3D ULTRAZVUK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  18.04.03 12:20
3D ULTRAZVUK

Ahoj holky,

obcas tu pisete o skvelych zazitcich z 3D ultrazvuku. Muzete mi prosim poradit, kde v Praze toto provadeji a jestli je mozny se tam jen tak objednat a jak dlouho objednani asi tak trva (abych to stihla) ;-)

Diky moc

Lenda

Reklama

Reklama

Reakce:

Susanka
Povídálka 17 příspěvků 18.04.03 13:35
3D ULTRAZVUK

Ahoj Lendo, zkus se podívat na rodinu.cz, tam se o tom taky diskutovalo. viz. " .{target:_blan­k}":[http://www.rodina.cz/…se/novep.asp?…]

Anonymni  18.04.03 15:44
3D ULTRAZVUK

Dekuju. Zkoukla jsem to a zjistila, ze Praha je „zazdena“ a stejnak jsem vhodny cas evidentne prosvihla :-), koncim 34 tyden. Tak snad priste :o)

Anonymni  25.04.03 13:14
3D ULTRAZVUK

Dobrý den, tak já bych v Praze o jednom 3D ultrazvuku vědě+la a není to nemožné se tam dostat :o).

Je to v ulici Klimentská (naproti Kotvy), telč. na ústřednu, či recepci je 222 313 118.

Já vlastní zkušenost ještě nemám, jsem objednána až na květen. :-P

Přeji úspěšné objednání, ovšem podotýkám, je to soukromé zařízení a za ultrazvuk se platí. DK

rittik
Nováček 8 příspěvků 25.04.03 13:31
3D ULTRAZVUK

Dobrý den,

velice mě zaujala diskuze na téma 3D ultrazvuk, také už jsem slyšela o Klimentské, jen mi poraďte, v kterém týdnu je asi tak nejlepší tam zajít. Děkuji předem za odpověď. Petra 8 tt. :-P

Mysa01
Nováček 7 příspěvků 30.04.03 14:01
3D ULTRAZVUK

Já jsem se o 3D ultrazvuku dozvěděla z této diskuze, zavolala jsem do Klimentské a jsem objednaná bez potíží za tři týdny (budu ve 20.týdnu). Dám vědět zážitky a odkaz na fotku, když některou z vás bude zajímat, jak mimčo vypadá na 3D ultrazvuku. Míša

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Reklama