20 dní bez ms

Anonymní
5.4.20 00:35

20 dni bez ms

Dobré ráno potřebuji pomoct už 20 dni mám zpoždění. Poslední styk jsem měla v prosinci den před tím jsem měla první pilulku antikoncepce a od té doby jsem měla sice ms ale dost zvláštní. Opoždění 2 dny pak to trvalo dlouho a naposledy jsem začala špinit po plese a to bylo 4 dny před termínem a trvalo to 14 dni teď už nic. Prášky jsem přestala brát na konci března. Holky prosím poraďte napadají mě dost zvláštní příčiny proč mám takové zpoždění a pobolívá mě v podbřišku jako by měli dojít ale to už celých 20 dni :? :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24859
5.4.20 00:39
@Anonymní píše:
Dobré ráno potřebuji pomoct už 20 dni mám zpoždění. Poslední styk jsem měla v prosinci den před tím jsem měla první pilulku antikoncepce a od té doby jsem měla sice ms ale dost zvláštní. Opoždění 2 dny pak to trvalo dlouho a naposledy jsem začala špinit po plese a to bylo 4 dny před termínem a trvalo to 14 dni teď už nic. Prášky jsem přestala brát na konci března. Holky prosím poraďte napadají mě dost zvláštní příčiny proč mám takové zpoždění a pobolívá mě v podbřišku jako by měli dojít ale to už celých 20 dni :? :?

Proč jsi vysadila HA?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 00:42

Kvůli financím. Jsem na děti sama takže tu 1000 jsem radši dala na rodinný rozpočet a přítele už taky nemám takže jsem si říkala že to už vůbec nevadí když je přestanu brát

• Nahlásit
  • Citovat
637
5.4.20 01:39

To je kvůli antině. Přeptej se na vyvolávačku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11947
5.4.20 04:37

Nejspis ti nesedla HA a mas rozhozene hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
5.4.20 06:44
@Anonymní píše:
Dobré ráno potřebuji pomoct už 20 dni mám zpoždění. Poslední styk jsem měla v prosinci den před tím jsem měla první pilulku antikoncepce a od té doby jsem měla sice ms ale dost zvláštní. Opoždění 2 dny pak to trvalo dlouho a naposledy jsem začala špinit po plese a to bylo 4 dny před termínem a trvalo to 14 dni teď už nic. Prášky jsem přestala brát na konci března. Holky prosím poraďte napadají mě dost zvláštní příčiny proč mám takové zpoždění a pobolívá mě v podbřišku jako by měli dojít ale to už celých 20 dni :? :?

Nechapu. Je 5.dubna, tys prestala brat prasky na konci brezna a uz mas 20dni zpozdeni?
Jinak si taky myslim, ze ti nesedla antikoncepce, kdyz jsi pri ni krvacela. Jestli jsi ji teda brala spravne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama