3leťák si stěžuje na očička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
deeni
Kecalka 457 příspěvků 05.10.14 20:23
3leťák si stěžuje na očička

Ahoj všem, syn 3 roky si poslední dobou celkem často stěžuje na očička. Ještě pořádně nemluví, takže mi neřekne např. „Bolí mě oči“, ale jen si je žmoulá, někdy i brečí a říká očička, očička. Zítra půjdu už k doktorovi, protože z toho začínám být dost nervózní. Nestalo se vám to někomu? Čím by to mohlo být? Děkuji moc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 20:25

Alergie?

deeni
Kecalka 457 příspěvků 05.10.14 20:27

Ale nenapadá mě na co… :nevim: kytky doma nemáme, zvířata taky ne, čisto pořád, hodně uklízím. Třeba na jídlo? Nevím jestli je to možné.. 8o

rézi2
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 05.10.14 20:27

Ahoj, k doktorovi urcite zajdi adrim palce at to nic neni!
Decka v tomhle veku si casto vymysleji ale napada me pouze zanet spojivek a predpokaldam ze zarudle oci by jai poznala… Neeika to treba vecer? Neboli ho oci jako ze uz chce jit spat?

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 20:29
@deeni píše:
Ale nenapadá mě na co… :nevim: kytky doma nemáme, zvířata taky ne, čisto pořád, hodně uklízím. Třeba na jídlo? Nevím jestli je to možné.. 8o

alergie na jídlo je také možná. Ale spíš bych to typovala na prach…já také uklízím, máme čisto a přesto mám občas zarudlé oči - mám alergii na prach. Jak dlouho si ztežuje? Nepršelo poslední dobou? Nemáte péřové peřiny?

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 20:30

Já si vzpoměla na svou dceru, když jí byly tři, tak si také stěžovala, že jí pálí a řežou očička. Nijak zarudlá je neměla, neslzela… Nakonec z ní vylezlo, že jí do očiček jako padá ofina, protože chtěla jít ke kadeřnici :mrgreen: (nějakou dobu předtím tam se mnou byla a chtěla to zkusit také a já matka nechápavá náznakům nerozumněla :D ).
Ale to nejspíš nebude váš případ, také mě napadly alergie nebo jakýkoli jiný zánět. Slzí? Nemá je zarudlé? Nemá je po ránu „zalepené“?

deeni
Kecalka 457 příspěvků 05.10.14 20:30

@rézi2 To bych poznala. Oči má v pohodě, celý den třeba nic, a najednou „očička, očička“.. Stalo se jednou, že nemohl skoro otevřít ani oči. Přikládala jsem to tomu, že se třeba nehtem škrábnů do oka, ale pak se to opakovalo a opakovalo a už se mi to vážně nezdá.

deeni
Kecalka 457 příspěvků 05.10.14 20:32

@MarkétkaBeruška poprvé se to stalo asi před 2 měsíci, a pak občas znovu, ale je to vždycky chvilkové a pak to zřejmě přejde. Péřové peřiny nemáme, teď má i novou postel s novou matrací a peřinami. Takže všechno je čisté, nové.

deeni
Kecalka 457 příspěvků 05.10.14 20:33

@donaga Ty joo.. Nee neslzí, rudé oči nemá, a ráno zalepené také ne. Je to vždycky jak blesk z čistého nebe a za chvilku to přejde.

rézi2
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 05.10.14 20:33

@deeni a pres den mu neslzeji? Jestli je mel slepene a nemohl je otevrit, tak je to pravdepodobne zanet..

Příspěvek upraven 05.10.14 v 20:36

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 20:33

@deeni tak na co by to mohlo být? :think: :think: :think: Já bych to dost viděla na nějakou tu alergii, ale na co. Doktorka mu udělá testy a uvidíš, myslím si ale že to nebude nic vážného. :hug:

rézi2
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 05.10.14 20:37

Jinak jsem na netu vycetla ze je to i z kremu nepouzivas nejaky ktery mu mazea na oblicej?

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 05.10.14 20:39

Uvidíš každopádně u doktorky, bylo by dobré i vyšetření u očního lékaře ohledně zraku jako takového…může oči namáhat, jestli třeba hůř vidí a mohlo by to způsobovat i toto

deeni
Kecalka 457 příspěvků 05.10.14 20:39

@rézi2 Nee neslzejí. Slepené je neměl. Z ničeho nic tenkrát začal hrozně bulet a očička, očička. Já nechápala co se děje. A pořád se snažil je otevřit, a šlo mu to, ale hned je rychle zavíral, bylo vidět, že ho to bolí, asi i to světlo a tak. Takhle hrozně se to nikdy neopakovalo. Ale před chvílí zase, byl v posteli ve tmě a najednou že očička a chtěl pustit pohádku na dvdčku, a jak se to dvd rozsvítilo tak řev, očička očička. A třeba za 3 minuty to přejde. Jen je mi divné že si poslední dobou stěžuje celkem často, a dneska to bylo i přes den a teď zase večer.

deeni
Kecalka 457 příspěvků 05.10.14 20:41

@rézi2 Nee nemažu

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >