, když rychleji vstaneš, je úplně normální - říká se tomu ortostatická reakce.
Jsi 10 dní od ms a jestli jsi otěhotněla alespoň 2-3 dny před ní, test už by měl být silnější, než jen slabý duch. Myslím, že těhotenství je málo pravděpodobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.21 23:49
@Anonymní píše:
@Evička34815 jasne, sama se znas nejlíp a každé tělo je jine, jen ja ostré bolesti ktere nedovolí spát pri zdravém těhotenství neznam, proto kdyz jsi psala ze budes čekat, jsem raději napsala svou zkušenost, kdy jsem po MS mela slabe pozitivní test a občasné, nepříjemné bolesti.
Drzim palce at vse vyjde, nic nebolí a carka na testu sílí :kytka:
@Anonymní píše:
Drzim palce at vse vyjde, nic nebolí a carka na testu sílí :kytka:

Ono to není tak hrozný ale spíše nepohodlné, hlavně mě to pořád vrtá hlavou jestli ano či ne. :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.21 23:54

@Whitedog no uvidíme, každopádně si zajdu k dr. A budu přesně vědět na čem jsem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.21 17:09
@Evička34815 píše:
@Banane18 určitě dám :)

Dávám info jak jsem dopadla.
Dnes jsem byla u dr. Zjistila mi zánět děl. Čípku a polyp. Rozbor z krve je na HCG negativní. Jinak mám zvýšeny estrogen ale to prý může souviset s tím polypem. Teď mám antibiotika a na noc čípky potom se uvidí co bude dále. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
20.5.21 19:56

@Evička34815
To je mi tak strašně líto 8o :,( tak se aspoň brzy uzdrav!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.21 20:10

@Banane18 děkuji. Vypadalo to tak slibně a nakonec akorát průser. Teď mám minimálně na čtvrt roku vystaráno..
:zed: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
20.5.21 21:37

@Evička34815 uvidíš,bude líp. Hlavně na sebe dávej pozor a pokus se být v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...