30 DC negativní test

Anonymní
5.11.19 11:58

30 DC negativní test

Ahojda ženy, měla bych takový asi hloupý dotaz. Mám cyklus 32 a dnes je tedy 30DC. Dělala jsem si tt a je negativní. Dělám si tt asi už tři dny každé ráno a pořád nic. :,( Spíše tam je vidět ryska, než čárka. (Je na tt ryska vidět vždy??) Vím, že musím počkat až budu mít zpoždění, ale dneska jsem si koupila clear Blue digital a tam píšou, zde je přesný i před ms. Tak nevím, zda si ho udělat. Počítám spíše s tím, že tehu nejsem, ale i tak se snažím malou naději udržet. Jen na těch testech je vždy hrozně slaboučká ta druhá čárka a nijak se nezměnila za ty tři dny. :/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1258
5.11.19 12:06

Tak dej foto, takhle těžko říci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
5.11.19 12:11

Tak ono nezáleží na délce cyklu, ale na tom kdy byla ovulace. Tu jsi sledovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
5.11.19 12:15

No pokud nevíte +- termín ovulace, tak je zybtečné testovat před MS a dělat si nějaké naděje. Pokud ovulace byla třeba až po 20 DC, tak nyní pozitivní test nebudete mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 12:28

Ovulku bohužel přesně nevím. Já mám stažený takový menstruační kalendář, kde mám uvedené plodné dny a případnou ovulaci, ale netestovala jsem, zda ji v ten den mám. V minulém těhotenství jsem se dle toho tedy také řídila a tehu se podařila, ale bohužel neprospívalo. Dle toho kalendáře jsem měla plodné dny 19.-25.10. a ovulka 24.10. Obrázek přiložím.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.11.19 12:33

Nevím, zda na testu něco uvidíte. Je to opravdu slabá čárka a je zázrak ji vidět i na živo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
349
5.11.19 12:43

Na testu nic nevidím. A pokud byla ovulace odhadem 24.10 tak by na testu už určitě bylo něco vidět. Jinak ono řídit se podle nějakého orientačního kalendáře nemá moc smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1258
5.11.19 12:46

Já tam nic nevidím. Já být tebou, tak se přestanu trápit tím, že si budeš dělat testy před MS. Počkej až budeš mít zpoždění.
Hlavně lidské tělo se neřídí dle aplikace. Zkus na sobě pozorovat příznaky nebo si dělej ovulační testy.
Jak dlouho se snažíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 12:50

Záleží na termínu ovulace. Já mám normálně cyklus 29 dní, ale nedávno jsem byla nemocná, ovulace se zpozdila skoro o 3 týdny a první pozitivní test jsem měla 45DC… takže možné je všechno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
626
5.11.19 12:53

Zalezi, jak mas dlouhou lutealni fazi. Ne kazda ma predpisovych 14 dni. Jestli mas treba 11 denni, tak bys byla cca 9dpo (pri opravdu pravidelnym cyklu) a to je sakra brzo na test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 13:15

Hezký den,
jsem tady nová, takže všechny moc zdravím :) :lol:.
Chápu, že jsi nedočkavá, ale tím tuplem se to všechno oddálí. My se snažím teprve měsíc, takže si asi řekneš, že se mi to kecá, ale taky jsem měla tendence si taky dělat test, ovšem menstruace přišla o 5 dní dřív, takže na to ani nedošlo… Test si udělej až když vynechá MS a netlač na pilu, i když se to lehce říká:-/. Držím moc palce. Každopádně z toho testu těžko říct…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 14:01

My se vlastně snažíme taky měsíc :mrgreen:
Respektive teď poprvé od revize. Čekala jsem na první ms a pak jsme se začali snažit. Jenomže je to těžký, když jsem se na mimi těšila a nakonec z toho nic nebylo :zed: tak asi proto jsem taková hodně nedočkavá. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
349
5.11.19 14:05
@Anonymní píše:
Respektive teď poprvé od revize. Čekala jsem na první ms a pak jsme se začali snažit. Jenomže je to těžký, když jsem se na mimi těšila a nakonec z toho nic nebylo :zed: tak asi proto jsem taková hodně nedočkavá. :roll:

To tě chápu. Já jsem 3 roky od revize a teprve teď jsem konečně v 11tt. Můžu ti říct že mě první ZT fakt poznamenal. Tehdy na kontrole vše v pořádku, srdíčko bilo a za další týden na kontrole mi řekli že AS musela přestat ten den co jsem byla na kontrole, protože embryo nevyrostlo ani o 1mm. Takže teď to mám pořád v hlavě a bojím se. Jinak držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 14:05
@Anonymní píše:
Respektive teď poprvé od revize. Čekala jsem na první ms a pak jsme se začali snažit. Jenomže je to těžký, když jsem se na mimi těšila a nakonec z toho nic nebylo :zed: tak asi proto jsem taková hodně nedočkavá. :roll:

taky? :)Chápu, já jsem taky taková :D. Vždycky chci všechno hned, jenže u toho mimča to nechci moc „hrotit“, ať pak nepřijde zklamání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 14:08

Každopádně držím palce :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie