Ženské problémy menstruace

Anonymní
4.4.20 10:53

Ženské problémy menstruace

Mám strašně silnou menstruaci
Od té doby co mám zavedené tělísko je to úplná hrůza před tím to bylo úplně v klidu ale teď hrůza mám ho rok a už nevím co s tím.
Většinou 2 a 3 den je nejhorší. Ráno se probudím vstanu a hned mám celé kalhotky od krve. A prostě to až teče mám vždy až nohy od krve. Zkoušela sem různé vitamíny a nic. A od zavedení tělíska mám menstruaci i bolestivou a ne malinko většinou to bývá že nemůžu vylést ani s postele. Nevíte někdo co s tím? Ke gynekologivy se teď nedostanu. Tak třeba jste měl někdo něco podobného a víte co s tím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
875
4.4.20 11:13

Vyndat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 11:18

@Leo44 taky to zatím vidím jako jednou možnost.
I když si stále říkám co pak. Prášky nechci na ty věčně zapomenu a pak bude akorát mimi a náplasti taky asi úplně ne takže nevím no

• Citovat
  • Nahlásit
7666
4.4.20 11:24

Co jsem četla o tělískách, tak tohke dělají nehormonální. Obávám se, že buď se s tím sžiješ, budeš brát léky na bolest, nebo pomůže jedině vytáhnout. Možná by jiné tělísko bylo lepší, to ale prober s gynekologem, pokud bys chtěla zůstat u tělíska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
4.4.20 14:13
@Anonymní píše:
@Leo44 taky to zatím vidím jako jednou možnost.
I když si stále říkám co pak. Prášky nechci na ty věčně zapomenu a pak bude akorát mimi a náplasti taky asi úplně ne takže nevím no

Tak si zkus nuvaring kroužek, ten si zandas a vyndas až po 3 týdnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1787
4.4.20 16:57

Já to mám taky silné. První 3 dny nechodím nikde, max. do práce a náhradní oblečení mám sebou. Antikoncepci neberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat