3 X do mésice menstruace

Anonymní
27.12.20 14:19

3 X do mésice menstruace

Zdravím mám prosím dotaz, samozřejmě zítra jdu zase na gyndu ale jestli by někdo neporadil? Poslední dobou mám menstruaci 2 dny ale za to do mésice 3×. porad bolesti v podbřišku bolest zad. U gynekologa už víc než doma ale ten mi udělala kultivaci a uzavře to tím že po gynekologicke stránce vše ok. Tak už to nechápu. Co je špatně? Antikoncepci neberu vůbec. Těhotná fakt nejsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14773
27.12.20 14:20
@Anonymní píše:
Zdravím mám prosím dotaz, samozřejmě zítra jdu zase na gyndu ale jestli by někdo neporadil? Poslední dobou mám menstruaci 2 dny ale za to do mésice 3×. porad bolesti v podbřišku bolest zad. U gynekologa už víc než doma ale ten mi udělala kultivaci a uzavře to tím že po gynekologicke stránce vše ok. Tak už to nechápu. Co je špatně? Antikoncepci neberu vůbec. Těhotná fakt nejsem.

Možná hormony, možná cysta. Těžko říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
295
27.12.20 14:31

Mě se takhle projevoval polyp děložní, ale to je jen jeden případ… Lékař to zjisti lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51673
27.12.20 14:38

Musis jit k jinemu Dr., kdyz tvuj nehleda pricinu. Znama to mela dlouho. Nevim, jestli ma stale. Musela letos na cisteni. Prestoze je leta po cisarich podvazana, tak ma horm. telisko. To asi zabralo.
Kdyby nic nezabralo, tak ji navrhoval, ze vezmou delohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
518
27.12.20 14:43
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.12.20 14:48

Většinou to je komplexní problém, koukni na instagram Kerolajnaa :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 14:58

Tam jde i o to že i mimo krvácení mě pořád bolí podbrisek. Od pupku az dolů a do zad. Křeče a tlak. Krvácím i po styku. Vždy mi napíše naky výplach udělá kultivaci a to je cele. Nechápu to

• Citovat
  • Nahlásit
1470
27.12.20 15:02

A ultrazvuk? Muze byt treba endymetrioza :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 15:05

To mi dělá ale že po gyn. Stránce vše ok. Já hodně trpím i na záněty troufám si říct že jednou měsíčně to chytnu.

• Citovat
  • Nahlásit
103
27.12.20 15:58

Já tento problém měla také, klidně 5× a více má za měsíc…mám endometriozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.12.20 18:48

Takovéto krvácení rozhodně není normální a musí se zjistit problém. Konkrétně výše zmiňovanou endometriózu často lékaři přehlédnou. A je fakt, že by to docela i odpovídalo. Může to být i následkem častých infekcí (u kterých je riziko, že půjdou pořád výš a výš do pánve až z toho bude pořádný průšvih). Asi bych se vyhla styku dokud se nezjistí, čím to je, protože takhle si to můžete s partnerem předávat pořád dokola (to by řešila antibiotická léčba vás obou)… ale určitě bych se koukla po jiném gynekologovi, protože tohle prostě MUSÍ mít nějaký gynekologický původ… od „zlomené ruky“ to asi těžko bude… :think:
Jinak pro takovou první pomoc bych asi vyzkoušela nějaký čaj na vyladění hormonů (v lékárně něco s kontryhelem, nebo přímo se to jmenuje „Ženský čaj“. A proti zánětům se mi osvědčil intimní gel :)… Ale pokud máte (nedejbože) opravdu tu endometriózu, tak vám nic než hormonální antikoncepce neuleví :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 19:07

Tet jsem zjistila i další problém bolest jako by křeče dole v zádech a při curani totální pěna v moči. Na netu všude sama rakovina takže to zas přispělo mě psychice :,( :,( já na gyndu chodím každý měsíc pro léky na zánět a pořád mi říká že z jeho hlediska je vše ok. Bolest vaječníků podbřišku. Ani jednou ale nevzal moc ani krev to nemusí? Udělá jen ultrazvuk a kultivaci. Takže na léky musím čekat než dojdou výsledky. Sex sme neměli minimálně 3 mesice, protože mě to bolí a sám manžel to přirovnal k tomu že má pocit že tam do něčeho vrazi. A po sexu teče krev. A bolí břicho ještě víc. Zítra jdu zase na gyndu a už nevím co mám zas dělat

• Citovat
  • Nahlásit
1314
27.12.20 20:47

Máte ze zákona právo na další názor. Využijte to. Normální to není. Gynekologický důvod to bude mít, ale nejspíš ne jeden z těch, co je hned na ráně… Endometriózu, polycystická ovaria atd. obvykle nevidíte na první dobrou, to se musí vyloženě hledat, aby se to našlo… krvácení mimo menses nemusí být vždy problém, ale krvácení po styku a bolesti, to rozhodně problém je… Trvejte na vyšetření na pohlavní choroby. Klidně si ho i sama zaplaťte, protože tohle by klidně mohla být pohlavní choroba. A sexem s přítelem (který léčen není) si to budete předávat furt dokola…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5291
28.12.20 21:05
@Anonymní píše:
Tet jsem zjistila i další problém bolest jako by křeče dole v zádech a při curani totální pěna v moči. Na netu všude sama rakovina takže to zas přispělo mě psychice :,( :,( já na gyndu chodím každý měsíc pro léky na zánět a pořád mi říká že z jeho hlediska je vše ok. Bolest vaječníků podbřišku. Ani jednou ale nevzal moc ani krev to nemusí? Udělá jen ultrazvuk a kultivaci. Takže na léky musím čekat než dojdou výsledky. Sex sme neměli minimálně 3 mesice, protože mě to bolí a sám manžel to přirovnal k tomu že má pocit že tam do něčeho vrazi. A po sexu teče krev. A bolí břicho ještě víc. Zítra jdu zase na gyndu a už nevím co mám zas dělat
@Anonymní píše:
Tet jsem zjistila i další problém bolest jako by křeče dole v zádech a při curani totální pěna v moči. Na netu všude sama rakovina takže to zas přispělo mě psychice :,( :,( já na gyndu chodím každý měsíc pro léky na zánět a pořád mi říká že z jeho hlediska je vše ok. Bolest vaječníků podbřišku. Ani jednou ale nevzal moc ani krev to nemusí? Udělá jen ultrazvuk a kultivaci. Takže na léky musím čekat než dojdou výsledky. Sex sme neměli minimálně 3 mesice, protože mě to bolí a sám manžel to přirovnal k tomu že má pocit že tam do něčeho vrazi. A po sexu teče krev. A bolí břicho ještě víc. Zítra jdu zase na gyndu a už nevím co mám zas dělat

Jít jinam. Boty nebo mobil by sis taky nechávala opravit u někoho, kdo už ti s tím efektivně x-krát nepomohl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 15:07

Tak to nevím nevím, jestli to už takhle máš nějaký čas, lékař by snad měl vědět. Možná kde o rozházené hormony, nebo třeba nadbytek stresu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat