Menstruace během těhotenství

20
31.3.03 12:24

Menstruace

Ahoj holky!Taky jsem snažilka,ale teprve na začátku.S manželem mimíska oba moc chceme.Chtěla bych se zeptat,zda je možné i po otěhotnění mít menstruaci.Já jsem teď menstruovala,ale podstatně méně než dřív při antikoncepci a místo 5 dnů jen dny 3.Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

51
31.3.03 13:22

Menstruace

Ahoj,

já osobně tyto zkušenosti nemám, ale kamarádka tvrdila, že měla MS ještě ve třetím měsíci těhotenství. Jinak můj gynekolog mne na možnost MS (slabší a třeba i opožděné) upozorňoval.

Doporučuji Ti udělat TT, protože slabší MS může být paradoxně způsobena vysazením HA (z vlastní zkušenosti) Přeji pěkný den a pozitivní test! Medvídě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
31.3.03 13:48

Menstruace

Ahoj Medvídě,

díky za zprávu a já to zkusím.Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.4.03 07:05

Menstruace

Ahoj holky,

mám takový menší problém a chci se zeptat na vaše zkušenosti. Pře půl rokem jsem přestala brát HA a nastoupila normální menstruace. Co je ale dost zvláštní, že jeden cyklus mi trvá zhruba 43 dní. Vzhledem k tomu, že jsem taky snažil, jsem z toho vždycky úplně vyvedená z míry. Je normální, že jeden cyklus může být tak dlouhý?

Díky a mějte se všichni krásně.

Sára

• Nahlásit
  • Citovat
51
4.4.03 08:50

Menstruace

Ahoj Sáro,

po vysazení HA jsem měla podobné problémy, jen cyklus byl ještě delší. Obvykle jsem to na 50 nevydržela a šla za gynekologem, že už jsem konečně těhotná. Dostala jsem injekci a do týdne i MS. Když jsem tam takhle přišla potřetí, odcházela jsem i s receptem na Minisiston. Možná si pamatuješ, že jsem snažilka (už 16 měsíců). Minisiston beru 10× v cyklu vždy od 17. dne na srovnání cyklu. Mělo by v té době být už po OVU, takže nemůže mít antikoncepční účinky. MS chodí podle hodinek, jen vytoužené mimi nepřichází. Zatím. Ale poprvé to pomohlo.

Přeji Vám všem hodně štěstí a pozitivní testíky. Medvídě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.5.03 10:31

Menstruace

Ahoj, poradí mi tu někdo prosím!

Jsem 38.den cyklu a MS stále nikde. Asi 26.den se mi objevily tak dvě kapky krve, ale pak už nic. Od té doby mě pobolívá podbřišek, jako bych to měla každou chvíli dostat. A na sáhnutí mě bolejí prsa (teda jenom bradavky). Bas. teplotu mám pořád 37,3. Mám naději, že jsem těhotná? Jsem mezi snažilkama už rok a pořád doufám… Předem moc dík za Vaše názory. Efča

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.5.03 09:32

Menstruace

Čau Efčo,

tak přesně takhle, jak to popisuješ, tzn. bolesti v podbřišku, jakobych to každým dnem měla dostat, začalo moje těhotenství. Dnes jsem ve 21. týdnu.

Měj se Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.5.03 18:45

Menstruace

Ahoj Petro, díky moc za naději. Dnes se nic nezměnilo, takže budu doufat, ale těšit se budu jen hooodně opatrně.

Tobě přeju krásné a zdravé miminečko… Efča

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.12 13:02

ahoj když jsem čekala na ms už 14 dnu a taky jsem se omylem vyspala z přitelem a pořad jsem ji nedostla a pořad nic

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.8.18 18:34

Obnovím už stávající diskuzi. Udělala jsem si tt a mám tam 2 velmi výrazné čáry, ale potíž je v tom, že nějak nechápu, kdy jsem mohla otěhotnět :think: MS jsem měla dostat teď v pondělí 30.7., předtím proběhla normálně od 2.7., ale mezitím jsem neměla vůbec pohlavní styk. Sex proběhl těsně před MS 1.7. a předtím 16.6., takže nevím, kdy mohlo dojít k oplodnění, jestli během toho styku 16.6., ale měla jsem ještě normální ms, nebo až potom toho 1.7. těsně před ms a došlo k oplodnění až potom? :nevim: Poradíte někdo? Díky
Anonym-nechci to ještě šířit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
6228
2.8.18 18:41

No toho 16. je velká pravděpodobnost, že k tomu došlo.. ale jestli byl 16. a 1. styk s tíms tejným, tak je to stejně fuk, ne? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.18 18:50
@Karleon píše:
No toho 16. je velká pravděpodobnost, že k tomu došlo.. ale jestli byl 16. a 1. styk s tíms tejným, tak je to stejně fuk, ne? :-D
@Karleon píše:
No toho 16. je velká pravděpodobnost, že k tomu došlo.. ale jestli byl 16. a 1. styk s tíms tejným, tak je to stejně fuk, ne? :-D

Bylo to obojí s manželem :mrgreen: Vím, že mezi poslední ms a teď co měla přijít sex nebyl, manžel měl silná atb, chvíli ležel v nemocnici. Ptám se kvůli tomu, abych věděla, kdy se objednat na gyndu, abych tam nešla moc brzo nebo pozdě, doktor je fajn, ale sestra na zabití :pocitac: Bude ze mě dělat blbku, že ani nevím, kdy proběhla poslední ms, tak jsem se toho chtěla vyvarovat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1823
2.8.18 18:54

Ted někdy jsem četla nějakou diskusi kde paní psala že otehotněla den před ms, že si je jistá neboť žádný styk jinak nebyl..takže možné je vše ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6228
2.8.18 18:54

Já už bych se asi zkusila objednat na co nejdřív, jestli jsi v 9. týdnu, není na co čekat. A se sestrou si poradíš, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.18 18:58
@Oplatečka píše:
Ted někdy jsem četla nějakou diskusi kde paní psala že otehotněla den před ms, že si je jistá neboť žádný styk jinak nebyl..takže možné je vše ;)

Takže pokud to bylo těsně před ms, tak je ještě brzo jít na gyndu, co? :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama