3D UTZ-Praha - prosím poraďte

2257
3.7.07 17:43

3D UTZ-Praha - prosím poraďte

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte tip na 3D ultrazvuk někde v Praze. Při prvním těhu jsem byla v rámci amniocentézy u Apolináře, ale z osobních důvodů tam (pokud to půjde) jít na 3D znovu nechci. Budu rodit v Podolí, ale tam je to hodně nabité a pak vím ještě o Genetu. Dík moc za typy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3076
3.7.07 19:27

ahoj,já jsem byla v gennetu a bylo to super!!!je to 4d utz takže vidíš mimi v reálu se pohybující…dají ti fotku a asi 5 nebo 6 na cd :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
3.7.07 19:45

My byli taky v Gennetu a ohromná spokojenost, podruhý půjdu zase tam :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
3.7.07 20:13

Ahoj,koukala jsem na net na Gennet a chtěla jsem se zeptat, kolik jste dohromady zaplatili, respektive co jste vlastně měli v ceně. Ale i tam vám řeknu, že to je docela darda :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
3.7.07 21:10
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11359
3.7.07 21:15

Ahojky, ještě by si mohla vyzkoušet Gyncentrum. Cena pro ty co tam nedocházejí jako pacientky je něco kolem 1250Kč.
Gyn centra jsou v Praze dvě, jedno v Hloubětíně a duhé na Praze 4/ Šustova1930/ tel. 271 914 970, 296 506 155.
Myslim, že máš napsáno, že jsi z Prahy 4, tak bys to nemusela mít daleko.

Pa Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4856
9.7.07 19:18

Ahoj, přidám se s chválou na Gennet. Je možné tam jít třeba v neděli. Holčina, co utz dělala, byla moc příjemná a strávila s námi asi 40 minut. Odnesli jsme si jednu nádhernou vytištěnou fotečku a záznam celých 40 minut na DVD. Opravdu doporučuji, je to super zážitek. Bylo vidět, jak prďolka zívá, šermuje ručičkama … no nádhera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4856
9.7.07 19:19

Ahoj, přidám se s chválou na Gennet. Je možné tam jít třeba v neděli. Holčina, co utz dělala, byla moc příjemná a strávila s námi asi 40 minut. Odnesli jsme si jednu nádhernou vytištěnou fotečku a záznam celých 40 minut na DVD. Opravdu doporučuji, je to super zážitek. Bylo vidět, jak prďolka zívá, šermuje ručičkama … no nádhera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3076
9.7.07 19:30

já jsem platila zhruba 1000,–-.v ceně byl ten 4d utz,fotka + další na cd…
jinak jsem tam chodila na ty velký utz a na genetiku a bylo to zdarma protože to hradí pojišťovna - jsem vzp..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
10.7.07 09:28

Ahoj holky, nemyslíte, že by mohlo bejt maličkýmu nepříjemný když na něj ten ultrazvuk září takovou dobu? Já třeba jenom projdu kolem vysokýho napětí, nebo tak něco a je to hoodně špatnej pocit. Vim že to neni to samý, ale stejně… Nevim co si mam myslet. Na druhou stranu musí bejt úžasný vidět mimíska třeba jak si cucá paleček :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4856
10.7.07 09:34

Ahojky Moncie, utz není záření, ale zvukové vlny - ultraZVUK:)))). Já myslím, že ultrazvuk se používá už takových let, že o jeho neblahých účincích by už něco páni doktorové věděli … a že by zrovna Gennet chtěl vydělávat na maminkách takovým způsobem, že bude ubližovat miminkům se mi nezdá:) Já myslím, že je to v poho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama