Každé těhotenství jiné - postava

931
13.11.19 14:40

Každé těhotenství jiné - postava

Vím, že se říká, že každé těhotenství je jiné, ale mě to teda překvapuje, že u jedné osoby se mohou tak zásadně lišit… u prvního jsem nabrala 30kg, pupek byl znát od 3. měsíce, narodil se chlapeček, všechny kila jsem shodila… teď po 2 letech u druhého prcka jsem v 6. měsíci pupek žádný, kila navíc tak možná 3 :mrgreen: Pohlaví nevíme. Taky jste měli takto rozdílné dvě těhu pár let po sobě? A třeba u rozdílných těhu jste měli opačné pohlaví :mrgreen: Prosím nehledejte v tom žádnou hlubokou úvahu, jen tak pokec :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
13.11.19 14:46

Tak ono taky záleží co před tím tehotenstvim děláš, mělas u obou stejnou počáteční váhu? Neposilovala si mezi dětmi břicho? Jinak ne měla sem obě těhotenství skoro stejně, u druhého sem přibrala asi i 4kg víc než v prvním, ale jinak do 6. měsíce u mě ani v jednom nebylo poznat že jsem těhotná, do poloviny obou těhotenství sem hubla a pribirala az na konci. Takže 2× hodně podobné těhotenství a 2× chlapeček :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10181
13.11.19 14:48

Já ne, úplně stejný, tři těhotenství za čtyři roky. A spíš jsem hubla, v prvním jsem nabrala 12kg, ve druhém 8kg a ve třetím 10kg a mám tři holky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
13.11.19 14:50

Vaha u obou na zacatku stejna, posilovani ani u jednoho fakt nehrozilo na to nejsem :lol: a pracuju u obou taky stejne, jim porad normalne, zadne chute u prvniho ani ted… takze me prekvapil ten rozdil :mrgreen: jeste ale tech 30 kg muzu dohnat, je dost casu :mrgreen: ne ze bych teda chtela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33152
13.11.19 14:52

Dvě těhotenství, u prvního jsem vypadala celkem „normálně“, pupík od 6.měsíce, přibrala jsem celkově 12kg. Teď po osmi letech druhé, břicho mám už od čtvrtého, teď v půlce sedmého to skoro vypadá, že už jdu rodit, mám už asi +10 a jenom hekám :roll: Oba to jsou kluci. říkali mi, že po druhé je břicho větší a dřív, takže potvrzuji, fujtajbl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
13.11.19 14:54

Moje kamarádka když čekala dcerku tak přibrala pár kil ale samozřejmě měla jiný věk když za pár let otěhotněla a čekala syna přibrala 35kilo byla z toho moc nešťastná a říkala malo jím a jde to furt nahoru měla to všude v nohách v zadku no prostě byla všude, ale hlavně že se malinký narodil v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33152
13.11.19 14:56
@jarmarkty píše:
Moje kamarádka když čekala dcerku tak přibrala pár kil ale samozřejmě měla jiný věk když za pár let otěhotněla a čekala syna přibrala 35kilo byla z toho moc nešťastná a říkala malo jím a jde to furt nahoru měla to všude v nohách v zadku no prostě byla všude, ale hlavně že se malinký narodil v pořádku.

tak já jím dost a navíc se moc nehýbu, takže u mě je to „zasloužené“ :oops: :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2312
13.11.19 15:09

Všechny těhotenství s výchozí váhou +/- 60 kg. První těhotenství + 10 kg, bříško spíš menší, druhé těhotenství + 18 kg, veliké bříško, dlouho a usilovně jsem to shazovala, třetí těhotenství + 6 kg miniaturní bříško. Ted jsem těhotná počtvrté, jsem 20 tt a nahoře mám asi 3,5 kg.

Mezi 2. a 3. těhotenstvím jsem začala hodně cvičit a běhat, ve cvičení jsem pokračovala i v těhotenstv a i po něm. Po porodu mi bylo fajn, byla jsem plná sil. V tomto těhotenství se necítím moc dobře, často mě bolí bříško, občas tvrdne, jsem hodně unavená. Takže jsem cvičení omezila a snažím se spíš odpočívat a 2-3× týdně si dám nějaké lehké posilovaci video. Uvidím jak bude přibírání probíhat dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4080
13.11.19 15:09

Prvni holka nabrala jsem 25 kilo, furt jsem musela jist. Neslo nejist( dcera je velky zrout). Druha holka, nabrala jsem 7 kilo, nejedla jsem, nemela jsem chut( dcera neji). Je to fakt komicky, jedna jedla az to nebylo pekny a do druhe dostat jidlo je des. U prvni jsem byla oplacana, mela jsem to vsude. U druhe jen bricho, jinak normalni postava. Mezi prvni a druhou jsem cvicila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10133
13.11.19 15:21

První těhotenství před 3mi lety, přibrala jsem 30kg( přestala jsem kouřit a nahrazovala to jídlem :roll:) Po porodu 17 zhubla. Po 11 měsících další těhotenství a přibrala jsem jen 5 kg, které zůstaly v porodnici. Pořád mám nahoře dost, na čem musím zamakat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
13.11.19 16:08

@lucka_mac a @Aduš8 a byly pri tak rozdilnych tehu i jine pohlavi? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2312
13.11.19 16:15
@llida píše:
@lucka_mac a @Aduš8 a byly pri tak rozdilnych tehu i jine pohlavi? :-)

Ne, všechno to jsou kluci a i teď to bude kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10133
13.11.19 16:23

@llida u nás ano, první kluk, druhé holka :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
13.11.19 16:31

Prvni 30 kg, jedla jsem hodne horalek :mrgreen:, takze dost tuku. Shazovala jsem to tri roky. Do dalsiho tehu jsem sla s +4 kg. Dalsich 26 kg nahore. Jedla jsem normalne jako kdybych tehotna nebyla. Skoro vse voda. Ted jsem na puvodni vaze, jak pred prvnim tehu. U obou velky bricho, ze se me v sestym ptali na termin. :roll: Ale ja mam obe deti pres 4 kg. A oba kluci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
13.11.19 17:07

Mám kluka a holku, každé těhotenství jiné. Od příznaků, postavu až po porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat