30. narozeniny

46
15.2.07 22:16

30. narozeniny

Ahoj holky, za měsíc má švagrová 30 let. Poradíte nějaký originální dárek, mě nic nenapadá. Chtěla bych jí dát něco na památku - takže žádné oblečení. Dík za tipy předem. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2002
15.2.07 22:24

ahoja, mě k narozeninám moc potěšil dárek: veliká :,-(a na ubrouskovou techniku i s barvami…a balík přízdob na zdobení dárků (bylo tam plno sušených květů, listů, ovoce a v ruzných barvách, dá se to koupit ve velkoobchodě květinami) no jestli nemá ráda tyhle ruční práce tak se pokusím něco poradit..až na to tedy přijdu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
15.2.07 22:36

Dík za radu, tak přesně tento dárek by potěšil moc mě, už jsem si koupila na ubrouskovou techniku lepidla, zatím jsem to ještě nezkusila. Pro švagrovou by to asi nebylo, ale teď mě napadají nějaké hezké korálky, třeba i :,-(a.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
15.2.07 23:23

Ahojky,

co třeba pokojová květina? Pěkný fíkus, třeba benjamin nebo tzv. „sloní noha“. Nebo knížka (encyklopedie, velká kuchařka, zahrada…), parfém, lístky na kulturu, předplatné časopisu, poukázka na kosmetiku, masáž…

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
16.2.07 00:48

Ahoj,
co třeba něco takového:
http://www.darkove-zbozi.cz/…drevena.html nebo http://www.darkove-zbozi.cz/…dreveny.html
Na těch stránkách snad nějakou inspiraci najdeš :wink:
Petta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.07 10:32

Ahoj,
tak vzhledem k tomu, že já mám 30 za pár dnů a rodina už mě zpovídala, co bych chtěla, tak mám nějaký ten tip:

• poukázka na masáž/vířivku apod. + ochota pohlídat prcky :lol:
  • menší obrázky do bytu
  • kosmetický balíček (nějak mi všechno dochází)

v mém případě ještě nosítko pro mimi (na to pouze přispět, je to drahá záležitost).

Tímto nechci říct, že to všechno chci dostat, ale chtěli inspiraci. Já jsem ráda, že si vzpomenou, žádné dárky nepotřebuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama