Domácí výroba koberce z dečky

50
10.8.13 16:49

domácí výroba koberce z dečky..

Chtěla bych se zeptat jestli si tu některá doma neděláte kobereček tak že si nastříháte dečku a provlékáte na protiskluzovou podložku. zajímalo by mě totiž jestli ta protiskluzová podložka vydrží a nepotrhá se tím provlíkáním :) díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

K-Black
10.8.13 16:55

@maynecka no prosimtě, trvá to dlouho fakt je to drbačka když to chceš mít hustý. A netrhá se to, to by jsi fakt musela mít gramlavý ruce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
valkil
10.8.13 17:00

A neexistuje ještě něco jinýho, než ta proiskluzová?
Zrovna nedávno jsem si odněkud ukládala obrázek, jak na to z nastříhaný IKEA nějakýdeky.

• Citovat
  • Upravit
K-Black
10.8.13 17:03

@valkil ta protiskluzová je nejlepší, vypereš ji v pračce. Taky jsem četla že to někdo chtěl zkusit z perlinky ale to je podle mě blbost, jak to pak bude prát? myslím že ta perlinka se rozpadne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
50
10.8.13 17:05

Já si ji chtěla koupit, tak jsem se vydala do baumaxu a když sem ji nemohla najít tak mi tam ukázal jeden chlapík ale říkal že tohle si prej asi kupovat nemam že je to takový trhavý, i mi to ukazoval tak nevím…ale jsem nervák takže kdyby se mi nedejbože kousek utrhl tak to zahodim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13507
10.8.13 17:07

@maynecka Jen si to tak zhruba představím a začne se mi dělat vyrážka, musí to být strašlivá práce. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tu bych přála nějakýmu nepříteli.
Co to prostě uháčkovat, utkat a podložit protiskluzem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
10.8.13 17:13

@Virginia háčkovat a tkát to já neumím :lol: to je na mě moc piplačka..tohle není težký asi ale spíš zdlouhavý strašně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13507
10.8.13 17:16

@maynecka No těžký to fakt není, to zvládne i cvičený šimpanz. Třistapadesátkráttisíckrát protáhnout cár látky pididírkou škubacího materiálu.
To se nauč radši háčkovat, bude to rychlejší, míň ti to poleze na nervy a jako bonus můžeš uháčkovat dítěti čepici. :mrgreen:

Hele a to jsi někde viděla? Si to fakt nedovedu představit, by mě kleplo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
10.8.13 17:17

Jako, že si uháčkuju i podložku? :think:
Ale to se pak bude extrémně kroutit, a nebude to držet pražádný tvar, ne?

• Citovat
  • Upravit
13507
10.8.13 17:20

Proč by nedrželo? :think:
Nevím, napadlo mě to prostě nějak normálně ručně vyrobit, představa provlékání protiskluzové podložky mě děsí. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
10.8.13 17:25

@Virginia jj viděla na jedné facebookové skupince to tam vyráběj právě a je to pěkný..myslela jsem že bych si udělala třeba jen před wc kobereček na zkoušku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13507
10.8.13 17:26

Tak pak ukaž a dej vědět, jak to šlo. :-).
Dala bys prosím odkaz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1433
10.8.13 17:35

Asi to není nejlevnější, ale asi by to šlo na tu mřížku na TAPIKO - je to vzhledově jako perlinka s mřížkou cca 1×1cm a není to úplně umělá hmota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
10.8.13 17:36

@Virginia no me asi ještě potrvá než se do toho pustím :D https://www.facebook.com/…RAD/members/ tu je odkaz na skupinku na facebooku.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
10.8.13 17:48
@Aknyt píše:
Asi to není nejlevnější, ale asi by to šlo na tu mřížku na TAPIKO - je to vzhledově jako perlinka s mřížkou cca 1×1cm a není to úplně umělá hmota.

Tapiko, to je vono!

to se furt vyrábí?

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama