3letá holčička - doktor má podezření na chlamidii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hessova
Povídálka 22 příspěvků 01.05.19 19:44
3 leta holcicka

Dobry den chtela bych se zeotat mam 3 letou holcicku skoro 14 dni na rymu a ucpany nosik mela i zanet spojivek mysleli jsme si ze bude alergicka ale dnes ma zvysenou teplotu tece ji hnis s ocicek, usi a krku na pohotovkstk nam doktor rekl ze by to mohla byt chlamidie jaky mate nazor mne to docela zaskocilo :,(

Reakce:
mayecka
Ukecaná baba ;) 1386 příspěvků 01.05.19 19:50

Ahoj taky neustále řeším u malé rýmu, zánět spojivek furt dokola. Letos měla už 4 x zánět spojivek z rýmy. Oční říkal že jelikož naše malá nesmrka tak jí to sedí v nosanku a teče ocickama.

axelina
Závislačka 2696 příspěvků 01.05.19 20:15

@hessova ahoj synto mívá takto v dubnu taky a trva to měsíc…už to ma 3.sezonu

katintheBOx63
Kecalka 298 příspěvků 01.05.19 20:17

A na alergologií jste byli? Moje osobní zkušenost - měla jsem furt rýmu a zápal krku, nebo nosohltanu nebo horních dýchacích cest a šlo to chvílemi i do uší. Neustále se to vracelo :zed: Antibiotika i 6× za rok. Nakonec jsem zašla na alergologií a vyšlo z toho, že mám celoroční alergií na roztoče+ prach a dostala jsem předpis brát léky na alergií po celý rok. Výsledek je, že už pár let je to ok, všechni tyhle opakující se zápaly a rýmy mi zmizeli. Za zkoušku to stojí a možná vám to pomůže taky :hug:

Káťa19
Extra třída :D 12009 příspěvků 18 inzerátů 01.05.19 20:19

@hessova to bohuzel tady asi neporadime :?
Udelal dr testy? Co vam dal za leky?
Pokud neumi sama poradne smrkat, tak odsavat a na odhleneni je dobry Sinupret. Take inhalator a pit Vincentku zkuste :hug: timto nic nepokazite

hessova
Povídálka 22 příspěvků 01.05.19 20:42

Na alergologii nas pry neposlou male jeste nebyli 4 na zanet jsme dostali antibiologicke kapky do oci na rymu kapky nebo morskou vodu kazdopadne dnes teplota unava a ten hnis z usi a na pohotovostk hned plasi ze to jsou chlamidie ale muzou nam udelat jen crp a stejne nes neprijmou pokud to neni akutni

katintheBOx63
Kecalka 298 příspěvků 01.05.19 21:04

@hessova co je to za blbost? Na alergologii vezmou klidne i mimino. Alespon ja jako alergička jsem rovnou od me alergologičky dostala instrukci se po porodu nekdy kdyz pujdu na kontrolu k ní zastavit s i mimcem kdybych mela pocit, ze ma niaky problem s rymou nebo vyrazkou - tj veci co mam i já, pripadne na niake jidlo - co ja mam na mleko. Na to odhaleni celorocni alergie mi udelala jen zakladni test s temi kapickami alergenu na ruce a hned bylo videt co je za problem. A tohle vedi udelat i malým detem. Pokud nechce pediatr dat zadanku, zkusila bych to na vlastni triko - zavolat si do par ordinaci a zkusit je ukecat, jestli by se na to nepodivali.

hessova
Povídálka 22 příspěvků 01.05.19 21:34

Nevim zkusim zajit za detskym a uvidime dneska ji hrozne boli ocicka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 21:42

Take bych to videla na alergologii plus vycisteni organismu pomoci cinske mediciny. V detstvi mi bylinky zachranily zivot pote, co me znicila antibiotika podavana 10× za rok. Kdyz uz si ta zapadni medicina nevi rady a prasky se prebiji dalsimi prasky, tak toto je rozhodne ta cesta ;)

hessova
Povídálka 22 příspěvků 07.05.19 10:43

Byli jsme u doktora na alergii to pry nevidi u ni pry nejsou teploty dal nam nejake prasky na kasel ma to na pruduskach a na povzbuzeni imunity ale krev nam nevzal nic no…

Váš příspěvek
Reklama