Dárek pro macechu

10410
9.2.07 11:17

Dárek pro macechu

Ahojky,
tak moje „drahá“ macecha bude mít šedesátiny a já tápu, jaký dárek jí mám koupit. Ona naprosto nesnáší „hmotné“ dary, tudíž nějaké zlato, domácí spotřebiče apod. nepadají v úvahu, takže to vidím na nějakou dražší kytku v květináči :? . Ale možná by ocenila ještě něco vtipného, ale nějak mě nic nenapadá. Nemáte pro mě nějaké tipy? :wink:
Díky Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
9.2.07 11:23

Anette a co nějaký zážitkový dárek?
Můj otec měl šedesátiny a nejlepší dary byly vyhlídkový let pro tři osoby letadlem od kolegů a zaměstnavatele (což je pro jednotlivce celkem drahá sranda) a vstupenky na koncert od nás.

Podobná debata tu už běžela, zkusím ji najít.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
9.2.07 11:26
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
9.2.07 11:31

vzhledem k tomu, že macecha si na mé narozeniny ani nevzpomene, nemíním do daru nějak přehnaně investovat, ale mrknu do starsich diskuzi
díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
9.2.07 11:36

Tak to bych to videla na kaktus :D:D:D:D
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
9.2.07 11:41

no ale ten by taky nebyl špatnej :D kytky má rada :wink:
S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
9.2.07 12:05

Ahoj - my dáváme klasicky něco k jídlu nebo pití. Lahvinka něčeho dobrého (třeba více putňové tokajské - takové ty rozpuštěné rozinky - nebo portské…), sušené ovoce, dobrý sypaný čaj z čajovny, štangli salámu… Podle toho, co má ráda. Ještě doplnit přáním - třeba zlotřilým: koupit přání k 6. narozeninám a dopsat za tu šestku nulu, trochu to omalovat pastelkami… Prostě něco lidského. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
9.2.07 14:19

Anette - já bych to viděla na nějakej krém na hooodně hlubokýýýý vráááásky :lol: .

Lesino - neplaš mi tady zákazníky, my lítáme letadlo pro 3 lidi + pilota za 1500,– a to mi neříkej, že je drahý!!! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
9.2.07 14:21

Ha, teď jsem koukla na ten první odkaz a IVULE tam píše, že skákala v Příbrami, akorát se teda to „naše“ letiště nejmenuje Lhotka, ale Dlouhá Lhota :lol: a tandem tam nestojí 5000, ale 3600. To, že jsme všichni profíci je ale fakt :lol: , To je jak z rádia Jerevan :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
9.2.07 14:25
Zuzle píše:
Lesino - neplaš mi tady zákazníky, my lítáme letadlo pro 3 lidi + pilota za 1500,– a to mi neříkej, že je drahý!!! :lol:

Ono asi zalezi, jak dlouho ten let trva - tohle bylo na 45 minut pro tri lidi let nad Krkonose. Letelo se Cessnou. A teda byla to bomba!!! Stalo to teda pres tri tisice - tusim tri a pul?

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
9.2.07 14:28

Zuzle, s tím bych asi neuspěla, neboť macecha kosmetiku téměř nepoužívá :roll: a krém by to stejně už nezachránil :D Ale nějaký vínko Elindo asi přikoupím, to ona děěěěěsně ráda…a kytici nejlépe cigaretovou, to jsou dárky dle jejího gusta :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
9.2.07 14:30

Ale leguán taky dobrej :lol: :lol: :lol: !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
9.2.07 14:31

jo milovala by mě nadosmrti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
9.2.07 14:31

Bože, Lesi, to jsou nápady, lítat nad Krkonoše! :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
9.2.07 14:40

Proc to jsou napady? Nechapu? My mame Krkonose hodne prochozene, takze bylo uzasny videt svrchu mista, ktery zname. Cesty, kterymi jsme sli… Navic cely ten kraj…
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama