Menstruace během těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hany
Povídálka 20 příspěvků 31.03.03 12:24
Menstruace

Ahoj holky!Taky jsem snažilka,ale teprve na začátku.S manželem mimíska oba moc chceme.Chtěla bych se zeptat,zda je možné i po otěhotnění mít menstruaci.Já jsem teď menstruovala,ale podstatně méně než dřív při antikoncepci a místo 5 dnů jen dny 3.Hanka

Reklama

Reklama

Reakce:

medvide
Stálice 51 příspěvků 31.03.03 13:22
Menstruace

Ahoj,

já osobně tyto zkušenosti nemám, ale kamarádka tvrdila, že měla MS ještě ve třetím měsíci těhotenství. Jinak můj gynekolog mne na možnost MS (slabší a třeba i opožděné) upozorňoval.

Doporučuji Ti udělat TT, protože slabší MS může být paradoxně způsobena vysazením HA (z vlastní zkušenosti) Přeji pěkný den a pozitivní test! Medvídě

Hany
Povídálka 20 příspěvků 31.03.03 13:48
Menstruace

Ahoj Medvídě,

díky za zprávu a já to zkusím.Hanka

Anonymni  04.04.03 07:05
Menstruace

Ahoj holky,

mám takový menší problém a chci se zeptat na vaše zkušenosti. Pře půl rokem jsem přestala brát HA a nastoupila normální menstruace. Co je ale dost zvláštní, že jeden cyklus mi trvá zhruba 43 dní. Vzhledem k tomu, že jsem taky snažil, jsem z toho vždycky úplně vyvedená z míry. Je normální, že jeden cyklus může být tak dlouhý?

Díky a mějte se všichni krásně.

Sára

medvide
Stálice 51 příspěvků 04.04.03 08:50
Menstruace

Ahoj Sáro,

po vysazení HA jsem měla podobné problémy, jen cyklus byl ještě delší. Obvykle jsem to na 50 nevydržela a šla za gynekologem, že už jsem konečně těhotná. Dostala jsem injekci a do týdne i MS. Když jsem tam takhle přišla potřetí, odcházela jsem i s receptem na Minisiston. Možná si pamatuješ, že jsem snažilka (už 16 měsíců). Minisiston beru 10× v cyklu vždy od 17. dne na srovnání cyklu. Mělo by v té době být už po OVU, takže nemůže mít antikoncepční účinky. MS chodí podle hodinek, jen vytoužené mimi nepřichází. Zatím. Ale poprvé to pomohlo.

Přeji Vám všem hodně štěstí a pozitivní testíky. Medvídě

Anonymni  25.05.03 10:31
Menstruace

Ahoj, poradí mi tu někdo prosím!

Jsem 38.den cyklu a MS stále nikde. Asi 26.den se mi objevily tak dvě kapky krve, ale pak už nic. Od té doby mě pobolívá podbřišek, jako bych to měla každou chvíli dostat. A na sáhnutí mě bolejí prsa (teda jenom bradavky). Bas. teplotu mám pořád 37,3. Mám naději, že jsem těhotná? Jsem mezi snažilkama už rok a pořád doufám… Předem moc dík za Vaše názory. Efča

Anonymni  26.05.03 09:32
Menstruace

Čau Efčo,

tak přesně takhle, jak to popisuješ, tzn. bolesti v podbřišku, jakobych to každým dnem měla dostat, začalo moje těhotenství. Dnes jsem ve 21. týdnu.

Měj se Petra

Anonymni  26.05.03 18:45
Menstruace

Ahoj Petro, díky moc za naději. Dnes se nic nezměnilo, takže budu doufat, ale těšit se budu jen hooodně opatrně.

Tobě přeju krásné a zdravé miminečko… Efča

Anonymní  25.02.12 13:02

ahoj když jsem čekala na ms už 14 dnu a taky jsem se omylem vyspala z přitelem a pořad jsem ji nedostla a pořad nic

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama