35. týden těhotenství, co teď

Anonymní
18.5.18 20:55

35 týden těhotenství co teď

Ahoj holky, ráda bych znala názor zkušenějších. Jsem aktuálně 35+3, už jsem zažila poslicky a na gyndu chodím 1× týdně.

Poslední dobou se mu často točí hlava, mám zapáchající vytok bilo hnědé barvy a dneska jsem aby toho nebylo málo dostala průjem. :lol: špatně spím, chodím vnoci čůrat třeba 4× za noc a to spím asi 6h denně. Doktor říkal, že je vše ok že se začínám připravovat na porod a ve středu mi řekl, že mi břicho spadlo níž.

Moje otázka je jasná, kdy jste rodily a jaké jste měly příznaky. Přítel totiž studoval na internetu a děsí mě, že už vlastně můžu rodit každým dnem.. :D mě se to zdá ale brzy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.5.18 21:01

Tak co chceš slyšet, prostě to tak je, těhotenství je náročné, o moc hůř už nebude. :mrgreen: Můžeš rodit ještě dneska nebo taky za měsíc, to asi nikdo nevyvěští. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7733
18.5.18 21:08

Lékař má pravdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16894
18.5.18 21:19

Jestli máš zapáchající výtok, jde o zánět. Ví o tom tvůj lékař???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 21:29

@Janli chodím na pravidelné kontroly takže kdybych měla zánět nejspíš by to poznal, ne? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3462
18.5.18 21:30

.

Příspěvek upraven 31.05.20 v 22:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 21:37

@Včelička992 dekuju, ale asi jsem to špatně napsala nebo jste to nepřečetly celé. Já si nestezuju ani se neptam na nic krom toho kdy jste rodily a jaké byly příznaky pár dní před

• Citovat
  • Nahlásit
16894
18.5.18 21:42
@Anonymní píše:
@Janli chodím na pravidelné kontroly takže kdybych měla zánět nejspíš by to poznal, ne? :lol:

Nemusí to poznat, pokud mu to neřekneš. Já mám špičkovou lékařku a zánět sama nepoznala. Porodila jsem 33+4tt, pravděpodobně kvůli kombinaci zánětu a nadměrné zátěže. Raději mu o tom na další kontrole řekni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
19.5.18 01:51
@Anonymní píše:
@Včelička992 dekuju, ale asi jsem to špatně napsala nebo jste to nepřečetly celé. Já si nestezuju ani se neptam na nic krom toho kdy jste rodily a jaké byly příznaky pár dní před

Tohle jsem měla též a stejně jsem rodila vyvolávaně, nic to nemusí znamenat. Můžeš klidně přenášet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
19.5.18 04:56

První porod vyvolávané, tam příznaky zadne samozřejmě, a druhý překotný, do 2 hodin od začátku kontrakci, a tam jsem taky vůbec nemela žádné předzvěstí porodu. A to mi u obou říkali, že porodim předčasně, a já prenasela, u druhého jsem.byla otevřená už od 36tt a ditě nacpane v pánvi, a stejně jsem.to dotahla až do 40+5. Takže porodit můžeš kdykoliv, klidně dnes a klidně za 5 týdnu, prostě to podle příznaků úplně předpovědět nejde. Řešila bych alw rozhodně ten vytok, me se dr na každé kontrole ptala, zda nemám!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama