3 čaje Pickwick + hrnek na dokreslení - lze přelakovat?

13195
12.8.13 19:43

3čaje pickwick + hrnek

Ahoj holky, kolem vánoc se prodávala kazeta 3čajů a hrnečku, na který jste si měli přiloženými barvami nakreslit obrázek. Já to nyní koupila ve slevě a chtěla bych se zeptat, zda je nutné hrnečky po namalování nějak ošetřit, přelakovat? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7995
12.8.13 19:48

Jé, to chci taky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
12.8.13 19:48

Návod u toho nebyl…:? Jestli to jsou jejich spec. barvy, tak myslím, že stačí nechat uschnout a asi bych to nedávala do myčky. Ale předpokládám, že tohle by mělo být napsaný u toho…? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3893
12.8.13 20:11

Musí se nechat zapéct v troubě. taky jsme je dostali. ale i když se zapečou tak se to časem loupe i při šetrném mytí v ruce. Hlavně nemalovat přímo u okraje kde se pije. péct se mělo tuším na 100°C asi 15 minut. Ale jak říkám-stejně se nám to začlo po pár umytí loupat :( Takže pozor potom u dětí aby to nebaštili. sice jsou asi nezávadné ale i tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6939
12.8.13 20:28

V návodu je 15minut na 120° každou barvu, ale stejně se mi sloupala.. Zkoušela jsem jen žlutou a modrou, ostatní byly vyschlé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13195
12.8.13 21:16

@ncc1701 no zkus, já to kupovala až teď a brala jsem 2balení po 70kč a potom další 3balení po 50kč nebo 60kč v lidlu a viděla jsem to i v hrušce - nějaký diskont jestli máte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13195
12.8.13 21:17

@Seizdra ha návod jsem vyhodila při tom, že nebudu doma schovávat papíry, že vím jak se pije čaj ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13195
12.8.13 21:19

@Bisu @rasataka holky díky, a myslíte, že když koupím v drogerii nebo v barvy laky nějaký lak? myslíte že něco existuje? :think: no já měla vyschlou v jednom červenou, druhé byly celé cajk a ještě mám 3je nerozbalené. No a okraj neokraj, maluje to malý :lol: tak to stojí za to. No chtěla jsem to 2 pro babču s dědou na jednu stranu, 2 pro babču s dědou na druhou a jeden pro mě do práce a chtěla bych, aby to alespoň trošku vydrželo :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6939
12.8.13 21:30

@nikita066 Zkusila bych ale nějakou no name drogerku/barvy laky. Zítra jdu do centra, zeptám se. Taky ten hrnek chci malovat(znova, muž ho dal umýt do myčky a proužkové bylo všechno ostatní nádobí, hrnek totál bílej :mrgreen: ). Máš dobrý nápad s tím fixováním :potlesk: Jenom nevim jak pochodim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13195
12.8.13 21:41
@Bisu píše:
@nikita066 Zkusila bych ale nějakou no name drogerku/barvy laky. Zítra jdu do centra, zeptám se. Taky ten hrnek chci malovat(znova, muž ho dal umýt do myčky a proužkové bylo všechno ostatní nádobí, hrnek totál bílej :mrgreen: ). Máš dobrý nápad s tím fixováním :potlesk: Jenom nevim jak pochodim :lol:

Tak zjisti a dej vědět, já jsem zítra celý den v práci a nedostanu se :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6939
12.8.13 21:45

@nikita066 Jasná páka :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13195
12.8.13 22:07
@Bisu píše:
@nikita066 Jasná páka :pankac:
:hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3893
13.8.13 09:02

Myslím si, že babičky to stejně používat nebudou-ty si to nechají na výstavě když to maluje vnouče :) Ale určitě je dobrý nápad něčím zafixovat, pokud něco takového neškodného je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6939
14.8.13 12:32

@nikita066 Omluva :kytka: Nezvládla jsem včera napsat!! Byla jsem v drogerce se sekcí „Barvy, laky“ Když jsem vyslovila své přání, paní na mě koukala takovým způsobem, že jsem na chvíli přemýšlela, jestli už nejsem takový mimoň, že bych se jí místo fixátoru barvy na glazuru přeptala na náhradní střely do stíhacího bombardéru Suchoj Su 30 :cert:
No prostě nic takového neměli, ale dnes jdu do města druhou stranou, tam je přímo speciálka, takže pokus č.2 :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13195
14.8.13 19:53
@Bisu píše:
@nikita066 Omluva :kytka: Nezvládla jsem včera napsat!! Byla jsem v drogerce se sekcí „Barvy, laky“ Když jsem vyslovila své přání, paní na mě koukala takovým způsobem, že jsem na chvíli přemýšlela, jestli už nejsem takový mimoň, že bych se jí místo fixátoru barvy na glazuru přeptala na náhradní střely do stíhacího bombardéru Suchoj Su 30 :cert:
No prostě nic takového neměli, ale dnes jdu do města druhou stranou, tam je přímo speciálka, takže pokus č.2 :pankac:

a neřekla jsi místo fixátoru vibrátoru? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama