36tt a mleko z prsu? Měl někdo?

Anonymní
13.11.19 15:48

36tt a mleko z prsu? Měl někdo?

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale je mi to takové trapné. Jsem 36+1tt a dnes mi vyteklo už neco z prsu, po probuzení jsem měla větší flicek u jednoho prsa. Vím že se teď ještě tvoří mlezivo, ale myslela jsem že je to takové,, tužší,, chtěla jsem se zeptat jestli to třeba není znak že už by to mělo přijít, nebo že už to brzy přijde? Ráda bych ještě alespoň týden vydržela.. Děkuji moc za názory :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.11.19 15:53

Je to naprosto normalni a nekdo to ma i driv, pripadne i delsi dobu po ukonceni kojeni. Je to spis cira voda, pri dalsim kojeni uz vypada jako mleko. Vitej se ve svete kojicich podprsenek a vlozek do podrsenky:-) Doporucuji Lidl a Medela na paradu:-)

• Citovat
  • Nahlásit
613
13.11.19 16:29

Je to naprosto normální ke konci jsem nemohla být bez vložek do podprsenky, bohužel ani toto mi nezaručilo kojení. Mlezivo jsem měla tak měsíc a půl před porodem, tak sem si říkala, že kojení už pak je skoro samozřejmý, no omyl kojit sem vydržela jen 14 dní a pak mlíčko došlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6543
13.11.19 18:10

Já jsem to u prvního měla tak 3 měsíce před porodem. Většinou když jsem spala a asi si nějak znacka prsa. Ne, neznamená ze se blíži porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
13.11.19 18:14

Taky se mi to stávalo. Od nějakého 25 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.19 21:16

Já jsem 24tt a stává se mi to už teď

• Citovat
  • Nahlásit
11514
13.11.19 21:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale je mi to takové trapné. Jsem 36+1tt a dnes mi vyteklo už neco z prsu, po probuzení jsem měla větší flicek u jednoho prsa. Vím že se teď ještě tvoří mlezivo, ale myslela jsem že je to takové,, tužší,, chtěla jsem se zeptat jestli to třeba není znak že už by to mělo přijít, nebo že už to brzy přijde? Ráda bych ještě alespoň týden vydržela.. Děkuji moc za názory :hug:

Je to normální věc mě teklo sms os 33 týdne cca někomu už od 20 týdne někomu vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 09:33

Dobře holky děkuji, já celé těhotenství nic a najednou tohle :) už mi začaly dokonce i otikat ruce tak doufám že to je ke konci taky normální :roll: no vystrašená prvorodicka co chcete :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat