3D UZV v Havířově

2178
10.4.08 06:06

3D UZV v Havířově

Ahojky,

prosim o webove stranky na 3D UZV v Havirove, nemuzu je na webu najit :roll:
Nejedna se o gynprenatal!! Je to jina ambulance s 3D UZV.

Moc diky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lia
4466
10.4.08 08:03

Ahoj,

my jsme byli u MUDr Jany Alešové, byla super :-)

http://www.firmy.cz/…v-mesto.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
10.4.08 08:58

Ahoj, myslím, že to dělá jen Dr. Alešová a Gynprenatal. My jsme byli v Gynprenatalu (chodím tam i normálně k dr.) a super. Jak přístup, tak výsledek - moc hezké fotky :D Kamarádka chodí k Dr. Alešové a taky byla spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
10.4.08 08:58

Ahoj, myslím, že to dělá jen Dr. Alešová a Gynprenatal. My jsme byli v Gynprenatalu (chodím tam i normálně k dr.) a super. Jak přístup, tak výsledek - moc hezké fotky :D Kamarádka chodí k Dr. Alešové a taky byla spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
10.4.08 13:54

a v kterém týdnu se to dělá?chtěla bych to taky u prvního dítka to nemám a toto je moje poslední :lol: tak aspoň něco na památku. díky Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17416
10.4.08 19:42

Luci, ahoj, koukni sem: http://www.gynprenatal.cz/…al/index.php?… ja byla s Matejem ve 21 tt a video i fotky moc hezke- a byla jsem primo v Gynprenatalu

jen tam maji dost plno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
10.4.08 20:30

Zuzi díky už tam jdu tak snad to stihnu už mi moc času nezbývá zítra tam zavolám a snad mě vemou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
15.4.08 14:16

Ahoj,
já mám fotky z 20tt a z 24tt a přestože 24tt je považován za nejzazší termín, tak mě ty fotky z 24tt přijdou lepší - na těch z 20tt je to mimčo taková kostřička a vypadá trochu jako mumie. Na tom ve 24tt už má buclatější tvary a dokonce bych řekla, že ty rysy ve tváři už jsou zřetelnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama