2+kk - uspořádání

2724
28.7.08 18:02

2KK - uspořádání

Ahoj všem 8)

Tak mě napadlo se zeptat i tady …

Máme byt v OV 2KK /asi 46 m2) a malou cácorku (asi 5 měsíců a kousek). Teď přemýšlíme, co s bydlením dál. Je mi jasné, že malá bude potřebovat pokojíček, což lze udělat u nás tak, že ložnici dáme jí a rodiče pomažou hezky do obýváku. Máte některá zkušenost s tímto uspořádáním? Neštvalo vás po čase, že nemáte vlastní ložnici? Popř. bych uvítala i fotky pro inspiraci :wink:

Moc díky za názory! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9130
28.7.08 18:25

Ahoj,
tak za toto tema jsem moc rada, my mame byt 2+1 a ceka nas to same, vystehovat se z loznice a zacit spat v obyvaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
28.7.08 18:38

KRISTY a jak se to chystáte řešit? … se spaním hlavně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
28.7.08 18:54

Ahoj,
já jsem naštěstí v lepší situaci, ale mám kamarádku, která to tak má. Malý spí v pokojíku a oni v obýváku na rozkládací pohovce.
Vůbec si to nedovedu představit.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
28.7.08 19:01

Márty: zatím uvažujeme o tom, že koupíme v ikee rozkládací sedačku, je to rošt a na tom jsou normální madrace, takže je vhodná ke každodennímu spaní. Nejlepší řešení by bylo se přestěhovat, ale ještě musíme doplatit 300 tis za tento. Ve středu k nám přijde finanční poradkyně, tak jsem zvědavá, co nám poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
28.7.08 19:01

Ahoj, tam my máme stejný problém. Měli jsme 3kk, ale přítel ještě před otěhotněním naplánoval probourání zdi, aby byl obývák velký a tak už se to udělalo. Nejdřív jsme si chtěli udělat v obýváku příčku vyloženě jenom na postel, teď jsme to přehodnotili a máme v plánu udělat v pokoji pro nás patro na spaní a malej bude pod tím mít svůj pokoj. Se soukromím to teda bude na prd, ale nějak se to bude muset zvládnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
28.7.08 19:05

KRISTY na tu pohovku v Ikče už jsem taky koukala, jako na možnost…je tam ta madrace…

PRŤO (supr jméno :wink: ), a vy máte doma asi vysoký stropy viď? U nás by to nešlo, ale je to taky možnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
28.7.08 19:06

Ahojky taky máme 2kk a my to hodláme řešit přesně,jak píšeš dáme Kubíkovi ložnici mně to nevadí počítali jsme s tím od začátku.Po ložnici se mi stýskat asi nebude, :oops: předtím jsme žili s manželem v 1kk jsme zvyklí jen je problém sehnat kvalitní rozkládací sedačku,aby tam byla lepší ta postl a když se to rozloží ,aby byla malá rozměrově potřebujem malou rohovou :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
28.7.08 19:12

Holky, ale vy máte děti malinké a tak předpokládám, že to zatím není akutní, ne? než dítko doroste, třeba se přestěhujete do většího bytu…?

Starší syn má přes 3 roky a stejně je stále s námi v ložnici ( i mladší) protože prostě nechce spát sám v pokojíku. Podle mě není problém, když třeba 3-4 leté dítě stále spí s rodiči v ložnici, přičemže hračky a nějaký dětský koutek má třeba vyhrazený v obýváku…stejně hračky jsou roztahané po celém bytě… lze to tak mít, i pokud přibude sourozenec, i když pak už to není ideální, vím o tom své, dvě děti se navzájem riuší při usínání hlavně, ale i to lze zvláádnout.

Samozřejmě pokud z nějakého důvodu zůstanete ve dvoupokojáči více let, tak pak už je třeba pro dítě pokojík a tím pádem rodiče v obýváku na roztahovacím gauči, ale teda ideální to asi nebude:/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
28.7.08 19:18

Ahoj
Já jsem někde četla,že někdo má v jednom pokoji jen postele (36 nebo 4 vedle sebe) a tam spí společně s dětmi. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
28.7.08 19:20

Já chci zůstat v tomhle bytě já se do něj zamilovala dítko neplánujem další zatím .Mně nevadí spát v obyváku my do ložnice chodíme jen spát.A malému bych chtěla nechat pokojík tak v jeho roce.Uvidíme,jakk to bude,ale tak bych to chtěla 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
28.7.08 19:26

No my prave druhe planujeme, uvidime, pokud nebude na vetsi byt, tak Honzik dostane asi pokojik k Vanocum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
28.7.08 19:39

Tak my máme taky 2+kk, 57m2. Máme to tak (dočasně, než děti vyrostou) Ložnici, obývák, pokojík místo jídelního koutu. Ten má 12m2, tak to jde. Kuchyň mám sice úplně pidi, fakt se mi tam vejde jen sporák, lednice a nejmenší velikost linky, ale jde to. manžel ještě udělá sklápěcí pult, tak bue víc plochy a vaření. A až děti vyrostou, budeme mít v jídelním koutě ložnici, obývák necháme - tam i jíme, a děti budou mít pokojík. Myslím, že se tu docela srovnáme:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
28.7.08 19:45

Tyyyy joooo…a pak že to nejde 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.7.08 20:05

My mame 2+kk a dva male prcky (1,5 roku a 3 roky). Zatim spime vsichni v jedne loznici (udelali jsme ji z puvodniho obyvaku, abychom se tam vesli), soucasny obyvak je propojeny s kuchyni.

Take si myslim, ze spat s malymi detmi rekneme do 4 let neni vubec problem, deti se vubec nerusi, vzdycky davame spat jednoho drive, druheho pozdeji a budi se rano priblizne stejne, mladsi se budi v noci cca 2× a starsiho tim nevzbudi.

Nastesti ale pristavujeme a priznam, ze na vlastni loznici se uprimne tesim a trvale spani v obyvaku si moc nedovedu predstavit, hlavne az deti budou starsi. Na druhou stranu znam ale vicero lidi, kteri to tak maji a v pohode, je to holt o zvyku.

JANDULKA

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama