Silná menstruace o týden dřív

Anonymní
3.4.20 11:14

Silná Menstruace o týden dřív

Dobrý den, je mi 16 a měla jsem přesně o týden dřív menstruaci, která trvala šest dnů. Byla silná jako každá jiná. Na začátku jsem se šíleně lekla, protože to bylo lehounké a druhý den už byla silná (tak to je u moji menstruace normální)
Radila jsem se s lidmi a oni říkali, že je to normální menstruace a nemam se stresovat, jenomže zase spoustu lidí na internetu tvrdí, že to může být příznak těhotenství. Prosim o radu
Je to normální???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10510
3.4.20 11:19

A ty si souložila bez ochrany, že se bojis těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 11:22
@karkarka píše:
A ty si souložila bez ochrany, že se bojis těhotenství?

Ne měli jsme vzdycky kondom a navíc se ani tentokrát neudělal do mě. Dodělala jsem ho rukou. Je to asi blbost si říkám. Jen mě porad straší jak je vsude to : vsechno je mozny 😂 😂

• Citovat
  • Nahlásit
1627
3.4.20 11:28

Hormonální výkyv a v dnešní době i stres, i když si to člověk nepřipouští.
Můj gynekolog říká že plus minus týden to je v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 11:31
@Evkad píše:
Hormonální výkyv a v dnešní době i stres, i když si to člověk nepřipouští.
Můj gynekolog říká že plus minus týden to je v pořádku.

Taky jsem na to myslela
Navíc. Si rikam jak by to mohli byt těhotenství. To ybch preci nekrvacela sest dni a

• Citovat
  • Nahlásit
1627
3.4.20 11:36
@Anonymní píše:
Taky jsem na to myslela
Navíc. Si rikam jak by to mohli byt těhotenství. To ybch preci nekrvacela sest dni a

Nejsem odborník, ale pokud jsi měla MS o týden dříve, tak bych ani neřekla, že by to mohlo být těhotenství - potrat. To by se MS spíše opozdila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 11:38
@Evkad píše:
Nejsem odborník, ale pokud jsi měla MS o týden dříve, tak bych ani neřekla, že by to mohlo být těhotenství - potrat. To by se MS spíše opozdila.

Dobře děkuju, já jen byla vystrasena, protože někde psali, že by brzka menstruace mohla značit těhotenství
A ja ae v tim vzbec nevyznam, ale myslim si, že kazdopadne těhotná ted byt nemuzu
Ne?

• Citovat
  • Nahlásit
1627
3.4.20 11:42
@Anonymní píše:
Dobře děkuju, já jen byla vystrasena, protože někde psali, že by brzka menstruace mohla značit těhotenství
A ja ae v tim vzbec nevyznam, ale myslim si, že kazdopadne těhotná ted byt nemuzu
Ne?

Těhotenství můžeš vyloučit třeba i tak, že si uděláš těhotenský test a bude negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10510
3.4.20 11:52
@Anonymní píše:
Ne měli jsme vzdycky kondom a navíc se ani tentokrát neudělal do mě. Dodělala jsem ho rukou. Je to asi blbost si říkám. Jen mě porad straší jak je vsude to : vsechno je mozny 😂 😂

Tak to bych se těhotenství nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat